Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
2.109
Ale ja nigdzie nie powiedziałem, że to twoje konta. Tylko, że ty z nich korzystasz. Gdyby wskoczył tu ktoś inny to ktoś inny by korzystał, określiłem was jako plemię, a nie jednostkę.
 
Wynik reakcji
2.109
No z tym nieznane to cos twstats chyba szwankuje akurat, bo też tak miałem na kilku graczach z dzobilandu, a mieli jeszcze po 3 wioski i pokazywało nieznane
no to ładnie w screenach masz pokazane nicki graczy, ktorych wioski dzisiaj magicznie wyparowało i pokrywa się to z twstats. nie wiem co tam im szwankuje, a co nie, ale w tym przypadku wszystko jest ok.

ja wiem, że was prawda boli o lewych zagrywkach, ale jak raz się przyznacie do gnoju jaki robicie bez udawania wielce zaskoczonych to nic się nie stanie. post był głównie informacyjny, aby do niego wrócić w przypadku gdy wy w przyszłości będziecie wytykać coś nam. Tak jak pisałem wyżej, takie karty rozdajecie takimi pogramy.
 
Wynik reakcji
256
Ale ja do tamtego terenu mam 3 kontynenty, bardziej mi chodzi o fakt tego tw stats, że też tak miałem na kilku graczach którzy grali cały czas i nie jest to powodem, że konto skasowane raczej, chociaż nie wiem, moze i masz tu racje
 

Banda Rumunow

Szlachcic
Wynik reakcji
1.754
Jak zorganizowana grupa przestępcza to wyglądają plemiona Emotki i KND. Ile jeszcze gówna na tym świecie pokażecie? Widząc histerię pod szyldem knd raczej człowiek nie spodziewał się normalnej gry, bo przeboje z poprzedniego świata pokazały już dno, ale tutaj przebijacie wszystko mając taką przewagę. Bany, kasacje kont, nawalanie mulciaków, wypisywanie do graczy, krety, a dzisiaj wyszło to. Będziemy grać kartami jakimi rozdajecie, bo najwidoczniej dla was taka gra jest normalna, a wy na końcu napiszecie, że przegraliście, bo PP ktoś używał, bo ktoś kosę wbił, bo coś innego się stało.
Pamiętajcie tylko, że to wy zaczęliście z pajacowaniem na tym świecie. Poniżej garść dowodów na te dno.


Istnieje sobie pewne plemię o nazwie DXD, które było głównie pomiędzy moimi wioskami.
View attachment 59223

Porobione multikonta, żeby mieć jak diody pozyskać i zwiększyć swoją przewagę? Nawet się nie kryjecie z tym, bo potężny gracz @Ale Odlot przejmuje sobie jako darmy, ale no blokada 1:10 go przeszkadzała więc w sprytny sposób to rozegraliście, żeby innym kontem przejmować te, na których on ma blokadę.
View attachment 59224

Konto Nieznane, bo 30 minut wystarczyło, aby główne konta dostały kasację od ręki. Poniżej ładnie to na mapie widać, plemię DXD oznaczone kolorem turkusowym. Śmieszy tylko, że odlot bez bana, za bota już raz poleciał to jeszcze za to by się przydało.

Przed zgłoszeniem:
View attachment 59226
30 minut po zgłoszeniu:
View attachment 59227

Konta, które dostały kasację miały punktów: 1k, 8k, 6k, 8k 10k.

View attachment 59228
Już szukasz wymówek by kurewskie zagrywki stosować ? Przecież u ciebie to normalka.
Jaki ma nick ten gracz co go zastraszales że do jego szefa pójdziesz.

Jesteś ostatnią osobą co mogła by kogokolwiek umoralniać bo kurewskie zagrywki idą z tobą w parze
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.945
Jak zorganizowana grupa przestępcza to wyglądają plemiona Emotki i KND. Ile jeszcze gówna na tym świecie pokażecie? Widząc histerię pod szyldem knd raczej człowiek nie spodziewał się normalnej gry, bo przeboje z poprzedniego świata pokazały już dno, ale tutaj przebijacie wszystko mając taką przewagę. Bany, kasacje kont, nawalanie mulciaków, wypisywanie do graczy, krety, a dzisiaj wyszło to. Będziemy grać kartami jakimi rozdajecie, bo najwidoczniej dla was taka gra jest normalna, a wy na końcu napiszecie, że przegraliście, bo PP ktoś używał, bo ktoś kosę wbił, bo coś innego się stało.
Pamiętajcie tylko, że to wy zaczęliście z pajacowaniem na tym świecie. Poniżej garść dowodów na te dno.


Istnieje sobie pewne plemię o nazwie DXD, które było głównie pomiędzy moimi wioskami.
View attachment 59223

Porobione multikonta, żeby mieć jak diody pozyskać i zwiększyć swoją przewagę? Nawet się nie kryjecie z tym, bo potężny gracz @Ale Odlot przejmuje sobie jako darmy, ale no blokada 1:10 go przeszkadzała więc w sprytny sposób to rozegraliście, żeby innym kontem przejmować te, na których on ma blokadę.
View attachment 59224

Konto Nieznane, bo 30 minut wystarczyło, aby główne konta dostały kasację od ręki. Poniżej ładnie to na mapie widać, plemię DXD oznaczone kolorem turkusowym. Śmieszy tylko, że odlot bez bana, za bota już raz poleciał to jeszcze za to by się przydało.

Przed zgłoszeniem:
View attachment 59226
30 minut po zgłoszeniu:
View attachment 59227

Konta, które dostały kasację miały punktów: 1k, 8k, 6k, 8k 10k.

View attachment 59228
Brawo @Ale Odlot walka godna podziwu z kuzynami Dekusia kture mialy sluzyc jako diody w knd dzieki Tobie zlikwidowane czyli jednak wilk a nie owca <boks>
 
Wynik reakcji
1.953
deckuś tworzy mulciaki
support kasuje mu mulciaki
deckuś idzie na fo żeby pochwalić się że zlikwidował mulciaki z mapy
EZ
 
Do góry