Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 849153659

Guest
No Ty jestes byle kim, sam to udowodniles powyzej w postaci Twoich osiagniec :p
1) Czyli 0 osiagniec.
2) Gdzie sie przyczyniles? Chyba do wypisywania pierdol na fo i nic wiecej.
W jakich ekipach niby?
3) wow szacunnn, za duza odpowiedzialnosc? To przy 1k wsi bys zawalu dostal jeszcze.
4) Kto normalny atakuje deffem? I to na takim etapie gry? :D
5) Na 190 nie wrzuciles kasacji na etapie 1 wsi?

Poza pierdoleniem glupot, to masz 0 osiagniec.
Moze i nie gra, ale w radzie nadal jest i rada musiala wyrazic zgode bym mogl ich wspomoc i zasilic ich szeregi.

1) To Twoja opinia
2) Dokładnie tak. Na przykład grałem w Elite na 178 do etapu 4 wiosek, po czym zrezygnowałem.
3) Może tak być, wolałem nie ryzykować
4) Ten kto za chwilę kończy. Oto jestem
5) Wrzuciłem. Natomiast pytanie było w stylu jakbym robił to co świat.

Nie tłumacz się, bo dostałeś po ryju XD
Okłamał z rekrutacją, o szok XD XD

Ponawiam
Mogę teraz ja zadać pytania?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.355
1) To Twoja opinia
2) Dokładnie tak. Na przykład grałem w Elite na 178 do etapu 4 wiosek, po czym zrezygnowałem.
3) Może tak być, wolałem nie ryzykować
4) Ten kto za chwilę kończy. Oto jestem
5) Wrzuciłem. Natomiast pytanie było w stylu jakbym robił to co świat.

Nie tłumacz się, bo dostałeś po ryju XD
Okłamał z rekrutacją, o szok XD XD

Ponawiam
Mogę teraz ja zadać pytania?

Czym dostalem po ryju? Wbilem wspomoc znajomych w Witaczach.
A, ze nie lubie kilku osob w Bellum ze wzgledu na to, ze sa kretami i kosownikami to idealnie sie zlozylo.

Zadawaj jak chcesz, bedzie mi sie nudzilo to Ci odpowiem.
Tylko, ze nie masz o co pytac zbytnio, no chyba ze znow chcesz pierdolic jakies glupoty to lepiej wcale nie zaczynaj bo juz mi sie nie chce Ci na to odpowiadac ;)
 

Deleted User - 849153659

Guest
Czym dostalem po ryju? Wbilem wspomoc znajomych w Witaczach.
A, ze nie lubie kilku osob w Bellum ze wzgledu na to, ze sa kretami i kosownikami to idealnie sie zlozylo.

Zadawaj jak chcesz, bedzie mi sie nudzilo to Ci odpowiem.
Tylko, ze nie masz o co pytac zbytnio, no chyba ze znow chcesz pierdolic jakies glupoty to lepiej wcale nie zaczynaj bo juz mi sie nie chce Ci na to odpowiadac ;)

1) Dlaczego na rozbiórkowych kontach Ty i Twoi funfle z Pee nabijaliście sztucznie statystyki rozwalając wojska na zerowych murkach?
2) Dlaczego jak łaps wbijasz na copy za każdym razem, gdy sytuacja danego plemienia się poprawia?
3) Dlaczego oszukiwaliście w Pee innych graczy i bez względu na wyniki gry, miałeś gwarantowane miejsce w końcowym składzie już na starcie?
4) Dlaczego kłamiesz np w kwestii zaproszenia do Witam?
5) Dlaczego robisz z siebie durnia forumowego i mój worek treningowy?
6) Dlaczego zaniedbałeś w młodym wieku edukację, w wyniku czego stałeś się ograniczony umysłowo?
7) Dlaczego zwiałeś jako pierwszy jak tchórz, ze świata 182? Choć kreowałeś się na wielkiego wojownika, który rozwali każdego.
8.) Dlaczego jesteś zadufanym bucem i nie potrafisz przyjąć słowa sprzeciwu bądź krytyki?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.355
1) Dlaczego na rozbiórkowych kontach Ty i Twoi funfle z Pee nabijaliście sztucznie statystyki rozwalając wojska na zerowych murkach?
2) Dlaczego jak łaps wbijasz na copy za każdym razem, gdy sytuacja danego plemienia się poprawia?
3) Dlaczego oszukiwaliście w Pee innych graczy i bez względu na wyniki gry, miałeś gwarantowane miejsce w końcowym składzie już na starcie?
4) Dlaczego kłamiesz np w kwestii zaproszenia do Witam?
5) Dlaczego robisz z siebie durnia forumowego i mój worek treningowy?
6) Dlaczego zaniedbałeś w młodym wieku edukację, w wyniku czego stałeś się ograniczony umysłowo?
7) Dlaczego zwiałeś jako pierwszy jak tchórz, ze świata 182? Choć kreowałeś się na wielkiego wojownika, który rozwali każdego.
8.) Dlaczego jesteś zadufanym bucem i nie potrafisz przyjąć słowa sprzeciwu bądź krytyki?
1) Ja nie nabijalem. Pod koniec swiata kazdy z rady rozdziela blaszki na koniec i ludzie sobie nabijaja tak staty.
Kazde plemie tak robi, ameryki tym nie odkryles.
Zreszta na kim innym maja nabic te staty, jak jest koncowy etap gry?

A sory, Ty nigdy nie dotrwales do takiego etapu XD.
2) Jak gdzies wbijalem na coopa to zazwyczaj od poczatku swiata, wyjatkiem sa sytuacje kiedy juz nie mam aktywnego zadnego innego swiata, wtedy wbijam pomoc znajomym i tyle.
Np. Teraz, kiedy 184 jest juz rozstrzygniety to wbilem pomoc znajomym z Witaczy, co w tym takiego?
3) nikt nie byl oszukiwany, zawsze jest glosowanie w radzie na koniec, kto zasluzyl na blaszke i ma ja otrzymac.
Trudno zebym nie mial pewnej blachy, skoro bylem KO czasami i KD, bralem od groma zastow do obrony u nas i sojusznika + pchalem front i na wiekszosci swiatow dokladalem od siebie nie mala cegielke do ugrania swiata.
4) Nie klamie, znajomi sami proponowali mi gre na coopie i chcieli zebym ich wspomogl, wiec to zrobilem.
5) chyba o sobie piszesz tutaj, bo ja w przeciwienstwie do Ciebie nie pierdole glupot i zazwyczaj dyskutuje o sytuacji swiata na ktorym gram, przeciez to ja Cie tutaj ciagle zlomuje? Az ostatnio zawijke z forum zrobiles bo Ci psyche siadla hehe.
6) To pytanie powinno byc skierowane do Ciebie, ale juz znamy odpowiedz - niefortunne pol plemnika bylo szybsze od reszty.
Odpowiedz sobie jeszcze, kto ja zaniedbal skoro dla Ciebie 100+ wiosek to juz jest szczyt mozliwosci na to pustoglowie - nie bylbys w stanie ogarnac nawet takiego konta (co za miernota).
7) Skonczylem jak juz bulwa oglosil koniec i jak reszta postanowila rowniez odpuscic, do tego czasu nie stracilem ani 1 wioski i nie dalem sobie wbic ani 1 diody jako jeden z nielicznych pomimo przewagi wroga - dla Ciebie to juz by bylo zbyt wymagajace Ha ha ha.
<cfaniak> nie jestem zadufany, Twoje smieszne slowa krytyki badz tez sprzeciwu sa zwyczajnie nie na miejscu.
Pierdolisz glupoty jak zawsze, bez pokrycia.
Bo nie masz pojecia o danych sytuacjach, trudno je miec skoro sie nawet nie gra na konkretnym swiecie.

Wiecej nie pytaj bo to sensu nie ma, zacznij grac lyknij cos doswiadczenia i pojecia o tej grze to pogadamy, poki co jest za duza przepasc miedzy nami.
Nie mowiac juz o tym, ze Ty zyjesz w swoim wyimaginowanym swiecie, w ktorym jestes odklejony od rzeczywistosci.

Troche Ci teraz wyjasnilem, zakoduj i zapamietaj i nie zadawaj wiecej durnych pytan, ktore maja prawo bytu tylko i wylacznie w Twoim swiecie <tanczy>
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Świetne pytanie.
Już spieszę z odpowiedzią.
Jak widzisz wielokrotnie w swoich wpisach podkreślam sentencje o moich przyjacielach z Witam.
Dokładnie ten zwrot.
Czy on oznacza, że wszyscy są moimi przyjaciółmi? Absolutnie nie.
Skąd taki wniosek?
To jest kilka osób, które stanowią trzon plemienia i dlatego piszę o nich ogólnie.
Gdy ktoś nazywa np Polaków Januszami, to czy to oznacza, że chodzi takiej osobie o wszystkich Polaków?
Nie.
Chodzi o pewną bliżej niesprecyzowaną grupę.

Czy podoba mi się obecność oszusta Choriela i durnia Kanara?
Oczywiście, że nie. I Witacze o tym przecież wiedzą.
Ale kim ja jestem, żeby miało to robić na nich wrażenie?
Skromnym użytkownikiem forum.

Mogę jedynie domyślać się jakie były intencje ich przyjęcia.
Biorąc pod uwagę zbliżający się wówczas sezon wakacyjny i przewagę ludzi i wiosek w AK/bELLUM wydaje się oczywiste, że gdybym ja był wodzem plemienia, to bym szukał nawet takich durniów, którzy nadają się chociażby do pilnowania konta, gdy jesteś w pracy.


Dzięki kumplu za odpowiedź.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412

Czemu znowu taka dezinformacja przyjacielu?
Powinno być na tym memie coś o:
- ziarnach (np. pszenicy, kukurydzy, jęczmienia i owsu)
- warzywach (np. sałata, szpinak, marchewki, groszek, fasolka szparagowa)
- owocach (np. jabłka, gruszki, jagody)

A poza tym te kaczki powinny mieć długie ogony, 4 łapy i szczekać
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.037
Czemu znowu taka dezinformacja przyjacielu?
Powinno być na tym memie coś o:
- ziarnach (np. pszenicy, kukurydzy, jęczmienia i owsu)
- warzywach (np. sałata, szpinak, marchewki, groszek, fasolka szparagowa)
- owocach (np. jabłka, gruszki, jagody)

A poza tym te kaczki powinny mieć długie ogony, 4 łapy i szczekać
Szczekać jak Ty i twój pan black snow?
 
Do góry