Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
839
Ale tutaj bol dupy maja niektórzy.
Gosc z Ness co stronę pisze o ok3m jak zacięta płyta. Skoro Ness robi politykę i dyplo.acje w oparciu o ploteczki dając między innymi w pw z wypowiedzeniem jako argument rozmowę gracza z Ness z graczem z Niszczycieli. Ten dowód mnie osobiście przekonał, że dyplomata Ness nie może się mylić i że coś jednak jest na rzeczy ;)


Ps: Godlike też kończysz grę i idziesz z kolegami z hdz na 195 ???
A Tobie kazali coś napisać i przyszedłeś zajebac jak łysy grzywą o kant globusa ? No tak, rozmowy Ok3ma z innymi plemiona to ploteczki, to już wiemy xD Myślę, że powinniśmy Was strasznie przeprosić za zmianę dyplomacji, wasza rada z pewnością wszystkie rozmowy prowadziła, aby wyrolować przeciwnika i niczym nie zaszkodzić sojusznikowi xD

Dużo jeszcze Was jest biednych i pokrzywdzonych i wg Was niesłusznie potraktowanych przez dyplomację, bo przecież nikt z Kos z nikim nie rozmawiał na temat bicia NeSs xD
 
Ostatnia edycja:

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
839
Swoją drogą nie znam NeSsa, może chłop jest w porządku, czemu ktoś chce go bić?

Pozdrawiam
Florian
Tak to już jest, jak nie masz w życiu co robić, to zaczynasz pisać o jakiś prywatnych sprawach danej osoby, której nigdy nawet na oczy nawet nie zobaczysz i porównujesz to z grą :) Ale takiego czegoś to już się nie leczy, osłem po prostu się jest od dziecka ;)
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
To było prześmiewcze nawiązanie do jednej z Twoich wypowiedzi akurat, chyba opacznie mnie zrozumiałeś. Albo zbyt niejasne nawiązanie; /.

Pozdrawiam
Smutny Florian
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
839
To było prześmiewcze nawiązanie do jednej z Twoich wypowiedzi akurat, chyba opacznie mnie zrozumiałeś. Albo zbyt niejasne nawiązanie; /.

Pozdrawiam
Smutny Florian
Widocznie nie złapałem, do czego nawiązanie, natomiast nie zmienia to nic na temat chłopca, który dowartościowuje się w internecie pisząc opinie prywatne o kimś nieznanym ;)
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Średnia wypowiedź, natomiast odnosząc się jeszcze do Twoich słow wcześniejszych, nie zarzucam Ci, że nie pokazujesz dowodów tudzież faktów. Powiedziałem tylko, że korzystasz tylko z tych wygodnych dla Ciebie.
Chociażby wioska na którą szedł atak. Nie znam warunków wypowiedzenia. Ale.... Widzisz w jakim jest położeniu ? Normalnie przejęcie tej wioski tam łamie jakiekolwiek wypowiedzenie, Bądź realistą...
Pozdrawiam
Zaczynający weekend Florian.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
839
Średnia wypowiedź, natomiast odnosząc się jeszcze do Twoich słow wcześniejszych, nie zarzucam Ci, że nie pokazujesz dowodów tudzież faktów. Powiedziałem tylko, że korzystasz tylko z tych wygodnych dla Ciebie.
Chociażby wioska na którą szedł atak. Nie znam warunków wypowiedzenia. Ale.... Widzisz w jakim jest położeniu ? Normalnie przejęcie tej wioski tam łamie jakiekolwiek wypowiedzenie, Bądź realistą...
Pozdrawiam
Zaczynający weekend Florian.
Pokaz mi gdziekolwiek zapis, ze mamy ustalone jakies granice w sojuszu to wtedy przyznam rację odnośnie terenu. W dodatku to nie jest barba w środku plemienia Waszego tylko wioska sojusznika, zatem czy to Ness czy Joker tam jest, nie ma znaczenia - sojusz czy wypowiedzenie sojuszu to jedno i to samo aktualnie i nie ma ani jednej sposobności, że ten atak mógł wyjść, ale niestety rada Kos nie ma jaj, aby na ten temat rozmawiać ;)
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Przecież wprost Ci napisałem, nie znam dokładnego wypowiedzenia. Nie ja się tym zajmowałem, dlatego raczej przemilczałem ten temat, ale że pojawił się 3 razy. Napisałem, bądź realistą i z naszej pesrpektywy widzisz taka wioskę w tym miejscu przejętą... Sam bym odbijał jak najszybciej, nie ma możliwości że bym pozwolił na coś takiego, jest to zbyt oczywiste.
Możesz sobie pisać w tym momencie cokolwiek chcesz, wiekszość tak zrobi :)

Pozdrawiam,
Próbujący ponownie zacząć weekend Florian!
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
839
Przecież wprost Ci napisałem, nie znam dokładnego wypowiedzenia. Nie ja się tym zajmowałem, dlatego raczej przemilczałem ten temat, ale że pojawił się 3 razy. Napisałem, bądź realistą i z naszej pesrpektywy widzisz taka wioskę w tym miejscu przejętą... Sam bym odbijał jak najszybciej, nie ma możliwości że bym pozwolił na coś takiego, jest to zbyt oczywiste.
Możesz sobie pisać w tym momencie cokolwiek chcesz, wiekszość tak zrobi :)

Pozdrawiam,
Próbujący ponownie zacząć weekend Florian!
No ale umowę masz na forum i wszystkie jej zasady obowiązują przecież w czasie wypowiedzenia, czyż nie ? :)
To czemu w takiej sytuacji Jokerom nie zabraliście tej wioski, przecież ona tam była od wieków, a jaka różnica między Joker a NeSs - to i to sojusznik ? ;)
 

Buri95

Miecznik
Wynik reakcji
56
Dawaj, jeszcze 91 postów i będziesz miał tauzena! Ciekawe ile z tego to zaczepki w kogoś kto Cię zlewa cały czas xD fajnie, że forum sobie wróciło do życia, szkoda, że temat wygląda jak Twój prywatny Messenger xD odpisujesz chyba na każdą wiadomość tutaj. Masz jakieś życie prywatne?
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
839
O, Kosa poszła to przyszło zoo z NN xD

@Blerin jak coś to chodź na prv pogadamy, bo tutaj jest dzień małp i otworzyli klatki, bo kolejny próbuje rozmawiać o życiu prywatnym w grze ;)

@Buri95 Aż tak Cię boli, że mam na wszystko czas, zarówno zajebiste życie prywatne jak i to, aby sobie na chillu odpisać na każdą wiadomość na forum ? ;) Jedyne co mogę powiedzieć to to, że na pewno jest dużo ciekawsze od Twojego, skoro Ty musisz się interesować czyimś ;)
 
Ostatnia edycja:

Buri95

Miecznik
Wynik reakcji
56
Ziomuś, nie interesuje się Twoim życiem, tylko zapytałem czy masz jakieś prywatne, bo patrząc po FO to nie wygląda. Weź cofnij kilka stron i zobacz jakie to wycieczki personalne robiłeś wyzywając ludzi od alkoholików itp, a później zacznij pisać, że ktoś się interesuje Twoim prywatnym życiem :) chcesz się nim pochwalić czy o co chodzi? Grałem w bardzo dużą ilość gier, ale takiego przygłupa to nie spotkałem ani w Lolu, ani w WoWie, ani w CSie.
 

KING PEMZ

Chłop
Wynik reakcji
6
Tak to już jest, jak nie masz w życiu co robić, to zaczynasz pisać o jakiś prywatnych sprawach danej osoby, której nigdy nawet na oczy nawet nie zobaczysz i porównujesz to z grą :) Ale takiego czegoś to już się nie leczy, osłem po prostu się jest od dziecka ;)

Kolejny dowód hipokryzji

Nawet jak mnie skasują albo sam się skasuje, to będę tutaj wchodził żeby się pośmiać z Ciebie :)
Przecież gdyby liczyć Twoje wypominki o życiu prywatnym ludzi z N to masz z 200 postów więcej.

Biorę popcorn i czytam dalej !
 

KING PEMZ

Chłop
Wynik reakcji
6
Nie zapomnij mnie zgłosić to może znowu bana dostanę
Bo w sumie Mephisto Ty masz tyle ticketow do supportu ze te forum chyba nie ma tyle stron :D
 
Do góry