Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.224
Po pierwsze, dyplomacje można będzie wyrzucić do kosza. Czemu jakiś Węgier ma nie wbić kosy skoro gra tutaj ostatni raz ?
Polaków nic nie blokuje od wbijania kos co świat, mimo że idą na następny. Kosy wbijają same śmietniki i to że jest z Polski czy Niemiec nie ma znaczenia :)

Po drugie poziom innych regionów jest znacznie niższy niż w Polsce co oczywiście obniży poziom tego świata.
To że w Polsce jest dużo graczy nie myl z tym że jest wysoki poziom. Poziom tego świata nie będzie zaniżony lub zawyżony tym że inne ekipy też wbiją na świat :p

Po trzecie zrobi się syf związany z językiem angielskim, gracze nie będą przestrzegać granic, zasad itp.
Wystarczy potrafić angielski xd już grałem na polskich serwerach z Brazylijczykami w plemieniu i dawali radę :)


Sam pomysł Fabcia oczywiście na plus
 

AMOK X LUNDSTRAM

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.370
@Fabcio and Maciuś

Podejmij tą dyskusje publicznie.
Hejtuje Twoja propozycje zaproszenia ekip z innych państw.

Po pierwsze, dyplomacje można będzie wyrzucić do kosza. Czemu jakiś Węgier ma nie wbić kosy skoro gra tutaj ostatni raz ?
Po drugie poziom innych regionów jest znacznie niższy niż w Polsce co oczywiście obniży poziom tego świata.
Po trzecie zrobi się syf związany z językiem angielskim, gracze nie będą przestrzegać granic, zasad itp.

Ja rozumiem, że chcesz aby świat był duży, ale jak dla mnie to będzie taki backfire, który zepsuje POLSKI jubileusz.

Jestem na NIE.

Troche nie rozumiem twoich obaw, jakoś na świecie jest ponad 7k języków i ludzie potrafią sie dogadać. Oczywiście czasami zdarzają sie jakieś orki i goblini co nie respektują granic innych państw. Pamiętam dobrze ile pieniaczy z polskich plemion poszło na serwery miedzy narodowe i narobili kwasów xD

Świat ma być duży, musi być duży bym mógł pograć co najmniej 3 miesiące średnio resetując sie co 2 tygodnie. Sam zaproszę kilka swoich znajomych z Kurdystanu, o w Honolulu mam tez fajnego kolegę raz graliśmy w czołgi. Nie możemy być zamknięci na gości międzynarodowych niech płyną tu barkami pontonami czy jadą pociągami.

Zapraszam czym Chata Bogata pokażemy czym jest POLSKA GOSCINNOŚĆ !
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.947
@kmic będzie jakoś podkręcona liczba barbarrek na gracza? Na classicu zrobiło to robote pod wzgledem wielkości świata.
 
Wynik reakcji
608
A nie więcej? :x
Tu był taki wpis:

Gdzieś ktoś oficjalnie napisał ile razy więcej było tam barb, ale nie mogę już tego znaleźć
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
868
Jak najbardziej jestem za tym aby zagraniczne ekipy wbijały. Ta gra umiera i nie wiem czy po s200 świat nie będzie toczył się tylko na jednym kontynencie xD Im więcej ekip, tym większy i ciekawszy świat, bo co to za jubileusz skoro wbija 5 znanych ekip tylko ? :(
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.534
Ta kronika była poza naszym zasięgiem, bo była dowożona samochodem poza naszym zasięgiem, a prywatnie kermit był prawnikiem(zawód poza naszym zasięgiem)
 
Status
Zamknięty.
Do góry