Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Paradoksalnie prawdziwa lewica jebie w dupe komuchów.
Są za bardzo liberalni kutasy
Czasami można się pośmiać, ale tak na poważnie to co robicie z tym światem jest giga smutne...
Jeszcze osoba w Twoim wieku, która powinna pamiętać czasy komunistyczne.

Czytałeś Ty chociaż Orwella 1984? Podoba Ci się rzeczywistość w tej książce?
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Właśnie pamiętam komunę i dlatego jestem przeciwny tym kurwą
To dlaczego postulujesz jeszcze skrajniejsze idiotyzmy z bananem na twarzy?

Czemu ingerujesz w najważniejszą wartość dla każdego człowieka jaką jest wolność?

Przeczytaj "Rok 1984", może skłoni Cię do refleksji.
 

Deleted User - 849167984

Guest
To dlaczego postulujesz jeszcze skrajniejsze idiotyzmy z bananem na twarzy?

Czemu ingerujesz w najważniejszą wartość dla każdego człowieka jaką jest wolność?

Przeczytaj "Rok 1984", może skłoni Cię do refleksji.

Ty naprawdę, ale tak serio naprawdę powiedz mi.
Czy Ty uważasz, że jest możliwość posiadania takiej prawdziwej wolności? Że niczym nie będziesz ograniczany i robił co chciał?
Serio?
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Ty naprawdę, ale tak serio naprawdę powiedz mi.
Czy Ty uważasz, że jest możliwość posiadania takiej prawdziwej wolności? Że niczym nie będziesz ograniczany i robił co chciał?
Serio?
Oczywiście, że jest. Przeczytaj sobie książkę "Wszystko za Życie" lub obejrzyj adaptację filmową, która też jest super.
Znaczy jest to pewna utopia, wiąże się z wielkimi wyrzeczeniami, ale czy wykonalne? Jeszcze jak.

Natomiast my tutaj nie rozmawiamy o wolności całkowitej.
Rozmówca napisał mi, że komuchy były zbyt liberalne więc nieco mnie zmroziło i zadałem dziadkowi proste pytania.
Według Ciebie Śnieg wolność wykraczająca poza komunizm jest czymś niezwykłym?

Może będziesz mi narzucał, o której mogę wyjść z domu, o której się wysrać, ile spać etc?
 

Deleted User - 849167984

Guest
Oczywiście, że jest. Przeczytaj sobie książkę "Wszystko za Życie" lub obejrzyj adaptację filmową, która też jest super.
Znaczy jest to pewna utopia, wiąże się z wielkimi wyrzeczeniami, ale czy wykonalne? Jeszcze jak.

Natomiast my tutaj nie rozmawiamy o wolności całkowitej.
Rozmówca napisał mi, że komuchy były zbyt liberalne więc nieco mnie zmroziło i zadałem dziadkowi proste pytania.
Według Ciebie Śnieg wolność wykraczająca poza komunizm jest czymś niezwykłym?

Może będziesz mi narzucał, o której mogę wyjść z domu, o której się wysrać, ile spać etc?

Jesteś psychopatą
Ty już lepiej nic nie czytaj.
 

Deleted User - 849167984

Guest
@Yovi
Nie no chłopie ja Cię pytam o taką prawdziwą wolność w jaką utopijnie wierzysz, a Ty mi o defekacji wypisujesz. No ogarnij głowę.
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
@Yovi
Nie no chłopie ja Cię pytam o taką prawdziwą wolność w jaką utopijnie wierzysz, a Ty mi o defekacji wypisujesz. No ogarnij głowę.
No to Ci kurwa właśnie odpisałem.
Z P. Mentzena się śmiejszesz, że czytać nie potrafi, a sam lepszy nie jesteś.

W każdej chwili możesz wszystko pierdolnąć i wyjechać na Alaskę, albo w Bieszczady.

Natomiast żyjąc w społeczeństwie nigdy nie będziesz prawdziwie wolny, zawsze będą czekać na Ciebie jakieś obowiązki. Prosty temat;p
 

Deleted User - 849167984

Guest
Tępy to ty jesteś. Może nie tyle tepy co glupi
Wioski syna oddam bo nie chce mi się siedzieć na koncie. Ale na fo zostanę

Ojj wyjaśnianie starego pierdziela, to najlepsza rzecz na tym forum.
Bardzo szybko zmieniasz zdanie. Pozwól, że przypomnę Ci ile miałeś czasu siedzieć nie tylko w grze, ale również na FO:

No niestety Michał wróci za 2-3 tygodnie. Dopóki bede siedział na jego koncie to będę zaglądał na fo

Ojej boomer się gubi, sam już nie wie co pisze. Demencja czy tradycyjna głupota?
To jak, już mogę pisać do Ciebie per 'gówno'?
Bo byle gówno miało czasu nie wyznaczać:)

A teraz otwórz okno, zaczerpnij powietrza i ochłoń, żebyś się nie zasapał:)

Powtarzam Ci po raz ostatni. Nie będziesz obrażał moich przyjaciół
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry