Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

Aventurion

Łucznik
Wynik reakcji
497
Każdy milczy na forum ;) a ich rada woli na pw knuć :( nikt się nie odezwie

Nie liczcie, że będą na FO jakoś szczególnie wylewni. Taki nakaz rady, który już funkcjonował na wielu poprzednich światach.
A że ich rada knuje? Każdy kto miał nieprzyjemność mieć z nimi wspólną dyplomację dobrze wie, że prędzej czy później lubią się przygotować i wjechać w swojego sojusznika w dogodnej dla siebie okazji ;)


Reasumując - plemię ściek, a może bardziej rada na czele z Filipkiem, bo nie chcę obrażać co uczciwszych graczy :)
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
942
Nie liczcie, że będą na FO jakoś szczególnie wylewni. Taki nakaz rady, który już funkcjonował na wielu poprzednich światach.
A że ich rada knuje? Każdy kto miał nieprzyjemność mieć z nimi wspólną dyplomację dobrze wie, że prędzej czy później lubią się przygotować i wjechać w swojego sojusznika w dogodnej dla siebie okazji ;)


Reasumując - plemię ściek, a może bardziej rada na czele z Filipkiem, bo nie chcę obrażać co uczciwszych graczy :)
Mówisz o plemieniu w którego kose walnely rafalki?

Dobrze rozumiem?
 

Aventurion

Łucznik
Wynik reakcji
497
Mówisz o plemieniu w którego kose walnely rafalki?

Dobrze rozumiem?

W przypadku naruszenia tego paktu przez którąkolwiek ze stron, obie strony zastrzegają sobie prawo do jego natychmiastowego wypowiedzenia, jeśli nie uda się rozwiązanie dyplomatyczne.

Wielokrotne naruszenie zasad PONa i wypowiedzenie go ze skutkiem natychmiastowym Ty nazywasz kosą? <sciana>
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
942
W przypadku naruszenia tego paktu przez którąkolwiek ze stron, obie strony zastrzegają sobie prawo do jego natychmiastowego wypowiedzenia, jeśli nie uda się rozwiązanie dyplomatyczne.

Wielokrotne naruszenie zasad PONa i wypowiedzenie go ze skutkiem natychmiastowym Ty nazywasz kosą? <sciana>
Nie znam szczegółów, jednak na pierwszy rzut oka wygląda ja kosa.


Możesz nam wszystkim przybliżyć tę sytuację
 
Wynik reakcji
335
Nie znam szczegółów, jednak na pierwszy rzut oka wygląda ja kosa.


Możesz nam wszystkim przybliżyć tę sytuację
Generalnie assy z xmass postanowily bronić kont pokerow na zastach w sumie to masz tutaj jak widzisz według Fillipo bronienie i wysyłanie ataków ,,To nie jest akt agresji" jak chcesz więcej to mogę Ci przedstawić na Pw :)Dawno się nie spotkałem z tak zakłamaną osobą ^^ A to tylko jedna z kilku sytuacji:)Dlatego teraz siedzą tu tak cicho bo obawiają się że dojdzie prawda do ich graczy i cała propaganda prowadzona obecnie w xmassach pójdzie w las
 

Załączniki

  • Screenshot_20231110-203314_Messenger.jpg
    Screenshot_20231110-203314_Messenger.jpg
    950,9 KB · Wyświetlenia: 76
Do góry