Dyskusja o sytuacji na świecie 196

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Wy się nacieszyliscie to teraz nasza kolej, nie wykluczam że będziemy się tak kręcić w kółko

w obu przypadkach w obronie 99% skuteczności przez co offensywa nie działa w ogóle. Podbijanie kilku wiosek dziennie to powinno między akcjami się odbywać. Fakt, że ruszenie pelci to krok wstecz, ale nawet na tym odcinku przecież my byliśmy tyle samo do przodu, więc wróciliśmy do punktu początkowego. Natomiast wszystkie akcje do tej pory nie zrobiły żadnej szkody, a wręcz umocniły oba plemiona bo po każdej akcji zostały wyeliminowane słabe punkty nie przez wroga tylko przez plemię broniące się. Więc są 2 wyjścia żeby coś ruszyło brudna gra albo komuś się po prostu znudzi.
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.219
w obu przypadkach w obronie 99% skuteczności przez co offensywa nie działa w ogóle. Podbijanie kilku wiosek dziennie to powinno między akcjami się odbywać. Fakt, że ruszenie pelci to krok wstecz, ale nawet na tym odcinku przecież my byliśmy tyle samo do przodu, więc wróciliśmy do punktu początkowego. Natomiast wszystkie akcje do tej pory nie zrobiły żadnej szkody, a wręcz umocniły oba plemiona bo po każdej akcji zostały wyeliminowane słabe punkty nie przez wroga tylko przez plemię broniące się. Więc są 2 wyjścia żeby coś ruszyło brudna gra albo komuś się po prostu znudzi.
Jestem tego samego zdania
Choć jak napisałem powyżej, pelcia sam grał nieczysto poprzez notorycznie podbijanie fasoli, on rozwijał barby a on je podbijał niech poniesie konsekwencje, inaczej by to wyglądało gdyby fasola faktycznie kończył grę na tym swiecie. Sam się przyznał że na zascie tam siedział choć nie wiem czy to był sarkazm.
 
Ostatnia edycja:

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
na s184 było nas 6 z czego normalnie grało 2 xd
no to dziwisz się, że zwiększamy liczbę graczy? jak od jakiegoś czasu panuje moda na masówki. Nie da się grać w 50 osób jak startuje obok Ciebie plemię które posiada 200 ludzi na wstępnym. Plemiona się zmieniły już nie jakość, a liczebność odgrywa rolę bo Ci co potrafią grać zwyczajnie dorośli i nie mają tyle czasu co kiedyś. Natomiast nowych graczy mało przybywa. Choćby takie rafały czy xmas na 194. Jeszcze się cieszyli, że nas wyrzuciło między nich i się pałowaliśmy na 8 członów w 2 bo im jajek zabrakło żeby walczyć między sobą xD
 

fzhut44

Miecznik
Wynik reakcji
115
Prawda jest taka że jest w opór wyrównana walka a po co się tu wyzywać to nie wiem.
Głównie to Isarisu podburza od początku, bo mu się chyba nudzi a inni odpowiadają
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
No tak nie idzie na froncie to ostatnia deska ratunku zgłaszanie za darmy. Spoko, akurat w tym aspekcie mam jedną z lepszych mocy przerobowych na świecie, a że nie robię tego dopóki plemię mi czymś nie podpadnie to teraz trafiła kosa na kamień. Koledzy podziękują xd
Zgłaszaj zgłaszaj, powodzenia konfidencie, ja się zaraz po was przelecę darmiarze XD
Ja akurat Pelci nie zgłaszałem, nigdy nie zgłaszam nikogo, ale może też zacznę, a bana nie dostanę bo wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem plemion, deffensywa oponenta zwyczajnie została wymanewrowana, to była rozbiórka "siłowa" z resztą :p
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
:]

Spoko, od teraz wszystkie chwyty dozwolone żebyś tutaj nie przyleciał za 2 tygodnie z płaczem bo do tej pory ignorowaliśmy oferty "waszych" graczy. Począwszy od hajtv, który chciał wam kosę wbić to go kulturalnie zneutralizowaliśmy akcją. Frajerstwo będzie tępione w taki sam sposób i tyle.
Haha ja tylko pragnę przypomnieć, że mój troling zaczął się od tego że wasz dyplomata opluł mnie po tym jak poprosiłem żebyście rozebrali kosownika XDDD Niezły z Ciebie hipokryta ziomuś, ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem słowną osobą i uczciwą, nie mam potrzeby oszukiwać, tym bardziej w jakiejś gierce internetowej.
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Zgłaszaj zgłaszaj, powodzenia konfidencie, ja się zaraz po was przelecę darmiarze XD
Ja akurat Pelci nie zgłaszałem, nigdy nie zgłaszam nikogo, ale może też zacznę, a bana nie dostanę bo wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem plemion, deffensywa oponenta zwyczajnie została wymanewrowana, to była rozbiórka "siłowa" z resztą :p xd

Konfident to ten co rozjebał się pierwszy, a u was było ich wielu. Rozumiem jeszcze jakby ktoś korzystał z bota albo walka 2:1 i chwytanie się brzytwy żeby wyrównać szanse, ale tak to debilizm i psucie gry ziomkom bo to jest broń obusieczna. No, ale jak swoich graczy nie szanujecie to wasza sprawa.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.201
Konfident to ten co rozjebał się pierwszy, a u was było ich wielu. Rozumiem jeszcze jakby ktoś korzystał z bota albo walka 2:1 i chwytanie się brzytwy żeby wyrównać szanse, ale tak to debilizm i psucie gry ziomkom bo to jest broń obusieczna. No, ale jak swoich graczy nie szanujecie to wasza sprawa.

Czekaj, teraz ktoś pelcii popsuł grę? A nie pamiętasz jak kilka światów temu wyłudził wasz kret od niego zasta po czym go wam przekazał i wywaliliście mu wojska na koniec świata? I to nie było kilka wiosek ale całe konto frontowe lol

Pamiętam na forum pisałeś, jakie to było w porządku zagranie (w ramach wojny XD?) i on sam powinien uważać co robi XDDD
 
Do góry