Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Wynik reakcji
206
Jest jeszcze ten aquila?
Za dzień zasta i obronę konta 1000pp i dorzucam w cenie pokazanie na symulatorze, że piki nie działają w ofie
Gra pod nickiem LampartPro. Próbuje swoich sił na 191, na 195 też widziałem się restartnął, i chyba na 196. Ale jak mu na 191 proponowałem ustawienie wież i MK to stwierdził, że nie potrzebuje a potem jako top3 bodajże złożył się na akcje mają 90% wiosek defowych i pełne zagrody xd
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
A robicie z połykiem ninjy?
Klepiecie się z nim siusiakami pod prysznicem?
Jedyne osoby które reprezentują coś swoją osobą u Was to @Deckuś Dowódca Podziemia i @Damszot x Sherrierei
Ty dalej atencji szukasz mieczniku? Zrozum, że wzbudzasz zainteresowanie tylko wtedy jak o mnie wspomnisz, a w każdej innej sytuacji jesteś zlewany.

Wstyd mi, że takiego ancymona stworzyłem, bo nie chciałem tobie wrzucić zapki do siebie i ci dupa pękła xddd
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.239
Gra pod nickiem LampartPro. Próbuje swoich sił na 191, na 195 też widziałem się restartnął, i chyba na 196. Ale jak mu na 191 proponowałem ustawienie wież i MK to stwierdził, że nie potrzebuje a potem jako top3 bodajże złożył się na akcje mają 90% wiosek defowych i pełne zagrody xd
Choler to dobry zawodnik to jednak podbijam stawkę do 1500pp
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
Czas na rozgrywkę. W końcu szlachcic. Autoban na FO. Życzę powodzenia a wrogom, żeby się przewrócili na swój brzydki ryj. Pozdrawiam i wesołych Walentynek.

RobertoMancini
 
Do góry