Dyskusja o sytuacji na świecie 196

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Już mrożenie mamy ale słabo Ci idzie te zbieranie
Spokojnie spokojnie straciłem kilka godzin bo zamiast opisu zewnętrznego zrobiłem opis wewnętrzny że plujemy na haaa tffuuu masufki i gramy na 4 fronty ale chętni się znajdą jak świat ruszy i dostaną "propozycję nie do odrzucenia" XD
 
Wynik reakcji
2.825
Nie uważam, ja kilka lat temu pracowałem za 15 zł za godzinę na śmieciówce, ale isarisu pisał mi że się przechwalam hajsem jak napsiałem ze 10-15k na miesiąc zarabiam i mam mieszkanie w bloku w Lodzi na kredyt i z tego jest beka. Isarisu ma ból dupy że rok po studiach zarabiam więcej niż on w wieku 40-50lat z żoną na spółkę XD A w sylwestra naśmiewał się z typa co nie dawał rady spłacić raty 2800. XD
Ja nawet meneli szanuję ostatnio kupiłem żulowi jedzenie w macu jak powiedział że jest głodny ;)
A wcześniej pisał, że na pewno mam hajs od taty bo to nie możliwe żeby tyle zarabiać, uwaga pracuję rok po studiach i nawet nie zacząłem specjalizacji jeszcze XDDDD
Z @Isarisu Jest ten problem,że sam ma komornika na karku.xD
Cieszy się że nie jest sam




"Co drugi lakiernik otrzymuje pensję od 4 130 PLN do 6 300 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych lakierników zarabia poniżej 4 130 PLN brutto. Na zarobki powyżej 6 300 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych lakierników."


Zarobki pana isarisu milionera-lakiernika
 

wniebo

uczeń Jurka
Wynik reakcji
251
Spokojnie spokojnie straciłem kilka godzin bo zamiast opisu zewnętrznego zrobiłem opis wewnętrzny że plujemy na haaa tffuuu masufki i gramy na 4 fronty ale chętni się znajdą jak świat ruszy i dostaną "propozycję nie do odrzucenia" XD
Ty, dopiero przepraszałes, zmienniejszy od kobiety jesteś , ech
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Z @Isarisu Jest ten problem,że sam ma komornika na karku.xD
Cieszy się że nie jest sam




"Co drugi lakiernik otrzymuje pensję od 4 130 PLN do 6 300 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych lakierników zarabia poniżej 4 130 PLN brutto. Na zarobki powyżej 6 300 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych lakierników."


Zarobki pana isarisu milionera-lakiernika
Przecież już cie wyjaśniłem, znowu wróciłeś? XD

Fajnie mieć wierną zgraje psów które biegają cały czas za mną xD
Kalisz cie na pw zawołał bo se nie radzi? XD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Typ nawet nie chce podać swojego nicku w grze ja mam wioski 20h od frontu i mnie straszy że "długo nie pogram".
Mordo ja mam swój człon wrzucam stałki i mobila gdzie chcę możesz mi najwyżej 10 pików na murku 20 ubić swoim offem, jeszcze wystartowałem 2 miesiące później i pewnie mam więcej wiosek niż Ty pecie XD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.209
Z @Isarisu Jest ten problem,że sam ma komornika na karku.xD
Cieszy się że nie jest sam




"Co drugi lakiernik otrzymuje pensję od 4 130 PLN do 6 300 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych lakierników zarabia poniżej 4 130 PLN brutto. Na zarobki powyżej 6 300 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych lakierników."


Zarobki pana isarisu milionera-lakiernika

Ale on z żoną chyba liczył ile tam netto wychodzi to musisz doliczyć drugą połowę
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.736
Typ nawet nie chce podać swojego nicku w grze ja mam wioski 20h od frontu i mnie straszy że "długo nie pogram".
Mordo ja mam swój człon wrzucam stałki i mobila gdzie chcę możesz mi najwyżej 10 pików na murku 20 ubić swoim offem, jeszcze wystartowałem 2 miesiące później i pewnie mam więcej wiosek niż Ty pecie XD
2 miesiace pozniej? to jak na 12 dniowe konto na non premium imponujacy wynik wykreciles
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.209
@Isarisu jak są alimenty to nie mów, że przez słabego szampana i debatę noworoczną z blackiem podpadłeś żonie i jeszcze rozwód będzie?
 
Do góry