Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
3.081
View attachment 51013

Staty od kiedy wbilismy na dół, a z dwa dni po nas @GokuPLPL, ile bedzie jak skończycie bic wyspe +1000?
Any way, podziwiam że siedzisz nocki teraz jak świat już wpierdolony >.< Chyba, że chłopakom z Bell zasta wrzucasz
Gratuluję, a tam siedzę. Wstanę wyśle na ciebie karetę i tyle. 2minutki roboty a wioski wpadają. Czy świat przegrany? Nie wiem, na Waszym miejscu nie byłbym jeszcze tego pewien :p
Widzę lekka irytację u Ciebie, niepotrzebnie. W sumie to wstyd, że taki zapleczowiec i mierny gracz jak ja podbija Ci jakiekolwiek wioski.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
3.081
jak ty 10x zwiad wysyłasz co 5 min to niezłe 2 min robotki, jeszcze widzisz ze Ck wchodzi a i tak sie lecisz rozjebac na blisko XDDD
A Tobie ile zajmuje wysłanie zwiadowców? Bo za dużej filozofii w tym nie ma.
No beka a to jednak ty tracisz wioski, nie ja XD Topka na darmach wbita? Miej honor i oddaj ta wyspę np. @Choriel
 
Wynik reakcji
533
ale ty jestes upo, gosciem, siedzenie i napierdalanie co 10 min zwiadem to 2 minuty roboty masz racje, podbijasz wioski na pustych zagrodach przez ktore dziennie przelatuje 10/15 offow a najzabawniejsze jest to ze juz prawie 2 tyg tu jestem to mi ze 2 wsie powinny zostac :(
 
Wynik reakcji
533
Ja tez nie jestem frontowcem, a robię was jak chce :S diody do których mam 90pol defa, nie daliście rady podbic w ten sam dzień co tam wskoczyłem xDDD no i trzeba pierdolonac 300offow by odbic 5wiosek XDDDD
Dobra juz stop, dajemy mu sie dowartosciowac, on od kolejnych switow bedzie sobie wpisywal w osiagniecia ile mu sie udalo wiosek od nas przejac, niech zyje w swojej bance
 
Wynik reakcji
3.081
ale ty jestes upo, gosciem, siedzenie i napierdalanie co 10 min zwiadem to 2 minuty roboty masz racje, podbijasz wioski na pustych zagrodach przez ktore dziennie przelatuje 10/15 offow a najzabawniejsze jest to ze juz prawie 2 tyg tu jestem to mi ze 2 wsie powinny zostac :(
Ehh... Widzę komendy, widzę swoje rapki więc widzę jak nieudolnie kłamiesz. Żyj w swojej bańce dalej
 
Do góry