Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Podsumowanie akcji pewnie będzie jutro, ale na ten moment proszę o zapalenie zniczu dla @maciejoooo5945

Jeszcze 3 tygodnie temu chłopak miał 844k punktów i piękną karierę w plemionach przed sobą. Pomimo trwającego 3 tygodnie remontu nasz maciejooo jest aktualnie -324k punktów pomimo, że w tym czasie przejął 3 wioseczki. W kontekście miesiąca chłop stracił połowę zdobytych punktów... [*]
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Ty jednak jesteś mniej rozgarnięty niż myślałem :)
Jak tam dzisiaj mistrzowie frontu? Coś Wam się karety zepsuły? <przytul>
Yamvor lata offami dzień po akcji bo zapomniał się zalogować, dostajecie dalej oklep w innych rejonach. Maciek olimpijski rzut kontem. Na mojej i Bronka wiosce w pięknym stylu utopiliście 40 offów. Pięknie :)
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Wiesz wielu z nas podbiło rekordy dziennego agro.. ta wasza świetna obrona na prawdę kończy się tam gdzie kończą się wioski warzyw.
Aż strach pomyśleć jak by to wyglądało, gdyby wszystko poszło planowo.

A teraz trochę powagi.
Nie wiem co Ci daje takie wirtualne powiększanie sobie ptasiego przyrodzenia.. ale widocznie nie znam się.

Boli fakt że przez kosy nadal przeciwnik stara się podejmować rękawice.

Powinieneś nick na Pan Gołąb zamienić.. znacznie bardziej by pasowało.
 

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
118
Wiesz wielu z nas podbiło rekordy dziennego agro.. ta wasza świetna obrona na prawdę kończy się tam gdzie kończą się wioski warzyw.
Aż strach pomyśleć jak by to wyglądało, gdyby wszystko poszło planowo.

A teraz trochę powagi.
Nie wiem co Ci daje takie wirtualne powiększanie sobie ptasiego przyrodzenia.. ale widocznie nie znam się.

Boli fakt że przez kosy nadal przeciwnik stara się podejmować rękawice.

Powinieneś nick na Pan Gołąb zamienić.. znacznie bardziej by pasowało.

Wszystko by mu się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki..​

 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
No i elegancko, burz ile się da, dodawaj ludzi do profilu z emotkami katapult a jednocześnie pomimo konta 350 wiosek dawaj się wyprzedzać w rankingu dziennym jednostek pokonanych w ataku przez 2 razy mniejsze konta. Nam pasuje <szampan>
I pisze to koleś, który ma 100 wioch więcej ode mnie, a mniej RA, RO i RW. Co lepsze, jeszcze ma czelność krytykować Top2 agresora tego świata, że wbił za mało RA xD. Parę miesięcy temu pisałem tu "Najmniej groźny jest ten kto najgłośniej szczeka". Jak widać w gitach nic się zmienia xDDD
 

Nightmarish

Pikinier
Wynik reakcji
64
ANKIETA: Czemu Dziki&INC przegrali świat?
a) offy 9-11k topa, które rekrutują się średnio 20 dni vs nasze stałki 50-50 piki i miecze + tona ck w mobilach
b) stałki piki+ck, które nie tylko gorzej bronią niż piki i miecze, ale też zajmują więcej miejsc w zagrodzie, zmniejszając potencjał defensywny plemienia
c) szablony po 50-200 taranów
d) jedyne akcje jakie rozpisuje dżobi to akcje burzące
e) można by tak wymieniać w nieskończoność
f) wszystkie odpowiedzi są poprawne

Mam swojego Faworyta xD


fakt nie opinia z tymi pikami i ck


1698343286869.png
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Hmmm.. a może to jednak dlatego, że kościoła nie było?
Starasz się wyciągać pojedyncze raporty, kiedy my mamy takich kilkanaście dziennie. Idiota wymyślił stałki z pików-ck i dzięki temu większość z Was już pakuje manatki. Zwróćcie się do tego idioty z pretensjami za porażkę. My z kolei dziękujemy :)
 
Ostatnia edycja:

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Nie wiem do czego pijesz i co chcesz udowodnić. My nie obstawiamy wioch ck, a jak już to stanowi to może z 5% obstaw. A co do rapka to jak Trikstar puścił kierownicę to była masa takich rapków - po prostu tak już się dzieje jak na koncie jest chaos po nieprzygotowanej obronie. Na ostatniej akcji sam widziałem rapki kilkunastu Waszych offów wysłanych bez wiary, więc biorąc pod uwagę fakt, że widziałem max 10% wszystkich rapków to pewnie takich offów było kilkadziesiąt jak nie 100-200. I nie ma co się chwalić, bo to działa w dwie strony i widziałem też nasze rapki, gdzie było bronione bez wiary. Ponadto widziałem rapki z 40-50 offów na bronka na moralach 36%, które nawet murku nie zbiły. Widziałem też takie, gdzie nam ubijacie zagrodę defa tracąc ledwie pół offa. Nie liczą się pojedyncze rapki, a statystyki. A statystyki z Waszej i naszej akcji (ostatnie 7 dni) są takie:

1698345741045.png
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dla mnie fenomenem jest to, że Marzyciele mają tylu klakierów na FO, a świata wygrać nie potrafią.
Jak można być tak zaangażowanym w grę i wiecznie dostawać oklep? Nie wyciągnęliście jeszcze wniosków, że większość z Was to średni gracze, którzy nie potrafią kliknąć klina czy budowy kościoła? Ile jeszcze lat zamierzacie kontynuować projekt marzycieli? A może po prostu lubicie dostawać wpierdol na każdym kroku?
Zastanawia mnie - tu już szczerze - jak można marnować czas i pieniądze na grę z Dżobim, z góry wiiedząc, że będzie przegrana. Jak jesteście bezrobotnymi zarobasami - rozumiem. Lepsze to, niż sranie w wyrywkowych miejscach swojego domu czy podwórka.
Jeśli jednak serio chcecie kiedyś wygrać... Marzyciele nic nigdy nie wygrają.

Pozdro byczki.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Gity - byli gracze marzycieli, którzy pierdolą, że dżobi to flet i nigdy z nim nie zagrają.
Po kilku tygodniach statuje INC - kolejna ekipa marzycieli, która pierdoli, że z marzycielami nie ma nic wspólnego.
Mijają tygodnie, a obie ekipy się łączą Dżobi wodzem.
Jesteście MARZYCIELAMI. Nigdy nie zakłamiesz rzeczywistości. Dlatego zawsze przegracie.
 
Do góry