Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 849153659

Guest
@Bl-ack sno-w

Mam pytanie kolego, skoro Witacze to twoi przyjaciele, czyli @Kanarinios. I @Choriel to twoi przyjaciele. Pytanie brzmi: Czy ganiasz ich po FO z sympatii czy ich nie lubisz w końcu?

Świetne pytanie.
Już spieszę z odpowiedzią.
Jak widzisz wielokrotnie w swoich wpisach podkreślam sentencje o moich przyjacielach z Witam.
Dokładnie ten zwrot.
Czy on oznacza, że wszyscy są moimi przyjaciółmi? Absolutnie nie.
Skąd taki wniosek?
To jest kilka osób, które stanowią trzon plemienia i dlatego piszę o nich ogólnie.
Gdy ktoś nazywa np Polaków Januszami, to czy to oznacza, że chodzi takiej osobie o wszystkich Polaków?
Nie.
Chodzi o pewną bliżej niesprecyzowaną grupę.

Czy podoba mi się obecność oszusta Choriela i durnia Kanara?
Oczywiście, że nie. I Witacze o tym przecież wiedzą.
Ale kim ja jestem, żeby miało to robić na nich wrażenie?
Skromnym użytkownikiem forum.

Mogę jedynie domyślać się jakie były intencje ich przyjęcia.
Biorąc pod uwagę zbliżający się wówczas sezon wakacyjny i przewagę ludzi i wiosek w AK/bELLUM wydaje się oczywiste, że gdybym ja był wodzem plemienia, to bym szukał nawet takich durniów, którzy nadają się chociażby do pilnowania konta, gdy jesteś w pracy.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.355
Świetne pytanie.
Już spieszę z odpowiedzią.
Jak widzisz wielokrotnie w swoich wpisach podkreślam sentencje o moich przyjacielach z Witam.
Dokładnie ten zwrot.
Czy on oznacza, że wszyscy są moimi przyjaciółmi? Absolutnie nie.
Skąd taki wniosek?
To jest kilka osób, które stanowią trzon plemienia i dlatego piszę o nich ogólnie.
Gdy ktoś nazywa np Polaków Januszami, to czy to oznacza, że chodzi takiej osobie o wszystkich Polaków?
Nie.
Chodzi o pewną bliżej niesprecyzowaną grupę.

Czy podoba mi się obecność oszusta Choriela i durnia Kanara?
Oczywiście, że nie. I Witacze o tym przecież wiedzą.
Ale kim ja jestem, żeby miało to robić na nich wrażenie?
Skromnym użytkownikiem forum.

Mogę jedynie domyślać się jakie były intencje ich przyjęcia.
Biorąc pod uwagę zbliżający się wówczas sezon wakacyjny i przewagę ludzi i wiosek w AK/bELLUM wydaje się oczywiste, że gdybym ja był wodzem plemienia, to bym szukał nawet takich durniów, którzy nadają się chociażby do pilnowania konta, gdy jesteś w pracy.
Obecnie, gdyby nie moja skromna osoba na pewnym koncie to juz by to konto bylo tam gdzie Ty trafiasz - na Arkadii.
To jestes turbodurniem, skoro bys bral do siebie byle kogo do plemienia.
Nawet do smiesznego pilnowania konta, bo wiadomo jakby sie to skonczylo w szerszej perspektywie czasowej.

Wiec jednak cos musi byc na rzeczy, skoro @Pietrek z Sosnowca @mefisto75 x ROCCAT i reszta rady postanowila mnie przyjac w ich skromne progi bez najmniejszego zawahania.

Ciebie na pewno by nie przyjeli, bo Ty bys sie nawet do pilnowania konta nie nadawal, taka masz kariere w tej grze.
O ile w ogole mozna nazwac to kariera, skoro klekasz na etapie 2 wsi i atakujesz deffem jak totalny amator, po czym bezradny wrzucasz kasacje konta.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Obecnie, gdyby nie moja skromna osoba na pewnym koncie to juz by to konto bylo tam gdzie Ty trafiasz - na Arkadii.
To jestes turbodurniem, skoro bys bral do siebie byle kogo do plemienia.
Nawet do smiesznego pilnowania konta, bo wiadomo jakby sie to skonczylo w szerszej perspektywie czasowej.

Wiec jednak cos musi byc na rzeczy, skoro @Pietrek z Sosnowca @mefisto75 x ROCCAT i reszta rady postanowila mnie przyjac w ich skromne progi bez najmniejszego zawahania.

Ciebie na pewno by nie przyjeli, bo Ty bys sie nawet do pilnowania konta nie nadawal, taka masz kariere w tej grze.
O ile w ogole mozna nazwac to kariera, skoro klekasz na etapie 2 wsi i atakujesz deffem jak totalny amator, po czym bezradny wrzucasz kasacje konta.

No to po kolei :)

Tak, biorąc Ciebie można śmiało napisać - byle kogo.

Tak, coś musi być na rzeczy. Był początek miesiąca, przelewy z mopsu do Pietrka przyszły, więc wyżej wymienieni panowie być może testowali jakieś nowe używki. Jak widać były mocne, że puścili zapke.
A że to ludzie honoru, to pewnie nie wypada jej cofnąć.

Co do tego, że mnie by nie przyjęli, znowu robisz z siebie głupka. Miałem zaproszenie do Witam na tym świecie.
Ponieważ jestem kontrowersyjną osobą, w Witam była ankieta na temat przyjęcia mnie, gdzie decyzją ludu mogłem śmiało dołączyć.
Po rozmowach z Pietrkiem zaproponowałem jednak, że będę jedynie kibicem, bo ciężko poskromić mi język, więc mógłbym narobić plemieniu bałaganu.
Tyle

I jak się czujesz obity po pysku? XD XD XD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.355
No to po kolei :)

Tak, biorąc Ciebie można śmiało napisać - byle kogo.

Tak, coś musi być na rzeczy. Był początek miesiąca, przelewy z mopsu do Pietrka przyszły, więc wyżej wymienieni panowie być może testowali jakieś nowe używki. Jak widać były mocne, że puścili zapke.
A że to ludzie honoru, to pewnie nie wypada jej cofnąć.

Co do tego, że mnie by nie przyjęli, znowu robisz z siebie głupka. Miałem zaproszenie do Witam na tym świecie.
Ponieważ jestem kontrowersyjną osobą, w Witam była ankieta na temat przyjęcia mnie, gdzie decyzją ludu mogłem śmiało dołączyć.
Po rozmowach z Pietrkiem zaproponowałem jednak, że będę jedynie kibicem, bo ciężko poskromić mi język, więc mógłbym narobić plemieniu bałaganu.
Tyle

I jak się czujesz obity po pysku? XD XD XD
Byle kogo?

No to po kolei.
Ile swiatow wygrales?
Ile razy przyczyniles sie do zwyciestwa Twojego plemienia?
Ile miales najwiecej wiosek w tej smiesznej grze pixelowej?
Dlaczego atakujesz deffem?
Dlaczego wrzucasz kasacje konta na etapie 1 wsi?

I kto jest byle kim?
Moge Cie zlomowac na kazdym kroku chlopcze.
Jestes nikim tutaj jak i zarowno w grze i juz na zawsze taki pozostaniesz.
Pietrek to sobie beke jedynie z Ciebie krecil, na co komu taki nieudacznik co nie moze wyjsc poza etap 2 wsi i atakuje deffem?
Masz minusowe iq, czy jak? ze nawet przerasta Cie przeznaczenie wojsk deffensywnych w grze przegladarkowej?

Pietrek jedynie moglby Cie przyjac na nadwornego blazna na naszym dworze, zebys mogl krecic ta swoja clownfieste i dostarczac nam rozrywki.
Do niczego wiecej sie nie nadajesz niestety.
Jedno dobre jeszcze, ze cisniesz po syfwanie.
A tak to o kant dupy Cie rozbic.

Wiecej "XD" walnij w poscie, a najlepiej taki tatuaz sobie jebnij na czole pokrako :p
 

Deleted User - 849153659

Guest
Byle kogo?

No to po kolei.
Ile swiatow wygrales?
Ile razy przyczyniles sie do zwyciestwa Twojego plemienia?
Ile miales najwiecej wiosek w tej smiesznej grze pixelowej?
Dlaczego atakujesz deffem?
Dlaczego wrzucasz kasacje konta na etapie 1 wsi?

I kto jest byle kim?
Moge Cie zlomowac na kazdym kroku chlopcze.
Jestes nikim tutaj jak i zarowno w grze i juz na zawsze taki pozostaniesz.
Pietrek to sobie beke jedynie z Ciebie krecil, na co komu taki nieudacznik co nie moze wyjsc poza etap 2 wsi i atakuje deffem?
Masz minusowe iq, czy jak? ze nawet przerasta Cie przeznaczenie wojsk deffensywnych w grze przegladarkowej?

Pietrek jedynie moglby Cie przyjac na nadwornego blazna na naszym dworze, zebys mogl krecic ta swoja clownfieste i dostarczac nam rozrywki.
Do niczego wiecej sie nie nadajesz niestety.
Jedno dobre jeszcze, ze cisniesz po syfwanie.
A tak to o kant dupy Cie rozbic.

Wiecej "XD" walnij w poscie, a najlepiej taki tatuaz sobie jebnij na czole pokrako :p


Odpowiadam z przyjemnością

1) Wygrałem 0 światów
2) O boże, wielokrotnie. Przyczyniłem się do pogonienia kota Pee, Tajemnicy, Jutra, Pacików i wielu wielu innych. Ba, nawet jakiś czas grałem w plemionach, które końcowo zwyciężały na danym świecie.
3) 48 wiosek. Potem skończyłem. Za duża odpowiedzialność
4) Atakowałem kilkoma pikinierami z samouczka, żeby ich rozbić. A i tak was pokonałem XD
5) Kłamiesz. Zdarza się to bardzo rzadko a piszesz jakby regularnie.


I kto jest byle kim?
No właśnie nadal Ty oszuście.

Już o Pietrku, który Cię zapraszał lepiej nic nie pisz, bo gracze Witam zezłomowali Twoje kłamstwa XD XD XD
Pietrek nie grał, ale Kanara przyjął
Chłop zwidy ma XD

Więcej iks de, żaden problem.


Jak widzisz skrupulatnie, szczerze i rzeczowo odpowiedziałem na każde z Twoich pytań.
Czy mogę liczyć na to samo? Chętnie kilka zadam
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.355
Odpowiadam z przyjemnością

1) Wygrałem 0 światów
2) O boże, wielokrotnie. Przyczyniłem się do pogonienia kota Pee, Tajemnicy, Jutra, Pacików i wielu wielu innych. Ba, nawet jakiś czas grałem w plemionach, które końcowo zwyciężały na danym świecie.
3) 48 wiosek. Potem skończyłem. Za duża odpowiedzialność
4) Atakowałem kilkoma pikinierami z samouczka, żeby ich rozbić. A i tak was pokonałem XD
5) Kłamiesz. Zdarza się to bardzo rzadko a piszesz jakby regularnie.


I kto jest byle kim?
No właśnie nadal Ty oszuście.

Już o Pietrku, który Cię zapraszał lepiej nic nie pisz, bo gracze Witam zezłomowali Twoje kłamstwa XD XD XD
Pietrek nie grał, ale Kanara przyjął
Chłop zwidy ma XD

Więcej iks de, żaden problem.


Jak widzisz skrupulatnie, szczerze i rzeczowo odpowiedziałem na każde z Twoich pytań.
Czy mogę liczyć na to samo? Chętnie kilka zadam
No Ty jestes byle kim, sam to udowodniles powyzej w postaci Twoich osiagniec :p
1) Czyli 0 osiagniec.
2) Gdzie sie przyczyniles? Chyba do wypisywania pierdol na fo i nic wiecej.
W jakich ekipach niby?
3) wow szacunnn, za duza odpowiedzialnosc? To przy 1k wsi bys zawalu dostal jeszcze.
4) Kto normalny atakuje deffem? I to na takim etapie gry? :D
5) Na 190 nie wrzuciles kasacji na etapie 1 wsi?

Poza pierdoleniem glupot, to masz 0 osiagniec.
Moze i nie gra, ale w radzie nadal jest i rada musiala wyrazic zgode bym mogl ich wspomoc i zasilic ich szeregi.
Wyrazili pelna zgode, zebym mogl uczestniczyc razem z nimi w krucjacie przeciwko temu nedznemu plemieniu bellum.
 
Do góry