Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Makser

Miecznik
Wynik reakcji
83
Co tu taka cisza u Wojsenow dziś? Jutro ich akcja i nie ma żadnych gróźb, ostrzeżeń i wyliczeń xD
Ciekawe czemu
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
Nie jesteśmy od was, żeby musieć się chwalić na fo wysyłanymi atakami. To podstawowa zdolność, która jest na początku samouczka, ale chyba nie dla każdego XD

PS. Poinformujcie swoich graczy o istnieniu bonusu nocnego, bo z tym też mają pewne problemy. A może zaczniecie od nauki godzin?

PS 2:

,,Przy okazji może zauważysz jak Ci te ostatnie szare komórki pozwolą na połączenie pewnych fatków, że nick: marcin (moje imię) k (od pierwszej litery nazwiska) i 56 (losowe liczby które wpisałem na klawiaturze jak byłem dzieckiem) w pewien sposób pokrywają się z moją godnością, pewnie zbieg okoliczności co? Rozumiem, że boli Cię że młoda osoba osiągnęła coś w życiu, nowiutkie mieszkanie w centrum (na kredyt ale jednak), 2 letni samochód w nie najgorszym wyposażeniu, młodszą ładną dziewczynę, pracę którą kocha ma o około 30-100 IQ (nie wiem ile masz i sam nigdy nie robiłem profesjonalnych testów IQ w mensie) więcej niż ty i na początku swojego dorosłego życia zarabia 15k netto na miękko pracując średnio 6-8h dziennie i przy tym gra w plemiona i ogólnie ma czas żeby cieszyć się życiem. No, ale takie są fakty, jakbyś nie marnował tyle swojego cennego czasu na pisanie na FOncie i negowanie tego co piszą inni (jakby kogoś Twoje zdanie obchodziło) to może również osiągnął byś jakieś sukcesy w życiu.’’ ~ tu rambo
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
nie dajecie rady z plemieniem, które nie wie co to bonus nocny?
aha


tak czułam, że śmiesznie będzie tu dzisiaj wejść, ale jak to mawiają w wojsrenach "wypełznę" się pośmiać solidniej dopiero za jakiś czas
bywajcie :)
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Czyli co tydzień temu u galacticosa a dzisiaj na tych samych wioskach ale u innego właściciela się wojsen rozbija? XDDDD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Jak tam wojseny -10 na własnej akcji tym razem czy więcej jeszcze będzie? XDDD

1704783967109.png


@SurFer.RM mówiłem żebyś na ty 198 sobie zaczął ;)
Staty z 2024 tylko, żeby nie było ;)
 

Załączniki

  • 1704783902334.png
    1704783902334.png
    170,6 KB · Wyświetlenia: 7

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Jak tam wojseny -10 na własnej akcji tym razem czy więcej jeszcze będzie? XDDD

View attachment 56865


@SurFer.RM mówiłem żebyś na ty 198 sobie zaczął ;)
Staty z 2024 tylko, żeby nie było ;)
No tak nie idzie na froncie to ostatnia deska ratunku zgłaszanie za darmy. Spoko, akurat w tym aspekcie mam jedną z lepszych mocy przerobowych na świecie, a że nie robię tego dopóki plemię mi czymś nie podpadnie to teraz trafiła kosa na kamień. Koledzy podziękują xd
 

Załączniki

  • funy.png
    funy.png
    174,7 KB · Wyświetlenia: 47
  • tur rambo.png
    tur rambo.png
    30,7 KB · Wyświetlenia: 48
  • załacznik tu rambo.png
    załacznik tu rambo.png
    176,4 KB · Wyświetlenia: 46

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.224
No tak nie idzie na froncie to ostatnia deska ratunku zgłaszanie za darmy. Spoko, akurat w tym aspekcie mam jedną z lepszych mocy przerobowych na świecie, a że nie robię tego dopóki plemię mi czymś nie podpadnie to teraz trafiła kosa na kamień. Koledzy podziękują xd
No pelcia akurat sobie zasłużył na tego bana, gdyby nie leciał w kulki z fasolą to by nie dostał wgl ticketa macie jeszcze raz załączniki.
Niby dobry gracz a nonstop kombinuje1000000092.jpg1000000046.jpg
 
Do góry