Dyskusja - zaczynamy ;)

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.470
Kodziakow nie zrozumiesz,powstawialbym rapki ale niechce żeby Zwierzaczek nadal sobie fantazjował że ma ugrana ćwiartkę przy bilansie na minus.

Może jesteś słaby z matematyki ale wioski na minusie w wojnie nie równają się wygranej ćwiartce

Mogli mieć +1% do szans mając LEON po swojej stronie ale rada KOD stwierdziła ze LEON jest słabe i moze jak wyrzuca z 10 graczy na ich darmy to łaskawie dadza pona :)
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
289
Mogli mieć +1% do szans mając LEON po swojej stronie ale rada KOD stwierdziła ze LEON jest słabe i moze jak wyrzuca z 10 graczy na ich darmy to łaskawie dadza pona :)
Przecież to Ty się obraziłeś jak dziecko.
Bo powiedziałem co to za gracz jak daje sobie ubić pałac fejkiem.
I wyszedłeś z dc.
I powiedzieliśmy o 4 graczach nie o 10.
W zasadzie to zgodziłeś się ale katapulty ubodly Twoje ego bo miałeś tam zasta
Tyle w temacie.
Co do wojny jest 6;9 dla jutra więc.
Coś im nie idą te ataki defem nowe .
Będzie co ma być i tyle.

Jak na tak dużą rekrutację uważam że nie jest źle.
 

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.698
Przecież to Ty się obraziłeś jak dziecko.
Bo powiedziałem co to za gracz jak daje sobie ubić pałac fejkiem.
I wyszedłeś z dc.
I powiedzieliśmy o 4 graczach nie o 10.
W zasadzie to zgodziłeś się ale katapulty ubodly Twoje ego bo miałeś tam zasta
Tyle w temacie.
Co do wojny jest 6;9 dla jutra więc.
Coś im nie idą te ataki defem nowe .
Będzie co ma być i tyle.

Jak na tak dużą rekrutację uważam że nie jest źle.
Po co spam robisz?
 
Wynik reakcji
1.011
@Zwierzaczek

Ale wiesz, że my na Was nie zrobiliśmy nawet akcji, a gracze sami organizują sobie lokalki?

Oczywiście nie raczysz też wspomnieć o tym jak zrobiliście akcje i podbiliście jedną wieś na banie, którą i tak straciliście za 2 dni. Ile offów Wam wtedy poszło i deffa?

Grzybki jak widzisz już się praktycznie rozsypały i pewnie zaraz skupimy większą uwagę na Tobie. Wtedy znowu będzie te złe JUTRO.


Już żałuje tych 2 minut, które musiałem poświęcić żeby tu wejść przeczytać jak próbujesz naginać fakty. Nie wiem też skąd wzięło Ci się 6:9 bo ja widzę 6:2 i to muszę sprawdzać różne wojny bo nie potraficie nawet dodać wszystkich członów do jednej i trzeba było wszystkim wypowiadać oddzielnie.


Wracam do piwnicy bo przecież Jutrzaki to same piwniczaki, które z niej nie wychodzą i grają.

Reszta też niech sobie daruje jakiekolwiek rozmowy z nim bo co świat tak krzyczy, a potem się zawija na początkowym etapie.
 
Wynik reakcji
23
@Zwierzaczek

Ale wiesz, że my na Was nie zrobiliśmy nawet akcji, a gracze sami organizują sobie lokalki?

Oczywiście nie raczysz też wspomnieć o tym jak zrobiliście akcje i podbiliście jedną wieś na banie, którą i tak straciliście za 2 dni. Ile offów Wam wtedy poszło i deffa?

Grzybki jak widzisz już się praktycznie rozsypały i pewnie zaraz skupimy większą uwagę na Tobie. Wtedy znowu będzie te złe JUTRO.


Już żałuje tych 2 minut, które musiałem poświęcić żeby tu wejść przeczytać jak próbujesz naginać fakty. Nie wiem też skąd wzięło Ci się 6:9 bo ja widzę 6:2 i to muszę sprawdzać różne wojny bo nie potraficie nawet dodać wszystkich członów do jednej i trzeba było wszystkim wypowiadać oddzielnie.


Wracam do piwnicy bo przecież Jutrzaki to same piwniczaki, które z niej nie wychodzą i grają.

Reszta też niech sobie daruje jakiekolwiek rozmowy z nim bo co świat tak krzyczy, a potem się zawija na początkowym etapie.
Nie podniecaj się bo menopauzy dostaniesz.
Wracaj do piwnicy i rób przysiad bo kutas Rajmunda z Tulzy czeka.
 
Wynik reakcji
1.011
Witaj Tankredzie. Rozumiem, że Ci żal bo nie będziesz miał okazji dostać u nas 5 jubileuszowej czapy. Nam też bo jubileusze to zawsze okazja do picia.

Pozdrawiamy
 

Gelenda

Miecznik
Wynik reakcji
91
@Zwierzaczek

Ale wiesz, że my na Was nie zrobiliśmy nawet akcji, a gracze sami organizują sobie lokalki?

Oczywiście nie raczysz też wspomnieć o tym jak zrobiliście akcje i podbiliście jedną wieś na banie, którą i tak straciliście za 2 dni. Ile offów Wam wtedy poszło i deffa?

Grzybki jak widzisz już się praktycznie rozsypały i pewnie zaraz skupimy większą uwagę na Tobie. Wtedy znowu będzie te złe JUTRO.


Już żałuje tych 2 minut, które musiałem poświęcić żeby tu wejść przeczytać jak próbujesz naginać fakty. Nie wiem też skąd wzięło Ci się 6:9 bo ja widzę 6:2 i to muszę sprawdzać różne wojny bo nie potraficie nawet dodać wszystkich członów do jednej i trzeba było wszystkim wypowiadać oddzielnie.


Wracam do piwnicy bo przecież Jutrzaki to same piwniczaki, które z niej nie wychodzą i grają.

Reszta też niech sobie daruje jakiekolwiek rozmowy z nim bo co świat tak krzyczy, a potem się zawija na początkowym etapie.
Pierdolisz głupoty aż się srać zachciewa.
70 chłopa niby ogarów jaskiniowców co ich rodzina większą niź Wielki Isma'ila vs typy z rekrutacji na obrzeżach
Dlatego jUTro jest złe bo poprostu jest chujowe :)
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
289
@Zwierzaczek

Ale wiesz, że my na Was nie zrobiliśmy nawet akcji, a gracze sami organizują sobie lokalki?

Oczywiście nie raczysz też wspomnieć o tym jak zrobiliście akcje i podbiliście jedną wieś na banie, którą i tak straciliście za 2 dni. Ile offów Wam wtedy poszło i deffa?

Grzybki jak widzisz już się praktycznie rozsypały i pewnie zaraz skupimy większą uwagę na Tobie. Wtedy znowu będzie te złe JUTRO.


Już żałuje tych 2 minut, które musiałem poświęcić żeby tu wejść przeczytać jak próbujesz naginać fakty. Nie wiem też skąd wzięło Ci się 6:9 bo ja widzę 6:2 i to muszę sprawdzać różne wojny bo nie potraficie nawet dodać wszystkich członów do jednej i trzeba było wszystkim wypowiadać oddzielnie.


Wracam do piwnicy bo przecież Jutrzaki to same piwniczaki, które z niej nie wychodzą i grają.

Reszta też niech sobie daruje jakiekolwiek rozmowy z nim bo co świat tak krzyczy, a potem się zawija na początkowym etapie.
Dokładnie jest 10;6 dla was.
No jak Ci od was z ekipy atakują defem to nie ma tematu .
Wygra lepiej zorganizowany i tyle.
Spinasz jak jak by to była gra o złote kalesony a to tylko tylko zwykła gierka.
70 osobowa ekipa co ma ile tam 5 członów 4?
No to resztę zjecie.
Ekipa która cały czas wypisuje do swojego sojusznika los o przejscia do nich .Szkoda gadać.Pokonacie nas to pokonacie nie to nie proste.

Ekipa 80% przejęć to gracze których rekrutuja non stop
 
Ostatnia edycja:
Do góry