Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
2.926
Tak było ;) Grałem z nimi wtedy W AK xd rada zdecydowała potajemnie wjechać w nocy w puste wioski bez wypowiedzenia "podobno sojusznik szykował wcześniej jakiś skok w bok" lecz wtedy się wypowiada pakt i dopiero wtedy atakuje. Eto wtedy nie było, dopiero w późniejszym etapie wbił na świat
Mozliwe,ze tak bylo :D


Ja gralem z AK na 129 i 141(gdzie na tym drugim juz bylo gowno i dlugo w AK nie gralem) .
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
798
nie no, witam jako plemie poziom wyzej, nie ma co sie oszukiwac, ale najwiekszy wpierdol na tym swiecie ak i tak dostalo od samych siebie poprzez niektore podjete decyzje na przestrzeni tych kilku miesiecy xD no i szkoda grajkow, ktorym faktycznie zalezalo i poswiecali czas, tylko po to by zostac oplutym przez niektorych ananaskow

nie wiem co bedzie dalej, pewnie jeszcze beda proby ogarniecia sytuacji, no ale wszyscy wiemy jak jest xD
Czyli pełnoprawnie po tej wiadomości można ci wybaczyć te 400 katas na mordę co witam dostawało xd
 
Wynik reakcji
3.081
Dzięki wszystkim za grę tutaj. Były gorsze i lepsze momenty, były dymy na FO (mam nadzieję, że w jakimś stopniu podkręciło to chociaż temperaturę na świecie i było ciekawiej, mam nadzieję też, że nikt nie jest urażony w jakiś sposób gdy czasem ostrzej się wypowiadałem). Tak to jest, że jeden może wygrać. Gratuluję plemieniu Witam, byliście od nas lepsi.

Do zobaczenia na którymś z kolejnych światów!
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Dzięki wszystkim za grę tutaj. Były gorsze i lepsze momenty, były dymy na FO (mam nadzieję, że w jakimś stopniu podkręciło to chociaż temperaturę na świecie i było ciekawiej, mam nadzieję też, że nikt nie jest urażony w jakiś sposób gdy czasem ostrzej się wypowiadałem). Tak to jest, że jeden może wygrać. Gratuluję plemieniu Witam, byliście od nas lepsi.

Do zobaczenia na którymś z kolejnych światów!
Powodzenia kumpel! :D
 
Wynik reakcji
532
Dzięki wszystkim za grę tutaj. Były gorsze i lepsze momenty, były dymy na FO (mam nadzieję, że w jakimś stopniu podkręciło to chociaż temperaturę na świecie i było ciekawiej, mam nadzieję też, że nikt nie jest urażony w jakiś sposób gdy czasem ostrzej się wypowiadałem). Tak to jest, że jeden może wygrać. Gratuluję plemieniu Witam, byliście od nas lepsi.

Do zobaczenia na którymś z kolejnych światów!
czyli honorowo kasacja i wypierdalasz ? :)P
 
Do góry