Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
343
Porównując skill
Dżobi < JN
Porównujac poziom upośledzenia umyslowego
Dżobi = patisk = spectrum ( tutaj akurat normalnie nie dorasta im do pięt ale jak zaciągnie wspomagacz...)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Lataliście 2 dni offami, żeby średnio zburzyć komuś 500pkt? No średnio mnie to przekonuje
Chyba, że macie dobre RA do RO.
Nie ma to jak porządna akcja burząca od Gitów na 2 konta. Na jednym -10k pkt, na drugim Gity -30 offów :D
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Lataliście 2 dni offami, żeby średnio zburzyć komuś 500pkt? No średnio mnie to przekonuje
Chyba, że macie dobre RA do RO.
Nie ma to jak porządna akcja burząca od Gitów na 2 konta. Na jednym -10k pkt, na drugim Gity -30 offów :D
ja np. rekord farmy wykręciłem na dzikach
1688390384926.png
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
ja np. rekord farmy wykręciłem na dzikach

A ubiliście im jakieś offy tymi burzakami? Bo jak tak dobre plemię jak Gity średnio traci 5-10 offów dziennie na burzakach to taka masówka jak Dziki na akcji top1 plemienia pewnie musiała dać sobie minimum kilkadziesiąt offów ubić ;)

P.S. wrzucisz staty wojny? Jestem ciekaw RA:RO
 
Wynik reakcji
143
A ubiliście im jakieś offy tymi burzakami? Bo jak tak dobre plemię jak Gity średnio traci 5-10 offów dziennie na burzakach to taka masówka jak Dziki na akcji top1 plemienia pewnie musiała dać sobie minimum kilkadziesiąt offów ubić ;)

P.S. wrzucisz staty wojny? Jestem ciekaw RA:RO
Ponad 10 na pewno było z tych rapkow co ja widziałem :)

W sumie straciliśmy całe 2 offy na tej akcji, wiec rozpoznanie bez strat :)
 

Xarnom

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
841
7re0gg.jpg
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Haha chociażby planowanie Zastów żeby z jego konta bić z bliska xd
Nope. Chłop od początku dziwnie pisał. Chciał przetrzymać nas do wtorku. Dostał informację, że najpóźniej możemy poczekać do soboty i jak go na koncie nie będzie w tym czasie, bo tak twierdził, to możemy wziąć zasta i sobie będziemy go bronić
 
Do góry