Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
176 byłby wygrany nawet bez Rea gdyby pizdrograjki nie zrobiły gigantycznej koalicji na Stefany i Wojsren xDDDD
dziadzie ja grając w REA sciagalem offy kapelusznikow z frontu z wami bo nie mogli sie przebic tym co mieli na obrzezach. gdyby nie Wielka REA. to byście pewnie z fazy pierwszych grubych nie wyszli
 
Wynik reakcji
59.447
O co ci chodzi? Przecież pepełu solo rozjebało wojsren, kaulisz tak mówił to ja mu wierzę
nawet kalisz za zaslugi i wojowanie dostal blaszke naprawde bosski mu dal i byl w zwycieskim
dziadzie ja grając w REA sciagalem offy kapelusznikow z frontu z wami bo nie mogli sie przebic tym co mieli na obrzezach. gdyby nie Wielka REA. to byście pewnie z fazy pierwszych grubych nie wyszli
xD
 

Ramajad

Pikinier
Wynik reakcji
1.128
Szybkie - pełna dominacja Gitów
Giełdowe - top 1 na 177
Bez giełdy - ekipy w których gram ciągną mnie w dół
nie będzie potrójnej korony

Hm światy to często własne umiejętności świadczą o wygranej, plemię albo trafisz dobre albo nie, ale ekipy każdy już zna i umieją grać, albo się dostosujesz albo grasz na uboczu sam, zresztą teraz jak powprowadzali wstępne logowania to grasz najczęściej z jedną ekipą do końca świata.
 
Wynik reakcji
59.447
Hm światy to często własne umiejętności świadczą o wygranej, plemię albo trafisz dobre albo nie, ale ekipy każdy już zna i umieją grać, albo się dostosujesz albo grasz na uboczu sam, zresztą teraz jak powprowadzali wstępne logowania to grasz najczęściej z jedną ekipą do końca świata.
Grałem z randomami, plemię sklejka z mapy, świat czyste 50vs50.
No nie do końca bo teraz słabsi dogadują się na najmocniejszych. Patrz światy 180 182 184 186. Na 188 i 192 nie znam sytuacji a na 190 nie ma faworyta, wszyscy są na podobnym poziomie to świat jest wyrównany
 
Do góry