Dyskusja o sytuacji na świecie 190

PoProstuAndrzej

Miecznik
Wynik reakcji
168
Prawda jest taka że def od Stefanów dostajemy ale nie tyle ile chcemy to raz i dopiero od pewnego czasu .
Wcześniej jak były 4 czy 5 członów Elite i 3 klasyka sami biliśmy się z wami z takim samym skutkiem jak i teraz tyle że zostało was z 7 czy 8 członow 5.
Jestem ciekaw jak zrobicie redukcję i kto kogo u was skosuje mając tylu graczy :)
Ptaszki już ćwierkają jak to będzie wyglądać :)

Ananas Ty to taki jesteś skoczek z kwiatka na kwiatek .

View attachment 51807



Do tego elite i klasyk dopisz kolego jeszcze hmm trd ile tam 4 czy 5 członów:)
Plus adk skoro im defa dajecie razem na front z rohan :)
Sam Siebie we wpiście pogrążasz :)
Buczki padły i kazały szukać sobie plemion w sojuszu (wtedy był jeszcze sojusz krasnali, klasyka, elite)
To sobie szukałem, w krasnalach byłem 1 dzień bo mi się nie podobało więc poszedłem do klasyka (później wiadomo wypowiedzenia i wojna).
A kolejne przesunięcia to jak widać Klasyk - Elite, a przypomnę Ci bardziej Elitarny Klasyk więc w sumie między członami.
A BŁO nie pamiętam bo za stary jestem :D Chyba to też jakiś człon Buczków był ale mogę się mylić.

Ale masz rację skaczę z "kwiatka na kwiatek" i kolejne wioski wpadają :)


Jak lubisz statystyki to dam Ci inne. Możesz pogłówkować, a podpowiem, że ma to związek z Krasnalami ;p

Ananas Szlachetny
ELITE2241.436.504216.682285.452

Pozdrawiam cieplutko i proponuję zjeść pizze z ananasem.
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
289
Sam Siebie we wpiście pogrążasz :)
Buczki padły i kazały szukać sobie plemion w sojuszu (wtedy był jeszcze sojusz krasnali, klasyka, elite)
To sobie szukałem, w krasnalach byłem 1 dzień bo mi się nie podobało więc poszedłem do klasyka (później wiadomo wypowiedzenia i wojna).
A kolejne przesunięcia to jak widać Klasyk - Elite, a przypomnę Ci bardziej Elitarny Klasyk więc w sumie między członami.
A BŁO nie pamiętam bo za stary jestem :D Chyba to też jakiś człon Buczków był ale mogę się mylić.

Ale masz rację skaczę z "kwiatka na kwiatek" i kolejne wioski wpadają :)


Jak lubisz statystyki to dam Ci inne. Możesz pogłówkować, a podpowiem, że ma to związek z Krasnalami ;p

Ananas Szlachetny
ELITE2241.436.504216.682285.452

Pozdrawiam cieplutko i proponuję zjeść pizze z ananasem.
Nie jem takich rzeczy :(
 

mawix200

Miecznik
Wynik reakcji
145
Witam graczy.
Co tu taka cisza ostatnio? Let me fix that

Słyszałem, że Stefany mocno dostały od trd. Mapa się zmienia z dnia na dzień. Ponoć chłopaki z trd mówią, że jeszcze dwa tygodnie stefki wytrzymają i robią out na Arkadię. Prawda to?
 
Ostatnia edycja:

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Witam graczy.
Co tu taka cisza ostatnio? Let me fix that

Słyszałem, że Stefany mocno dostały od trd. Mapa się zmienia z dnia na dzień. Ponoć chłopaki z trd mówią, że jeszcze dwa tygodnie stefki wytrzymają i robią out na Arkadię. Prawda to?
Oni zawsze dużo mówią...
Nas (ZGL) i resztki po BN jedzą już z miesiąc więc nie ma co liczyć że zjedzą Stefany xD
Prędzej Stefany ich.
 

michalcie4

Chłop
Wynik reakcji
11
Sam Siebie we wpiście pogrążasz :)
Buczki padły i kazały szukać sobie plemion w sojuszu (wtedy był jeszcze sojusz krasnali, klasyka, elite)
To sobie szukałem, w krasnalach byłem 1 dzień bo mi się nie podobało więc poszedłem do klasyka (później wiadomo wypowiedzenia i wojna).
A kolejne przesunięcia to jak widać Klasyk - Elite, a przypomnę Ci bardziej Elitarny Klasyk więc w sumie między członami.
A BŁO nie pamiętam bo za stary jestem :D Chyba to też jakiś człon Buczków był ale mogę się mylić.

Ale masz rację skaczę z "kwiatka na kwiatek" i kolejne wioski wpadają :)


Jak lubisz statystyki to dam Ci inne. Możesz pogłówkować, a podpowiem, że ma to związek z Krasnalami ;p

Ananas Szlachetny
ELITE2241.436.504216.682285.452

Pozdrawiam cieplutko i proponuję zjeść pizze z ananasem.
Następnym razem już takich statystyk mieć nie będziesz.
PS. Pizza z ananasem podchodzi pod zbrodnie wojenne
 

PoProstuAndrzej

Miecznik
Wynik reakcji
168
Następnym razem już takich statystyk mieć nie będziesz.
PS. Pizza z ananasem podchodzi pod zbrodnie wojenne
No tak bo w końcu wiosek nie będziesz miał :D
green.png
0118. (387|609) K633,522michalcie4 [KRS.]Ananas Szlachetny [ELITE]2023-08-07 13:17:11
green.png
0117. Krasnale (390|60<cfaniak> K638,069michalcie4 [KRS.]Ananas Szlachetny [ELITE]2023-08-07 11:58:38
green.png
0116. Wyczerpane krasnale (383|603) K635,390michalcie4 [KRS.]Ananas Szlachetny [ELITE]2023-08-07 01:55:56
green.png
0115. Krasnalki (384|603) K637,426michalcie4 [KRS.]Ananas Szlachetny [ELITE]2023-08-06 22:44:43
green.png
0114. Zajechane Krasnale :D (385|602) K638,131michalcie4 [KRS.]Ananas Szlachetny [ELITE]2023-08-06 18:39:56
Dziękuje Tobie za dobrze rozbudowane wioski ;)
 

michalcie4

Chłop
Wynik reakcji
11
No tak bo w końcu wiosek nie będziesz miał :D
Dziękuje Tobie za dobrze rozbudowane wioski ;)
Cóż przy pewnej ilości przeciwników nie jesteś w stanie się obronić. Szczególnie jak nie ma ms i nawet klina nie można zrobić :/
W każdym razie liczę na rewanż na jakimś przyszłym świecie :p
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
108
Nie przękrecajcie faktów.
ADK się zbuntowało, że jednak nie chcemy grać pod nich i przejęli Nam wioskę, więc odpowiedzieliśmy im tym samym.
Wiec to ADK skosowały Stefany, a nie Stefany ADK
 
Do góry