Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
1.489
1. Dalej tego nie popieram nie ważne kto to robi i sam z tego korzystać nie będę dopiero jakbym korzystał byłbym hipokrytą
2. Na tym świecie już nie zmienią ustawień zresztą polski support nawet nie ma takich praw
3. Dalej będę wnioskował żeby na nowych światach które wychodzą z brakiem aktywnego przesyłania było to zablokowane
4. Nie nie byłoby bólu dupy bo wiem że i tak w tej sprawie na tym świecie nic nie idzie zrobić więc sobie tym nie zawracam głowy szkoda czasu


to że mi się coś nie podoba a robi to ktoś inny nie czyni ze mnie hipokryty naucz się znaczenia tego słowa

nie lubiłeś jak stary cię bił kablem a dalej u niego mieszkasz hipokryto
Jako strażnik uczciwości wypowiedziałbym sojek po takim zachowaniu, które nie byłoby zgodne ze słowami głoszonymi publicznie na zacnym forum plemiona.pl

Ale okazuje się że jedynie szczekać potrafisz, kiedy "druga" strona korzysta z takich możliwości.

WYPOWIEDZ SOJUSZ, OCZYŚĆ SWÓJ HONOR
 
Wynik reakcji
2.012
nie patrz na wszystkich przez pryzmat swoich przygód z ojcem, a tak głupi nadal jesteś, że najwidoczniej kabel to za mało

i tak, czyni cie hipokrytą. napisales, aby zaprzestali takich praktyk, bo są niezgodne z sprawiedliwą grą czy morde cicho masz?

tylko że niestety jest to zgodne z zasadami gry nie przypominam sobie żebym napisał że jest to nie sprawiedliwe na pewno zwróciłem uwagę że psuje to grę
jak już to mogłeś pisać o tym że wie o tym wąskie grono ludzi dlatego jest to niesprawiedliwe
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.489
tylko że niestety jest to zgodne z zasadami gry nie przypominam sobie żebym napisał że jest to nie sprawiedliwe na pewno zwróciłem uwagę że psuje to grę
jak już to mogłeś pisać o tym że wie o tym wąskie grono ludzi dlatego jest to niesprawiedliwe
Nie no dUPAL, sam nazwałeś to nielegalnym pushingiem, ale jak już dotyczy sojusznika to "niestety jest to zgodne z zasadami gry"
 
Wynik reakcji
2.012
Zrozumiałe, narkotyki mają takie skutki.


View attachment 59052

nie sądziłem że to będę musiał tłumaczyć pushing jest zakazany, nielegalny dla mnie to podchodzi pod pushing na światach gdzie odgórnie przesyłanie surki jest nieaktywne więc to mój sposób by zapobiegać moim zdaniem nielegalnemu pushingowi na światach z tymi ustawieniami aktualnie zrobiłem co mogłem jako zwykły gracz żeby zwrócić na to uwagę wiem że ludzie nie tylko z mojego sojuszu będą z tego korzystać wiem też że nic nie jestem w stanie z tym zrobić a krzyczenie na graczy nic nie zmieni w dodatku nie jestem szurem żeby za każdym latać daj Boże Inno zmieni ustawienia i na następnych światach tego już nie będzie a na tym i tak do końca będziemy grali na tych samych ustawieniach i tak więc po co się przejmować czymś na co się nie ma wpływu


czuję się jakby prowadził cię przez życie nie chcę być twoim ojcem puść mnie
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
23
Łał sądziłem,że trafiłem na debila ,ale jednak jakiś orzeszek rozumu posiadasz :D

Ps Tak wiem,że ci ktoś z under podpowiedział,raczej do inteligentnych nie należysz .
 
Wynik reakcji
23
Na 185 tak samo latałeś po FO i wyzywałeś wszystkich oraz ich rodziny, przyszedł front i rzuciłeś kontem jak typowy kundel.

Zieeeww
Od początku byłem na froncie nie to co ty jak wszedłeś na front to zassałeś deffa i udawałeś cwaniaka :) inni wgl nie posiadali go bo ty razem z resztą patusiarskiej rady mieliście go podostatkiem :D
 
Do góry