Dyskusja o sytuacji na świecie 190

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Ale jak TRD i Elite to zrobiło to HEHEH FAJNE DIODY MACIE STEFANY TO KIEDY KASACJA?
Hipokryta.
Ja nie ukrywam, że Stefany grały nieczysto ale zniżyliśmy się do poziomu gówna - waszego.
To jest tak że z oszustem wygrają oszuści tylko ;)
Ja mówię do wszystkich graczy którzy tak robią nie tylko do was
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.243
Uważam, że ten świat powinien zostać skasowany przez Support.. bo to co tu się odpierdala… tego to nawet nie można nazwać gra…

@kmic wypierdol ten świat z serwerów i nie rób backupu…

az żałuje ze wróciłem do tej gry po przerwie..

/Haran
Kolejny, który teraz uważa że ktoś zagrał źle a cieszył się pewnie z diód wbitych po same uszy, hipokryta.
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Uważam, że ten świat powinien zostać skasowany przez Support.. bo to co tu się odpierdala… tego to nawet nie można nazwać gra…

@kmic wypierdol ten świat z serwerów i nie rób backupu…

az żałuje ze wróciłem do tej gry po przerwie..

/Haran
Dobra zamknij morde ta już. Było trzymać chudesa na smyczy i nie brać hasła do konta Stefanów. Tfu
 

eminem454

Pikinier
Wynik reakcji
41
Nie mam potrzeby Tobie coś udowadniać kosiarzu z WYG, tym bardziej że ta osoba nie musi chcieć tutaj być mieszana. Zrobiła to jako odwet za to co wy zrobiliście (też sobie diody zjadłeś z tej akcji :p mam nadzieję że warto było)
Bo daliście wymówkę z pizdy dibrze wiedząc ze to nie mój coop :D
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Szkoda ze moje konto zostało zajebane orzed akcja chudesa :)
Dobra przestań pierdolic, jeśli nie używałeś skryptów to nikt nie miał prawa ci się włamać chyba że jakiś hacker z Ameryki czy z Rosji, poprostu szacunek do twojego coopa bo takie kurwy jak ty i Twoich kolegów trzeba tępić i usunąć.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.243
Bo daliście wymówkę z pizdy dibrze wiedząc ze to nie mój coop :D
Oczywiście że tak, napisałem skrypt do notatkowania wiosek potem dodatkowo dorobiłem skrypt na automatyczne etykietowanie wszystkich rozkazów a potem dałem ci ten skrypt, ale beka z ciebie bo w tym skrypcie był dodatkowy kod który wykradał ci hasła haha łatwo <cfaniak> A nie to chudes
 

eminem454

Pikinier
Wynik reakcji
41
Dobra przestań pierdolic, jeśli nie używałeś skryptów to nikt nie miał prawa ci się włamać chyba że jakiś hacker z Ameryki czy z Rosji, poprostu szacunek do twojego coopa bo takie kurwy jak ty i Twoich kolegów trzeba tępić i usunąć.
Jedyna kurwa tutaj to jesteś Ty Stefany i Rohan nikt więcej :)
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.243
Kret jak każdy inny, tylko tyle że pół konta nie wiedział że kretuje.
Każdy jakiegoś miał, niektórzy swoich wyjęli z nory w sumie nic ciekawego.
 

eminem454

Pikinier
Wynik reakcji
41
Chcieliście widze dać diodę Majkelowi ale przekażcie ze się nie uda.

Ps. Dobrze robiliście w chuja tego gościa z elity siedząc na moim koncie pisząc ze musicie wysłać offa z tej wioski w której nie ma żadnego wojska oprócz tego wsparcia które leci od stefanow na bonus nocny :) Chuj wam w pysk.
 

Załączniki

  • IMG_4755.png
    IMG_4755.png
    950,4 KB · Wyświetlenia: 92
Do góry