Dyskusja o sytuacji na świecie 190

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.763
XD zaczepiasz i teraz nagle nic Cię nie obchodzi, problemy rodzinne, chciałeś wrócić, ale bez sensu.
Śmieszny jesteś. Wracaj na 186
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
XD zaczepiasz i teraz nagle nic Cię nie obchodzi, problemy rodzinne, chciałeś wrócić, ale bez sensu.
Śmieszny jesteś. Wracaj na 186
pierdolisz mi o jakims jadku, no namie jebanym ktorego na froncie wessalbym nosem XDD

chlop jest jakims szczochem pewnie, ale wedlug Ciebie to wielki frontowiec, zreszta o czym ja mowie, Ty grrasz w ROHAN w plemieniu gdzie ludzie uwazaja sie za dobrych xDDD
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.763
Jak to Ty jesteś tutaj nonamem, także znikaj już, tak jak uciekłeś przed Wielkim Rohanem. Nikogo nie obchodzi z jakiego powodu, my gramy dalej, Ty nie, a teraz się puszysz jak niewiadomo kto. Gówno znaczysz, to gra zespołowa, w której największą rolę odgrywa aktywność i psychika, a nie kto umie dograć grubasa na 1 ms. Jak to zrozumiesz, to może przestaniesz wypisywać jaki to nie jesteś zajebisty, bo bez plemienia nic nie zrobisz, co pewnie nawet zrozumiałeś uciekając w momencie, kiedy Wam się dyplo zepsuło. A raczej jak je sobie sami zepsuliście.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
FAJNIE ZE GRACIE, CIESZE SIE. FAJNIE ZE JAKO WIELKI ROHAN MUSIELISCIE PODPISAC SIE Z INNYMI ZEBY ZJESC WNK XDDD

ZWYKLE CHUJE DO SZCZANIA Z TEGO ROHANU XDDD


NAWET MI WAS NIE ZAL, GRAJCIE DALEJ NA SWIATACH BEZ MS LAMUSY!
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.763
Czyli teraz wjeżdżasz na dyplomację, przemyślałeś ten ruch? XD
> Twoje plemię podpisuje się ze wszystkimi plemionami dookoła Twojego wroga
> Zdziw się, że Twój wróg robi to samo Twojemu plemieniu
> Ucieknij zanim skończą się pony i otworzą się oba fronty
> Jesteś zajebistym frontowcem, bo nie straciłeś żadnej wioski, ale gdybyś został to wciągnąłbyś ich nosem

Swoją drogą, to że wawrzyn się poddał, to nie znaczy że wszyscy się poddali :) nadal wielu graczy się broni, zjedliśmy może z 300 wiosek zostało jeszcze bardzo dużo. Gdybyś chciał to byś wrócił, ale po co pokazywać pazur na froncie, skoro można zwiać i pisać na FO, że gdyby to i gdyby tamto to byś nam pokazał.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Czyli teraz wjeżdżasz na dyplomację, przemyślałeś ten ruch? XD
> Twoje plemię podpisuje się ze wszystkimi plemionami dookoła Twojego wroga
> Zdziw się, że Twój wróg robi to samo Twojemu plemieniu
> Ucieknij zanim skończą się pony i otworzą się oba fronty
> Jesteś zajebistym frontowcem, bo nie straciłeś żadnej wioski, ale gdybyś został to wciągnąłbyś ich nosem

Swoją drogą, to że wawrzyn się poddał, to nie znaczy że wszyscy się poddali :) nadal wielu graczy się broni, zjedliśmy może z 300 wiosek zostało jeszcze bardzo dużo. Gdybyś chciał to byś wrócił, ale po co pokazywać pazur na froncie, skoro można zwiać i pisać na FO, że gdyby to i gdyby tamto to byś nam pokazał.
PAZUR NA FRONCIE NA SWIECIE BEZ MS XD

WIIDAC ZE NIE MASZ POJECIA O CZYM MOWISZ

WPIERDALASZ MASE DEFA DO WIOSKI I JA BUNKRUJESZ ALBO GRASZ POD ODBITKI...
FAKT TO WYMAGA NIEWYOBRAZALNIE WIELKIEGO SKILLA XDD

WIEDZIALEM ZE W ROHAN GRAJA ZJEBY, ALE ZEBY AZ TACY?

CALKIEM SMIESZNIE ZE ZACZEPILEM ZJEBA ZICA(GOSCIA CO SPIERDOLIL ZE 186 ZOSTAWIAJAC KONTO FRONTOWE NA ZASCIIE, WIELKI PAN RADNY KTOREGO LUDZIE Z AK WYSMIEWAJA) A ZLECIIALA SIE BANDA JEGO PIESKOW I COS SZCZEKAJA NA FO XD

JESZCZE BRAKUJE NAJWIEKSZEGO KUNDLA ROHANU MICKEZA I MAMY KOMPLET :D


POZDRO PIESKI Z ROHANU TRD I TAK SIE PO WAS PRZEJEDZIIE XD
 
Ostatnia edycja:

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.135
Mowilem juz, to nie jest tak ze sie nie sprawdzilem, Wawrzyn i ekipa wiedza czemu zawinalem ze swiata, wiedza tez ze chcialem wrocic :D
To ze ktos tutaj wejdzie i napisze ze ucieklem bo sie balem frontu jest totalnym zjebem, zwlaszcza ze co swiat gram na froncie XDD

Co do sprawdzania mnie to mysle ze troche Cie z tym ponioslo, mnie nikt nie musi juz sprawdzac, kazdy kto ze mna gra wie na jakim poziomie jestem :D
Ilosc wiadomosci z prosba o coopa jakie otrzymuje jak nie gram mowi sama za siebie :p
Nawet na tym 186 moglem wybierac sobie miedzy trzema plemionami :D

A skoro juz sie udzieliles to w jakim plemieniu masz zamiar grac na 200? :D
Co swiat to ty się zawijasz z frontu xD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
To jak skończyły się twoje ostatnie światy i jak trafiłeś na 186? xD
Na 186 trafiłem bo wawrzyn mi napisał ze nie ma do czego wracać na 190 xD
Dostałem propozycje od 3 plemion wbicia tak na coopa xD

I dla tych śmietników co pierdola, wszedłem na rozjebane konto ktore kilka dni wcześniej straciło 50 wsi i gram w plemieniu ktore przegrywało i stosunek wsi na świecie wynosił 35:65 xD

A inne światy to roznie ale z tych światów co mam wpisany to startowałem tylko ja 190. A No i w sumie na 182 ale tak bana dostałem na samym początku swiata xD

A tak to większość nawet nie probowalem zaczynać, wbijałem po prostu na coopa. I jak kończyłem to tylko wtedy jak plemię się poddawało a nie dlatego ze uciekałem z frontu bo nie zdarzyło się jeszcze żebym dostał wpierdol na froncie i z niego uciekł :)



Edit.Sorry zapominąłem o 174, tam startowałem od początku i jako Ojki dostaliśmy wpierdol od potężnego witam xD
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.135
Choriel: Rohan to nieudacznicy bez rączek, dostaną wpierdol. Wypowiadajmy ich!
Też Choriel na 2 dni przed końcem wypowiedzenia z Rohanem: Witam, z powodu pilnej sytuacji rodzinnej muszę zakończyć grę.

hehe, nie zostałem pojechany hehe. Pilna sytuacja rodzina mnie zmusiła do zakończenia gry, to nie tak, że tydzień po zacząłem już na nowo szczekać na FO innego świata hehe. Oddałem wsie swoim więc nie zostałem zjechany przez Rohan. To, że w wioskach rozwijanych przeze mnie przez miesiąc czasu urzęduje teraz ROHAŃSKA ARYSTOKRACJA nic nie znaczy!!1one

Najmniejsze psy najgłośniej szczekają, nowe - nie znałem. <luzik>
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.763
Najlepsze jest to, że typ przyszedł, pozaczepial, został wyjaśniony, po czym zaczal pisać o sobie, jakby kogokolwiek obchodził xd OD TRZECH PLEMION DOSTAL PROPOZYCJE COOPA CZAICIE JAKI TO MUSI BYĆ WIELKI FRONTOWIEC

I hahahaha na świecie bez ms nie ma skilla, a na świecie z msami jest skill, gdzie jedyna różnica jest w dogrywaniu ataków czyli najmniej istotnym szczególe jeśli chodzi o wpływ na grę XD jeśli to sprawia, że jesteś wielkim frontowcem to cytując klasyka wielkie iks de XDXDXDXD weź już idź na ten 186 może tam chętnie posłuchają jak to miałeś problem rodzinny przez tydzień i wróciłeś mając aż trzy propozycje coopa w każdym z plemion xd ten tekst wejdzie do slangu plemiennego, przysięgam
 

Death of Darkness

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.043
Na 186 trafiłem bo wawrzyn mi napisał ze nie ma do czego wracać na 190 xD
Dostałem propozycje od 3 plemion wbicia tak na coopa xD

I dla tych śmietników co pierdola, wszedłem na rozjebane konto ktore kilka dni wcześniej straciło 50 wsi i gram w plemieniu ktore przegrywało i stosunek wsi na świecie wynosił 35:65 xD

A inne światy to roznie ale z tych światów co mam wpisany to startowałem tylko ja 190. A No i w sumie na 182 ale tak bana dostałem na samym początku swiata xD

A tak to większość nawet nie probowalem zaczynać, wbijałem po prostu na coopa. I jak kończyłem to tylko wtedy jak plemię się poddawało a nie dlatego ze uciekałem z frontu bo nie zdarzyło się jeszcze żebym dostał wpierdol na froncie i z niego uciekł :)



Edit.Sorry zapominąłem o 174, tam startowałem od początku i jako Ojki dostaliśmy wpierdol od potężnego witam xD

Czyli to co pisałem. U siebie nic specjalnego, tu jakiś banik, tu jakieś problemy rodzinne, nikt nigdy cię nie zdążył zjechać, bo to plemię zawsze się sypało. A podniecasz się tym 186, jakby to AK sypało się na sam twój widok, bo wbiłeś na coopa tam paręnaście dni temu i zgrywasz nie wiadomo kogo xDDD
 
Do góry