Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849162972

Guest
pierdol się z tym chrześcijaństwem
Jesteśmy krajem świeckim a nie wyznaniowym.
Idąc twoim tokiem myślenia popierasz takie kraje jak Iran gdzie prawem jest prawo islamskie

To że jesteśmy państwem świeckim nie znaczy, że możemy zachowywać się jak dzikusy. I mordować nienarodzone dzieci.
To nie ma nic wspólnego z religią. To podstawy człowieczeństwa, ale Ty jak przystało na bydlaka nie ogarniasz
 

Ecas

Łucznik
Wynik reakcji
2.447
Może dlatego miałbyś nie porównywać, że nie znasz podstaw języka polskiego i raczej nikt na poważnie twoich wypocin nie bierze.
A co ma piernik do wiatraka przymule ?
Zresztą podstawy j.Polskiego na pewno znam lepiej niż ty. A że czasem robię jakiś błąd to wynik tego że z j.polskim na co dzień nie mam do czynienia
 

Ecas

Łucznik
Wynik reakcji
2.447
To że jesteśmy państwem świeckim nie znaczy, że możemy zachowywać się jak dzikusy. I mordować nienarodzone dzieci.
To nie ma nic wspólnego z religią. To podstawy człowieczeństwa, ale Ty jak przystało na bydlaka nie ogarniasz
Jak walisz gruchę bo żadna by nie dala takiemu debilowi to nie narodzone dzieci wyrzucasz do kibla . I to ci nie przeszkadza śmieciu ?
 

Ecas

Łucznik
Wynik reakcji
2.447
Nie obchodzi mnie to, nie tłumacz się.
Piszesz na forum, gdzie stosuje się język polski, więc się dostosuj a jak nie potrafisz to wypad.

Wyborco Tuska XDXD
Jebać ciebie i Tuska. Obaj jesteście chujowizny.
Ale mam dla ciebie dobra wiadomość. Pod koniec tygodnia poprawi się j.polski bo wracam do domu
 
Wynik reakcji
3.086
Jebać ciebie i Tuska. Obaj jesteście chujowizny.
Ale mam dla ciebie dobra wiadomość. Pod koniec tygodnia poprawi się j.polski bo wracam do domu
Nie obchodzi mnie gdzie mieszkasz i gdzie będziesz mieszkał, serio.

Co do Tuska masz rację, w jednym się zgadzamy. Choć zgoda z analfabetą w jakiejkolwiek kwestii to dla mnie mocna ujma.
 

Ecas

Łucznik
Wynik reakcji
2.447
Nie obchodzi mnie gdzie mieszkasz i gdzie będziesz mieszkał, serio.

Co do Tuska masz rację, w jednym się zgadzamy. Choć zgoda z analfabetą w jakiejkolwiek kwestii to dla mnie mocna ujma.
Dla mnie ujmą z którą będę musiał żyć jest to że dyskutowałem z taką miernotą jak ty na fo.
Mam nadzieję że Allah ,Bóg, Budda i Jahwe mi wybacza.
 
Do góry