X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Akurat black + km ściąga xmas z mapy w miesiąc, więc byłby to piękny widok, jak mateuszek po pół roku robienia z siebie śmiecia musi zawinąć i zniknąć z forum xD
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Akurat black + km ściąga xmas z mapy w miesiąc, więc byłby to piękny widok, jak mateuszek po pół roku robienia z siebie śmiecia musi zawinąć i zniknąć z forum xD
Nie dojdzie do tego bo KM'y nie są na tyle bystre aby zobaczyć co się dzieje na tym świecie.

Wolą przyglądać się kolejnym nieczystym zagrywkom i jeszcze temu przyklaskiwać aby finalnie skończyć, bitym na dwa baty :3
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
Śmieszne jest to jak pizdeusz ala landos teraz na siłę szuka pretekstu aby XMAS z KM miało konflikt aby nie biłi Blacki po upadku Miśków który jest pewny :D ahahaha
jebane leszcze a atfu
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
Ale hicior xD

Chłopy twierdzą, że XMAS oraz BLACK od początku świata są ze sobą dogadani i wkrótce na 100% zaczną wspólne bicie KM.

Jakie rozwiązanie, tej patowej dla KM sytuacji proponują?

Dogadanie sie z BLACK, które od początku świata jest dogadane z XMAS, po to, żeby bić XMAS.
XD
zesralem sie i smierdzi

Te skoki blacków na wiochy miśków, to też pewnie działanie w ramach zacieśniania, zawiązanego na początku świata sojuszu.

ehh… niektórzy na tym forum dzień w dzień dostają po łbie w walce z logicznym myśleniem.
Mimo wszystko, warto docenić upór.
 

Janek Maczeta

Chłop
Wynik reakcji
127
Ale hicior xD

Chłopy twierdzą, że XMAS oraz BLACK od początku świata są ze sobą dogadani i wkrótce na 100% zaczną wspólne bicie KM.

Jakie rozwiązanie, tej patowej dla KM sytuacji proponują?

Dogadanie sie z BLACK, które od początku świata jest dogadane z XMAS, po to, żeby bić XMAS.
XD
zesralem sie i smierdzi

Te skoki blacków na wiochy miśków, to też pewnie działanie w ramach zacieśniania, zawiązanego na początku świata sojuszu.

ehh… niektórzy na tym forum dzień w dzień dostają po łbie w walce z logicznym myśleniem.
Mimo wszystko, warto docenić upór.
tl:dr wypierdalaj
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Ale hicior xD

Chłopy twierdzą, że XMAS oraz BLACK od początku świata są ze sobą dogadani i wkrótce na 100% zaczną wspólne bicie KM.

Jakie rozwiązanie, tej patowej dla KM sytuacji proponują?

Dogadanie sie z BLACK, które od początku świata jest dogadane z XMAS, po to, żeby bić XMAS.
XD
zesralem sie i smierdzi

Te skoki blacków na wiochy miśków, to też pewnie działanie w ramach zacieśniania, zawiązanego na początku świata sojuszu.

ehh… niektórzy na tym forum dzień w dzień dostają po łbie w walce z logicznym myśleniem.
Mimo wszystko, warto docenić upór.
się zdziwisz xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Przemeczi co ignoruje fakt tego co sam Filippo pisał xD
I próbuje wmówić innym że ignorują logikę xD
Widzę że jak zwykle jesteś w formie xD
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
Widzę że jak zwykle jesteś w formie xD
Dzięki.
Do maksymalnego performance`u brakuje mi tylko stwierdzenia, że KMy nie tylko mogą, ale i powinny dogadać się ze wzajemnie dogadanymi od początku świata, ukrytymi sojusznikami xD przecież oni przez 3 miesiące ugadywali się w sekrecie właśnie po to, żeby teraz zmienić koncepcję o 180°

dopiero wtedy wejdę na wyżyny intelektu... oh wait
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Moze tak, ale ten temat można ugryźć na wiele sposobów, a wy wybieracie narracje najbardziej zjebaną ze wszystkich możliwych xD
Przecież nikt od nas nie prowadzi już żadnej narracji. Nigdy nie prowadziłem. Po prostu pokazałem w tym wątku jakim X-Mas są chujowym plemieniem, że mimo startu na x członów. Oni + Black + plemieniu darm do teraz stosują nieczyste zagrywki a ludzie i tak za nimi ślepo idą.

A taki @TheSzumix x Ramajad przyklaskuję temu i wchodzi w dupę a obudzi się z ręką w nocniku.

Miśki przegrały ten świat, tylko czy przegrały go w uczciwej walce 1v1? No nie do końca. Może jeszcze zbiorę chęci na podsumowanie z mojej perspektywy.

Nie zauważyłeś jeszcze, że Filippo milknie w momencie jak wyciągam fakty na światło dzienne? Wchodzi tylko w bezsensowne dyskusje z Isarisu który go podpuścił do tego stopnia, że skończył grając w jego gre na forum.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Przecież nikt od nas nie prowadzi już żadnej narracji. Nigdy nie prowadziłem. Po prostu pokazałem w tym wątku jakim X-Mas są chujowym plemieniem, że mimo startu na x członów. Oni + Black + plemieniu darm do teraz stosują nieczyste zagrywki a ludzie i tak za nimi ślepo idą.

A taki @TheSzumix x Ramajad przyklaskuję temu i wchodzi w dupę a obudzi się z ręką w nocniku.

Miśki przegrały ten świat, tylko czy przegrały go w uczciwej walce 1v1? No nie do końca. Może jeszcze zbiorę chęci na podsumowanie z mojej perspektywy.
1000018243.gif
 
Do góry