Dyskusja o sytuacji na świecie 190

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
az ciezko uwierzyc ze ta pizda jeszcze cos proboje klaskac warami
upoś chyba zbyt glupi zeby zrozumiec ze jego zretardziale wylewy mnie gowno interesuja xD
 

BAKU BAKUU

Miecznik
Wynik reakcji
51
TypowyMirekHandlarz to jest kret i zdrajca. Nie pamiętam, który to świat był, chyba 90 a osioł oddał wioski wrogom (HEG). Uważajcie na typa
 

Lady Mae

Chłop
Wynik reakcji
2
@Lady Mae
@kiki333
@Player12345
@piotr945

I cała wasza reszta..
Co z waszą dyplomatka i obrończyni uczciwej gry .. XD
Jest mi Waas naprawde zal, najpierw ataki z multikont, teraz zglaszacie kogo do suportu kogo tylko mozna, to chyba nie jestescie az tak straszni jak powiadacie:) Moze zamiast slac wiadomosci indywidualnie do kazdego czlonka z naszego plemienia, zajmijcie sie lepiej uczciwym klepaniem wojska, bo wkrotce wroce z wakacji:)
 

PoProstuAndrzej

Miecznik
Wynik reakcji
168
Podpowiedź mi ktoś bo nie pamiętam.
Jak nazywa się strategia gdzie piszesz przed startem świata do kolegów, koleżanek, dajesz znać rodzinie, a jak trzeba to zapraszasz na portalach społecznościowych nieznane osoby i piszesz "ej zrobisz mi darmę na 190 świecie w plemiona ?"?
 

Maruda.

Miecznik
Wynik reakcji
125
Kolega @Virrus czyżby jednak banicja za tę wioseczkę przejętą wyłącznie z rw?
Pytam z troski, bo rozwój słabo wygląda, a przecież było legitnie, tak zapewniali pozostali koledzy z Wygi, z Szejmem na czele, który jak wiadomo brzydzi się darmiarstwem ^^
 

Załączniki

  • IMG_20230521_074555.jpg
    IMG_20230521_074555.jpg
    50,2 KB · Wyświetlenia: 51

kozar34

Miecznik
Wynik reakcji
313
Kolega @Virrus czyżby jednak banicja za tę wioseczkę przejętą wyłącznie z rw?
Pytam z troski, bo rozwój słabo wygląda, a przecież było legitnie, tak zapewniali pozostali koledzy z Wygi, z Szejmem na czele, który jak wiadomo brzydzi się darmiarstwem ^^

Ale o co Ci chodzi?
Wojo klepie przecież
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.763
Dostało mu się rykoszetem, okolica bogata była w "nadmiarowe" wioski to i nasze plemię dostało kłódkę na jednym specjaliście.
 

Maruda.

Miecznik
Wynik reakcji
125
Powiedz po prostu, że po tym jak wyjebali cię z supportu znajomości już nie te...
A nie na cudze mulciaki zwalasz, może jeszcze Buczka to była nadmiarowa wieś, bo kogo innego? xd
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.763
Powiedz po prostu, że po tym jak wyjebali cię z supportu znajomości już nie te...
A nie na cudze mulciaki zwalasz, może jeszcze Buczka to była nadmiarowa wieś, bo kogo innego? xd

A skąd mam wiedzieć kogo to wioska? Z takimi pytaniami to bardziej do właściciela niż do mnie :)
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
Niezły ten świat. Eko na 30 se zajebalismy podnieślismy trochę koszarki stajnie i brakuje surowców do kolejkowania wojsk przy budowie kuźni

No tego się nie spodziewałem
 

Maruda.

Miecznik
Wynik reakcji
125
A skąd mam wiedzieć kogo to wioska? Z takimi pytaniami to bardziej do właściciela niż do mnie :)

A pytam cb, bo widzę że w plemieniu trwa nerwowe zjadanie darm, to może się orientujesz - w końcu to twoja działka, nie?
 

Załączniki

  • IMG_20230521_114435.jpg
    IMG_20230521_114435.jpg
    133,8 KB · Wyświetlenia: 76
  • IMG_20230521_114412.jpg
    IMG_20230521_114412.jpg
    129,5 KB · Wyświetlenia: 75

Player12345

Chłop
Wynik reakcji
2
Do góry