Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
845
a to nie było tak że oni tego screena podrobili tak nieumiejętnie, że jednorazowo przeszło 90k (według screena) a blokada jest na max 10k :D
Nie wiem co zrobili, ale dobrze im idzie xD

Tak samo jak Niszczycielom wyrzucając ludzi za to że powiedzieli, że nie zgadzają się między innymi na to, że Filip ma mieć beton w wioskach a reszta po 0,5 zagrody obstaw xD
 
Wynik reakcji
205
a to nie było tak że oni tego screena podrobili tak nieumiejętnie, że jednorazowo przeszło 90k (według screena) a blokada jest na max 10k :D
A to nie było tak, że to był troll, który łyknęło trochę osób i było zabawnie, pośmialiśmy się i nikt tego kogo to dotyczyło (HDZ i KM) nie rozpamiętuje, tylko ludzie spoza xd?
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
845
Ness po próbie wjazdu w Daraghona:
View attachment 52528



Co tak przycichliście dzisiaj? xD
Dlatego aktualnie zaczyna tracić wioski i już nie ma czym się bronić oprócz tego, co sobie stoi w wioskach ? Ogólnie gratuluję tracenia przy 1 offie 8k deffa na 20 murku, widać mobil ogarnięty byle wystarczyło a nie aby zmniejszyć straty ;)

2 wioski zabunkrowane, reszta rzeź deffa - warto było pewnie będzie czarnym koniec zawodów nie mając zagród i kuźni ;)

Przedsmak zabawy zasmakował kolega akcją do 18h od 6ciu graczy od członu, który jest dużo mniejszy od Was ;) Polecą wszystkie człony, będzie mógł się wykazać jak to aktualnie robią Niszczyciele, aczkolwiek myślę że oni większą wojnę prowadzą ze sobą niż z wrogiem ;)
 
Ostatnia edycja:

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
845
Nie czepiam się ale u was gorzej jednak jeśli przeliczymy czysto na stosunek Ra/ro

A tak poza tym jak wam idzie
U nas jak najbardziej w porządku :) Myślę, że warto zadać to pytanie sojusznikowi Demona, który sypie się jak domek z kart, ale fakt Filip zabunkrowany ;) Ciekawe kto następny napisze o zapro (dzisiaj tylko 5 osób) tylko dlatego że twierdzi, że KD obstawia jednego gracza a inni męczą się mobilem i z pustymi wioskami na froncie dostając 4tą akcję z rzędu ;)
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
845
Nie wiem czy to dobry pomysł w tym momencie nas wywoływać, bo wasze statystyki w wojnie z nami są gorsze niż niszczycieli. Nawet jak rozbiliście dzisiaj kilka offów na lokalnej akcji to RO wygląda u was słabo:
View attachment 52529
Nie mają sensu te statystyki, bo Demon wyrzuca każdego kto traci wioski, jak dostał wywózkę 3 ludzi z frontu to nawet tu nie wszedł, udała mu się pierwsza obrona (chociaż przy takich stratach deffa nie wiem czy udana ale ok, stracił 1 wioskę na ten moment) i nagle bohater xD
 

Elendila

Pikinier
Wynik reakcji
28
Obecnie z Wilkami czyli z plemieniem funkcjonującym od początku świata walczy człon, który przejęliśmy i ogarniamy od tygodnia. Tylko oni walczą z wilkami wiec w sumie jako rodowici gracze NeSs jeszcze się nie ułożyliśmy na tym froncie. Nie wiem więc czy jest się Wilki czym szczycić, że poszła akcja, a wy łaskawie ją wybroniliście górą defa. Nigdy nie zrozumiem chwalenia się tym że ubiło się offy wroga. Na tym ta gra polega i nie wiem co w tym hańbiące. Są faktycznie raporciki gdzie wychodzi przeoczenie gracza albo całkowity brak doświadczenia i nawet czasem jest to śmieszne, ale jest to element gry. Myślę że zabawniejsze jest to jak wywalasz z plemienia gracza z top 10, on czeka dwa dni czy może plemię się ocieli i weźmie go z powrotem, jak to nie następuje idzie w końcu do wroga bo wpakował w to wszystko pp. Kończy się tak że zostaje wszem i wobec ogłoszony kosiarzem i jest organizowana na niego akcja. To są te śmieszne aspekty tej gry:)
 

jellob

Chłop
Wynik reakcji
6
senty do Vayerd 19.08 2023:
" posmakujesz mojego miecza w ustach swoich tak jak lubisz zjebie"
" z tobą w pieska jak dupe wystawisz to poczujesz mojego knura"

senty, Ty pederastą jesteś?
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
845
Tyle że człon, który dopiero się dociera wygrywa z Nimi w wojnie (jakby zliczyć to, co Demonek wyrzuca przy stratach to jest ładna różnica) a gość, który tak się obronił aktualnie traci wioskę w bonusie i pada mu cały deff w kolejnej ;)

Czyżby 440k ubitego deffa okazało się za dużo, aby dalej trzymać konto na 0 murku ? ;p Tylko nie wyrzucajcie chłopaka, jeżeli okaże się że straci coś jeszcze, bo się stara ;) Atakować też próbował kilka dni temu, niestety offy zostały rozbite i już nie wróciły :(
 
Do góry