Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849173583

Guest
Wiem że z czytaniem u ciebie ciężko ale wiesz, ja tylko dalej punktuje twoje kłamstwa xD
To są twoje słowa, nie moje xD

To jak tam Isarisu.
Spłacisz kiedyś te długi?
Bo pół roku temu pisałeś, że masz 80k
Dziś dalej masz 80k

Czyli nie spłacasz nic? XD XD XD

Mówiłem, że tonie w długach

Ale to nic, 10k netto niebawem zrobi robotę

HA HA HA HA HA
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.707
Nie pamiętam kiedy tak płakałem ze śmiechu.
Ledwie dycham

Z tym poziomem rozgarnięcia nie dziwię się, że na taśmie robi i nie zaryzykował samodzielnie
To nawet dobrze
Iks de
Też mnie bawi jakie baty dostajesz z każdej strony.
Ostatnio w ogóle formy nie masz, w każdym temacie zniszczony, nawet judasz cie jechał jak chciał razem z dmc xD
 

Deleted User - 849173583

Guest
Też mnie bawi jakie baty dostajesz z każdej strony.
Ostatnio w ogóle formy nie masz, w każdym temacie zniszczony, nawet judasz cie jechał jak chciał razem z dmc xD

Ok ok
Teraz Judasz jeszcze?
Czereśniary chwilę nie ma, do Judasza skomle o pomoc.

I kto jeszcze mnie jechał? No napisz, chętnie się dowiem XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.707
To jak tam Isarisu.
Spłacisz kiedyś te długi?
Bo pół roku temu pisałeś, że masz 80k
Dziś dalej masz 80k

Czyli nie spłacasz nic? XD XD XD

Mówiłem, że tonie w długach

Ale to nic, 10k netto niebawem zrobi robotę

HA HA HA HA HA
Tak, już lecę wywalić oszczędności żeby tylko udowodnić black snowowi że spłaciłem.
Pisałem że łączna kwota to było 80k, nigdzie nie napisałem ile jest teraz xD

W dodatku jak bardzo was to boli że cały czas musicie mnie o to zaczepiać XD
 

Deleted User - 849173583

Guest
Tak, już lecę wywalić oszczędności żeby tylko udowodnić black snowowi że spłaciłem.
Pisałem że łączna kwota to było 80k, nigdzie nie napisałem ile jest teraz xD

W dodatku jak bardzo was to boli że cały czas musicie mnie o to zaczepiać XD

Bo cały czas robisz z siebie pana życia a wychodzi, że od pół roku nie spłacasz długów XD
Ding dong
Słyszysz?
Nadchodzi komornik
Iks de
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.707
Bo cały czas robisz z siebie pana życia a wychodzi, że od pół roku nie spłacasz długów XD
Ding dong
Słyszysz?
Nadchodzi komornik
Iks de
Nigdzie bie zrobiłem z siebie pana życia, oczywiście jeśli tak to wrzuć cytat xD

Dalej rzucasz kłamstwami, przecież już w poprzednim poście cie wyjaśniłem ale widocznie dalej nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem xD
 

Deleted User - 849173583

Guest
Tak, już lecę wywalić oszczędności żeby tylko udowodnić black snowowi że spłaciłem.
Pisałem że łączna kwota to było 80k, nigdzie nie napisałem ile jest teraz xD

W dodatku jak bardzo was to boli że cały czas musicie mnie o to zaczepiać XD

O nie! Nie wierzę w to co czytam, ja śnię
On teraz jeszcze oszczędnościami się przyszedł chwalić
W bankach zadłużony po uszy, ale aż 10k netto z żoną ma i oszczędności do tego XD XD XD

Jaki pajac XD XD XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.707
O nie! Nie wierzę w to co czytam, ja śnię
On teraz jeszcze oszczędnościami się przyszedł chwalić
W bankach zadłużony po uszy, ale aż 10k netto z żoną ma i oszczędności do tego XD XD XD

Jaki pajac XD XD XD
A napiszesz chociaż raz prawdę czy dalej będziesz kłamał? Bo kłamstwa już nawet ci nie wychodzą, tak jak na przykład twoje kontakty w supporcie i załatwianie unbana xD
 
Wynik reakcji
3.116
Wrzucałem już kiedyś mediane zarobków lakiernika. Jak nie umiesz sprawdzać faktów to nie sprawdzaj.

Nie, nie mam czynszu więc znowu sobie coś wymyśliłeś xD
Napisałeś długi post w którym nie ma ani jednego ziarnka prawdy, boże xD

Ani jednego ziarnka prawdy nie ma ?

Czyli nie jesteś lakiernikiem?xD
Nie śmiałeś sie z pracowników kopalni?.
Nie śmiałeś sie z bnk jak to słabo nie zarabia.?
Nawet jak podzielę te 10k netto na 4 osoby+do tego dochodzi komornik.
Masz mniej na osobę niz ten BNK z którego tak sie śmiałeś xDDD
 

Deleted User - 849173583

Guest
A napiszesz chociaż raz prawdę czy dalej będziesz kłamał? Bo kłamstwa już nawet ci nie wychodzą, tak jak na przykład twoje kontakty w supporcie i załatwianie unbana xD

No przecież załatwiłem XD XD XD

Co jeszcze wyciągniesz z historii? Chłop już łapie się wszystkiego co może.
Skomle do Judasza, odkopuje jakieś historie sprzed miesiąca a i tak argumentami sam sobie obija pysk XD
 

Deleted User - 849173583

Guest
'Pięknie Isarisu ich obija. Ale wyją.
Podpisano
Czereśniara'

Uprzedzam i zastępuje, żeby w sylwestra piguła nie musiała się wysilać XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.707
Ani jednego ziarnka prawdy nie ma ?

Czyli nie jesteś lakiernikiem?xD
Nie śmiałeś sie z pracowników kopalni?.
Nie śmiałeś sie z bnk jak to słabo nie zarabia.?
Nawet jak podzielę te 10k netto na 4 osoby+do tego dochodzi komornik.
Masz mniej na osobę niz ten BNK z którego tak sie śmiałeś xDDD
Jestem lakiernikiem, śmiałem się z ciebie że jesteś rylem więc wykształcenia nie potrzebujesz, co pokazuje twój brak umiejętności pisania.
Śmiałem się z bnk że kreował się na boga życia i bogacza, możesz poszukać jego starych postów xD
Nie bierz się za matematykę bo ci słabo idzie jak yoviemu xD
I znowu se wymyśliłeś komornika, nie umiesz nie kłamać :)
'Pięknie Isarisu ich obija. Ale wyją.
Podpisano
Czereśniara'

Uprzedzam i zastępuje, żeby w sylwestra piguła nie musiała się wysilać XD
Tak jest ja piszę tylko prawdę, wy potraficie tylko kłamać xD
Więc kto jest zaorany?
Nawet Judasz nie przyleciał ci pomóc :/
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
No no u Ciebie za to bardzo stabilnie.
Zdążyłaś już na forum internetowej gierki poinformować, że skończyłaś studia prawnicze, mieszkasz na strzeżonym osiedlu, nie pracujesz w zawodzie i zarabiasz kilka razy więcej, niż jakbyś pracowała.
A w ogóle to szefostwo w każdej chwili może Ci pomóc jeśli tylko będziesz chciała w swój fach iść XD
Do tego jesteś strasznie chora i faszerujesz się pigułami po których nie wiesz co się dzieje.
Iks de
Ona stworzyła jakąś debilną historię a potem wszedł barber i pozamiatał dając zrzut ekranu z dowodem jak przyznawała się do targania nocek na Orlenie XD XD XD XD XD

To tak propo świata urojeń.

A w ogóle jeśli mówimy już o urojeniach, to największe urojenie miałaś wtedy, gdy wydawało Ci się, że wpuszczą Cię na zlot i wepchniesz dupsko drzwiami.
Ale wlazło oknami
Iks deee XD
Turlam się ze śmiechu

no i widzisz blaczek, tym się różnimy :)
Ty pozostając anonimowym zdecydowałeś się pochwalić, że jesteś na utrzymaniu starych, masz hemoroidy i strzelasz ślepakami

ja nigdy nie byłam anonimowa, bo mi nie zależy na tym, żeby przedstawiać ludziom jakieś zmyślone historie

szacując na szybko poznałam na żywo ok. 100 osób z plemion
a kilka razy tyle ma dostęp do moich danych chociażby z plemiennych konf na fb
mogą z łatwością sprawdzić kim jestem, czym się zajmuję, gdzie mieszkam i jak wyglądam (co też uczynił BNK, przyznając się jednocześnie do kłamstw, a ty dalej się na nie powołujesz)

i skoro nigdy tego nie ukrywałam, informacje na mój temat są ogólnodostępne, mój wizerunek możesz znaleźć chociażby wchodząc na oficjalny fanpejdż plemion, a mój adres też zna pare osób, bo nie mam problemu z tym, żeby znajomych z plemion przekimać czy zaprosić na kawę to znaczy, że nie wstydzę się siebie ani życia jakie prowadzę :)
ba, odnośnie do bliskich jeszcze, których podobno nie posiadam, to w plemiona zaczynałam grać z mamą i jeszcze za czasów wojsenów klikała nam wioskę, także znajomi z plemion nie tylko znają mnie, ale mieli też okazję poznać moich bliskich ;)

stwardnienie rozsiane to nie wenera, również w tej kwestii nie widzę powodu do wstydu i nie wiem też czy kiedykolwiek nazwałabym się "strasznie chorą"

co za tym wszystkim idzie- powielane przez ciebie kłamstwa zrobią wrażenie jedynie na zwierzakach pokroju afrykańskiego, a mnie ich opinia jedynie śmieszy i średnio interesuje, dając w dodatku możliwość wywoływania piany na waszych pyskach od kilkuset stron :)

a teraz lecę szykować się na imprezę i na wypadek gdybym już tu nie weszła to wszystkim życzę dużo dobrego w nadchodzącym roku :)
 

Deleted User - 849173583

Guest
no i widzisz blaczek, tym się różnimy :)
Ty pozostając anonimowym zdecydowałeś się pochwalić, że jesteś na utrzymaniu starych, masz hemoroidy i strzelasz ślepakami

ja nigdy nie byłam anonimowa, bo mi nie zależy na tym, żeby przedstawiać ludziom jakieś zmyślone historie

szacując na szybko poznałam na żywo ok. 100 osób z plemion
a kilka razy tyle ma dostęp do moich danych chociażby z plemiennych konf na fb
mogą z łatwością sprawdzić kim jestem, czym się zajmuję, gdzie mieszkam i jak wyglądam (co też uczynił BNK, przyznając się jednocześnie do kłamstw, a ty dalej się na nie powołujesz)

i skoro nigdy tego nie ukrywałam, informacje na mój temat są ogólnodostępne, mój wizerunek możesz znaleźć chociażby wchodząc na oficjalny fanpejdż plemion, a mój adres też zna pare osób, bo nie mam problemu z tym, żeby znajomych z plemion przekimać czy zaprosić na kawę to znaczy, że nie wstydzę się siebie ani życia jakie prowadzę :)
ba, odnośnie do bliskich jeszcze, których podobno nie posiadam, to w plemiona zaczynałam grać z mamą i jeszcze za czasów wojsenów klikała nam wioskę, także znajomi z plemion nie tylko znają mnie, ale mieli też okazję poznać moich bliskich ;)

stwardnienie rozsiane to nie wenera, również w tej kwestii nie widzę powodu do wstydu i nie wiem też czy kiedykolwiek nazwałabym się "strasznie chorą"

co za tym wszystkim idzie- powielane przez ciebie kłamstwa zrobią wrażenie jedynie na zwierzakach pokroju afrykańskiego, a mnie ich opinia jedynie śmieszy i średnio interesuje, dając w dodatku możliwość wywoływania piany na waszych pyskach od kilkuset stron :)

a teraz lecę szykować się na imprezę i na wypadek gdybym już tu nie weszła to wszystkim życzę dużo dobrego w nadchodzącym roku :)


No dobra, ale po co te stęki, skoro mam Twoje życie w dupie? Iks de

Wyprodukowała 50 zdań, choć nikt nie prosił XD
Poetka
 
Do góry