Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
88
no przecież napisał, że w sumie sukces, bo tylko -30 a mogło być więcej
potężny fontowiec

O graczu o nicku Chester x Koksik, który sprzedał swoje plemię PÓŹNO co byście bez jeszcze większej walki zdobyli obrzeża plus wbił kosę im. Potem po privach pluli na niego za tę zagrywkę ale tego się już nie pamięta co? ;p


Piętnuj każdego kosownika, a nie tylko tych od których dostałeś kosę
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
665
O graczu o nicku Chester x Koksik, który sprzedał swoje plemię PÓŹNO co byście bez jeszcze większej walki zdobyli obrzeża plus wbił kosę im. Potem po privach pluli na niego za tę zagrywkę ale tego się już nie pamięta co? ;p


Piętnuj każdego kosownika, a nie tylko tych od których dostałeś kosę
Szczerze mówiąc ja nie kojarzę tego plemienia i tej historii, możesz opowiedzieć więcej XD
ale jeśli chodzi ci o to konto, które wcześniej nazywało się bodajże hydraulik to grają tam inni ludzie
Co zreszta chyba widać po zmianie nicku XD
 

viatrix

Miecznik
Wynik reakcji
217
I gdzie ta WIELKA KONTROFENSYWA? Wczoraj +9 na własnej akcji a dziś już -3 bez żadnego przejęcia od POTĘŻNEGO kM?
 

Himbambe

Miecznik
Wynik reakcji
72
Jak czytam te wasze wypociny. To zygac mi się chcę.

Prawda jest taka że blacki mogą już iść na s200. Z ez nie są wstanie przepchać frontu by zjadać wsie tak jak xmasy na miskach nawet te ostatnie + 50 może was to pociesza ale nic nie ugracie jedynie co to nas spowolnicie
 

Himbambe

Miecznik
Wynik reakcji
72
Prawda jest taka że tu wszyscy szczekają a w rzeczywistości to huja robią. Tylko tyle że sobię popiszą. I to ich dowartościowuje
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
665
Każdy miecz ma dwa ostrza - więc jak go wyciągniesz uważaj żebyś się nie pokaleczył...
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Typ co w 2024 popełnia tak rażące błędy ortograficzne xD
Zostaw gierkę i do szkoły wracaj.
 

Shiroshiro

Chłop
Wynik reakcji
69
Jak czytam te wasze wypociny. To zygac mi się chcę.

Prawda jest taka że blacki mogą już iść na s200. Z ez nie są wstanie przepchać frontu by zjadać wsie tak jak xmasy na miskach nawet te ostatnie + 50 może was to pociesza ale nic nie ugracie jedynie co to nas spowolnicie

Prawda jest taka że tu wszyscy szczekają a w rzeczywistości to huja robią. Tylko tyle że sobię popiszą. I to ich dowartościowuje
Prawda jest taka że jesteście w najgorszej sytuacji i was boli dupa. Obecnie istnieją dwa scenariusze:
1) Koalicja black + ez wygrywa wojnę
2) xmas nas przepycha po czym rucha was na umowie końcowej bo fillipo nie szanuje żadnych umów i posunie się do wszystkiego dla zwycięstwa co już nie raz pokazał na tym świecie.
W obu scenariuszach jesteście przegranymi więc to tobie radziłbym szukać ekipy na s200 zamiast tracić tutaj czas.
 
Do góry