Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
A pytam cb, bo widzę że w plemieniu trwa nerwowe zjadanie darm, to może się orientujesz - w końcu to twoja działka, nie?
Jak ktoś kończy to wioskę zazwyczaj oddaje komuś z plemienia, sytuacja raczej normalna, no multi, no pushing, no problem.
A czy nerwowo? nie powiedziałbym.. :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

Maruda.

Miecznik
Wynik reakcji
125
Jak ktoś kończy to wioskę zazwyczaj oddaje komuś z plemienia, sytuacja raczej normalna, no multi, no pushing, no problem.
A czy nerwowo? nie powiedziałbym.. :rolleyes:
A na etapie przejęcia pierwszej wioski w zasadzie czym różni się to od pushingu?
Pytam, bo chyba nie potrafię odróżnić i może niepotrzebnie tickety wypełniam.

+Mieli być tacy wyjadacze, na jeden człon, a kończą przy pierwszej wiosce?
@TypowyMirekHandlarz
Z morale plemienia wszystko ok?
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
A na etapie przejęcia pierwszej wioski w zasadzie czym różni się to od pushingu?
Pytam, bo chyba nie potrafię odróżnić i może niepotrzebnie tickety wypełniam.

+Mieli być tacy wyjadacze, na jeden człon, a kończą przy pierwszej wiosce?
@TypowyMirekHandlarz
Z morale plemienia wszystko ok?

A co ja poradzę że ktoś nie ma czasu, inny nie chce już grać? Nie mamy tu nic do ukrycia, wioska przejęcia wewnątrz plemienia, support może weryfikować i ocenić to już poza moją gestią. Co w takim wypadku innego zrobić z wioską? Morale są na niezwykle wysokim poziomie obecnie, po prostu jeden nie miał czasu, a drugi nie chciał poświęcać już czasu na grę.
 

Maruda.

Miecznik
Wynik reakcji
125
A co ja poradzę że ktoś nie ma czasu, inny nie chce już grać? Nie mamy tu nic do ukrycia, wioska przejęcia wewnątrz plemienia, support może weryfikować i ocenić to już poza moją gestią. Co w takim wypadku innego zrobić z wioską? Morale są na niezwykle wysokim poziomie obecnie, po prostu jeden nie miał czasu, a drugi nie chciał poświęcać już czasu na grę.

Oh, na pewno zweryfikuje i oceni, możesz mi wierzyć ^^
Co do kończenia to łap zdaje się najświeższą interpretację w tej kwestii ;)
 

Załączniki

  • darma2.jpg
    darma2.jpg
    134,6 KB · Wyświetlenia: 114

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Wydaje się mało prawdopodobne, żeby zmotywować ludzi, którzy już dawno odeszli.
A jeśli nawet, to plemiona bardzo się zmieniły również pod względem technicznym.
Nie wiem czy uznana marka kiedyś, będzie nią również dziś.

To jest pytanie ile osób byłoby wstanie wrócić i na jakiej aktywności po takiej przerwie. Druga sprawa część osób która nadal gra ma nowe ekipy.
Z czego widzę wrócił Bojar z własnym starym składem, chyba po 8 latach przerwy.
To samo widziałem, że na jednym ze światów grał Maleństwo, swego czasu jeden z najlepszych dowódców na plemionach.
Trzecia kwestia gra bardzo się zmieniła, doszły skrypty, bonusy i za nim wejdzie się w rytm, to minie dużo czasu.

Plemiona na przestrzeni lat zmieniły się bardzo. Oprócz Speed nie ma żadnego starego plemienia, które kiedyś coś znaczyło.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Oh, na pewno zweryfikuje i oceni, możesz mi wierzyć ^^
Co do kończenia to łap zdaje się najświeższą interpretację w tej kwestii ;)

Ja na to wpływu nie mam i wiosek zostawić samopas też nie zostawiamy, także jak ocenią tak zrobią oni tutaj sprawują piecze na tym co kto może.
 
Wynik reakcji
59.447
To jest pytanie ile osób byłoby wstanie wrócić i na jakiej aktywności po takiej przerwie. Druga sprawa część osób która nadal gra ma nowe ekipy.
Z czego widzę wrócił Bojar z własnym starym składem, chyba po 8 latach przerwy.
To samo widziałem, że na jednym ze światów grał Maleństwo, swego czasu jeden z najlepszych dowódców na plemionach.
Trzecia kwestia gra bardzo się zmieniła, doszły skrypty, bonusy i za nim wejdzie się w rytm, to minie dużo czasu.

Plemiona na przestrzeni lat zmieniły się bardzo. Oprócz Speed nie ma żadnego starego plemienia, które kiedyś coś znaczyło.
Stare zgredy już nie grają bo wszyscy dostali weryfikacje w momencie jak młodsi gracze mieli już telefony na których mogli grać w plemiona poza domem.
 

BuIwaZaglady

Chłop
Wynik reakcji
48
Czym Ci podpadli, czy za jakąś jednostką nie przepadasz?


Wystarczy spojrzeć jaki kolektyw tam gra i jak zachowują się na FO, i w grze. Zbiorowisko pełne narcystycznych jednostek, które uważają, że wszystko im się należy. Do tego prowadzą to osoby, które znane są z przekrętów. Jak coś im nie idzie to są wiecznie poszkodowani, nigdy nie są winni zawsze to wina kogoś innego. Po analizie nicków widać, że połowa to krzykacze.
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Z czego widzę wrócił Bojar z własnym starym składem, chyba po 8 latach przerwy.
To samo widziałem, że na jednym ze światów grał Maleństwo, swego czasu jeden z najlepszych dowódców na plemionach.


Oprócz Speed nie ma żadnego starego plemienia, które kiedyś coś znaczyło.
Nie no teraz to ostro pojechałeś, Speedy.

A co do bojara, to założył "masówkę" ;)

Sorki Jarek, musiałem <piwo>
 
Do góry