Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Fermenciok

Pikinier
Wynik reakcji
93
To teraz kilka faktow, skoro postanowiles wylac swoj zal spowodowany niekompetencja rady na mnie:
- 3 podbite przeze mnie wioski bylem sklonny oddac ruhanowi, a mimo to w dalszym ciagu obwiniasz mnie za rozjebane dyplo:
View attachment 53803
i w sumie na tym moglbym zakonczyc, ale obnaze wasze zalosne plemie do reszty.


- na kilka tygodni przed wybuchem frontu z ruhanem, prosilismy o zaczecie jego przygotowywania, w tym o przerzucenie graczy. zabraliscie sie za to na TYDZIEN przed wojna, tym samym pozwoliliscie wbic ruhanowi diody obok mojej wysepki. z tych diod pozniej jakies warzywo ruhanskie podbilo nam 3 wioski.
- niejednokrotnie pisalismy o przeprowadzenie pierwszej akcji w stefany, nie ruhan. jak zwykle zrobiliscie po swojemu i jaki byl rezultat akcji? wszystkie offy frontowe w piach, na koniec dnia wyszliscie na plus 5 wiosek angazujac caly potencjal offowy.
- prosilismy o rozebranie Alicjusza, bo warzywila. zarzekales sie, ze nie zostanie rozebrana, bo jest aktywna i calymi dniami siedzi na waszej konfie. kilka dni pozniej alicjusz na naszych plecach dala sobie wbic kolejne 3 diody i zostala oddana do rozbiorki xD.
- spartaczyliscie dyplo z klasykiem. to miedzy innymi przez wasze podejscie i ciagle 'patrzenie z gory' interion wolal dogadac sie ze stefanami. gdy z nim rozmawialem, okazalo sie, ze od tygodni nie bylo od was jakiejkolwiek woli rozwiazania chujowej sytuacji z elite.
- orgainzacja plemienia to absolutne dno dna i kilometr mulu. 15 radnych, z czego wiekszosc z lapanki, nawet kret w radzie. pisanie i proszenie sie o obstawy do 5 roznych osob, odmowa obstawy na akcje burzaca ruhanu, nawet jesli prosilismy o niego na tydzien przed akcja.
- sprowadzilem nawet forgivena na jedno konto frontowe. gdy zobaczyl, jak chujowo jest zarzadzane plemie, to tak szybko jak sie pojawil, tak szybko sie spakowal.
- podczas gdy my z brukselka wstawalismy kilkukrotnie w srodku nocy, zeby zobaczyc czy leca karety, nasi 'frontowcy' codziennie dawali sobie wbijac diody. gdy opusciliscmy statek, plemie bez akcji tracilo codziennie po 20 wsi.
- nie kwestionowalismy rozbiorki kreta, wrecz bronilismy tej decyzji na forum plemienia podajac screeny jako dowody.
- nie oddalibysmy wiosek podczas rozbiorki 'naszym ziomkom'. poprosilismy jedynie, by polowa z nich *te na zapleczu) trafila w rece osob, ktore na to zasluzyly aktywna gra.

jestes zalosnym klamca i manipulantem, koniec koncow ciesze sie, ze sprawy tak sie potoczyly :D
nikt normalny nie bedzie angazowal sie w walke dla tak sztucznie napompowanego balonika jak trd. tak jak pisala na konfie brukselka, tak podpisuje sie po tym ja - nigdy nie gralismy w gorzej zarzadzanym plemieniu.
obwiniaj mnie, jesli uwazasz, ze usprawiedliwisz tym w jakikolwiek sposob swoj absolutny brak umiejetnosci przywodczych :)
Jakie TRD by nie było, to nie oni tylko ty zostałeś największym tchórzem i nieudacznikiem tego świata :p
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.242
Ale dawno vegeta się nie odezwał to nie ma przepływu informacji od kreta, więc dupa. Może teraz comeback zrobi TRD
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.242
Dzień dobry

Chciałem się dopytać jak te zgłoszenie na komendę związane z wyłudzeniem hasła przez gracza TRD?
Czy ten co zapowiadał, że 'poczyni odpowiednie kroki', poczynił je?

To ważne, bo jeśli na całej komendzie posikali się ze śmiechu, to trzeba będzie remontować z naszych podatków

Tak poczynił kroki, TRD się skasowało. Dzięki za twój input w konwersację
 

eminem454

Pikinier
Wynik reakcji
41
Gdzie tu jest jakaś kurwa z Rohan? Najezdzaliscie wszyscy na Chudesa ze Wam łamał hasła do kont, dobrze pamietam? A sami kurwy zrobiliście to samo na moim koncie. Od początku września mieliście dostep do wszystkiego , gdzie leci akcja gdzie lecą offy gdzie lecą karety. Dalej będziecie sie chwalić wasza obrona przed akcjami i sukcesami na Waszych akcjach jak doskonale wiedzieliście gdzie walić i gdzie idą obstawy? Fajnie bylo cofając moja kasacje w niedziele i wycofywajac deffa z moich wiosek dla waszych psów typu Zicu i Sneaky żeby sobie przejęli wioski?

@Zicu


Słucham flety co macie do powiedzenia, tak się blachę zdobywa?
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.242
Gdzie tu jest jakaś kurwa z Rohan? Najezdzaliscie wszyscy na Chudesa ze Wam łamał hasła do kont, dobrze pamietam? A sami kurwy zrobiliście to samo na moim koncie. Od początku września mieliście dostep do wszystkiego , gdzie leci akcja gdzie lecą offy gdzie lecą karety. Dalej będziecie sie chwalić wasza obrona przed akcjami i sukcesami na Waszych akcjach jak doskonale wiedzieliście gdzie walić i gdzie idą obstawy? Fajnie bylo cofając moja kasacje w niedziele i wycofywajac deffa z moich wiosek dla waszych psów typu Zicu i Sneaky żeby sobie przejęli wioski?

@Zicu


Słucham flety co macie do powiedzenia, tak się blachę zdobywa?
Yatsuu czy to ty :eek: ?
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.136
Rohan i brudne zagrywki? Oni się brzydzą takimi rzeczami! Takie rzeczy tylko w TRD
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.242
Rohan i brudne zagrywki? Oni się brzydzą takimi rzeczami! Takie rzeczy tylko w TRD
Zgadzam się, jeżeli ktoś miał dostęp do konta użytkownika Eminem454 to brzmi to bardzo podobnie do sytuacji którą popełniło TRD na s190. z graczem Yatsuu i Kyuban (jakoś tak). Brudy chyba się za wami pociągnęły, zasłużenie.
 
Do góry