Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Deleted User - 849153659

Guest
Takie rzeczy się dzieją a Black snow nie pisze na bieżąco.

Szok, niedowierzanie, skandal

Nic się nie dzieje
Chłopy sobie wymyślili, że policja czy prokuratura zajmie się jakimś hasłem do gównianego konta w plemionach, którego nie są właścicielami.
Z kont giną tysiące złotych, masowe umorzenia a tu powszechne myślenie, że kogoś zainteresują jakieś plemiona.pl

Zwłaszcza, że korzystali ze skryptu z nieznanych źródeł XD

To tak jakby położyć na ławce w parku 1k złotych a dzień później zgłosić się, że ukradli XD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Żeby była jasność.
Jeśli takie zachowanie rzeczywiście było - osoba, która to zrobiła powinna na zawsze zostać wyeliminowana ze świata plemion, zarówno przez support jak i graczy.

Ale z tym aspektem prawnym...ludzie litości XD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Nic się nie dzieje
Chłopy sobie wymyślili, że policja czy prokuratura zajmie się jakimś hasłem do gównianego konta w plemionach, którego nie są właścicielami.
Z kont giną tysiące złotych, masowe umorzenia a tu powszechne myślenie, że kogoś zainteresują jakieś plemiona.pl

Zwłaszcza, że korzystali ze skryptu z nieznanych źródeł XD

To tak jakby położyć na ławce w parku 1k złotych a dzień później zgłosić się, że ukradli XD

Z tym przykładem to mnie poniosło, to zbyt optymistyczna wersja

To tak jakby położyć na ławce w parku nie swoje 1k złotych, a dzień później zgłosić na komendzie, że ukradli XD

No ludzie, co z wami nie tak
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.238
Nie ma takiej potrzeby. rohan to nie jest plemię z zasadami jak Stefany albo Magowie
w rohanie wystarczy nie lubić P i masz zapkę z bomby :D przecież biorąc pod uwagę jak krótką mają pamięć gracze plemion to pewnie chudes wystartuje razem z nimi na następnym świecie xD
W Stefan trzeba być O.K. z kosą
 
Do góry