Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
2.831
Ale ja stary nie cisne sojusznika, bo raz, że RA nic z nimi nie podpisywało, a dwa jedyne co powiedziałem, że się skasowali i nie jest to już front, to nie obelga, tylko fakty.

Nie obraziłem ich w żaden sposób, ale tak to jest jak się rozmawia z osobą o inteligencji orka, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
Nie jesteś żadnym RA czy tam Ms .
Tylko pionkiem Witam który oddał plemię za 3 blaszki .
Rzeczy nazywaj po imieniu .
A Witacze to sojusznik fine był.

Żeby Fine się poddało musiało wyjść na nich ogrom offow .
To że się poddali to zasługa BellReb/AK .
No i wasza bo nie dostali od was zbytniej pomocy .
AK mając 3-krotnie dłuższy front niż Witam musiało mieć dużo więcej Deffa .
Gdzie takie Witacze mogły sobie same offy praktycznie robić .
Ostatnie 2 tyg to faktycznie już raczej samo dobijanie Fine . No i sporą część Deffa poszła już pod Witam ,a akcje Witam wypadają dużo słabiej(40 wiosek na ostatniej akcji)
I z tą kasacja też śmieszne bo ilu graczy się skasowalo dwóch ?.
To są te twoje fakty właśnie .
 

Damianeg

Miecznik
Wynik reakcji
105
I z tą kasacja też śmieszne bo ilu graczy się skasowalo dwóch ?.
dwóch minimum, a to zajęło mi 3 min sprawdzenie na szybko, przy okazji oprócz kasacji poleciały dwie hejki od AK (fantastyczny i butelka) gdzie butelka 2 tyg później oddaje wioski/dostaje rozbiórke w ak i jego wioski przejmuje Mason
1683488812808.png

I do tego można dorzucić Wretcheda, który poszedł do Bell, więc tak na szybką matematykę, jakieś 4-5 mln punktów odeszło/zniknęło bez walki, więc jakaś, nie wiem, 1/5? 1/6 plemienia? No ale tak, z Fine to naprawdę był wymagający front, że trzeba było walić 98% potencjału xd


Na dodatek poszła akcja Witam "słabiej" bo tylko 55 wiosek (o 15 się walnąłeś kolego a to więcej niz Wy przejeliście na swojej akcji w nas xd) +20 wiosek w następne dwa dni, gdzie jak Wy zrobiliście akcje i było +14 dla Was to już następnego dnia Witam odrobiło prawie połowę strat xd
 
Wynik reakcji
2.831
dwóch minimum, a to zajęło mi 3 min sprawdzenie na szybko, przy okazji oprócz kasacji poleciały dwie hejki od AK (fantastyczny i butelka) gdzie butelka 2 tyg później oddaje wioski/dostaje rozbiórke w ak i jego wioski przejmuje Mason
I do tego można dorzucić Wretcheda, który poszedł do Bell, więc tak na szybką matematykę, jakieś 4-5 mln punktów odeszło/zniknęło bez walki, więc jakaś, nie wiem, 1/5? 1/6 plemienia? No ale tak, z Fine to naprawdę był wymagający front, że trzeba było walić 98% potencjału xd


Na dodatek poszła akcja Witam "słabiej" bo tylko 55 wiosek (o 15 się walnąłeś kolego a to więcej niz Wy przejeliście na swojej akcji w nas xd) +20 wiosek w następne dwa dni, gdzie jak Wy zrobiliście akcje i było +14 dla Was to już następnego dnia Witam odrobiło prawie połowę strat xd

Oho większe brednie tylko Black wymyśla.

Znalazłeś dwójke czyli tyle co powiedziałem.
Jedyna rzecz która sie zgadza .

Co do reszty rekrutacja ruszyła już w zasadzie gdy Fine było na glebie tak samo kasacja, a nie w momencie gdy każdy tam walczył .
Tą 1/5 to nie wiem jak wyliczyłeś i chyba nawet nie chce :D .
Co do tego 98% potencjału gdy masz 2x dłuższy front musisz mieć więcej deffa .
Co przekłada się na mniejszą ilość offów .
Logiczne,że nikt nie będzie tego jeszcze dzielił na dwa by atakować śmieszne Witam :D ..
 
Wynik reakcji
2.831
Ale ja stary nie cisne sojusznika, bo raz, że RA nic z nimi nie podpisywało, a dwa jedyne co powiedziałem, że się skasowali i nie jest to już front, to nie obelga, tylko fakty.

Nie obraziłem ich w żaden sposób, ale tak to jest jak się rozmawia z osobą o inteligencji orka, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

No wcale nie ciśniesz sojusznika . :D

Skoro twierdzisz, że dosłownie wrzucili kasacje .
Czyli ci ludzie którzy zarywali dnie i noce by jednak AK i BellReb nie weszło gładko, a śmieszne Witam mogło w nas bić wrzucili kasacje O,o
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.715
Czy afrykański czarodziej jest upośledzony? Ktoś może wie? Pytam bo nie wypada śmiać się z takich osób i nie wiem jaki ton rozmowy obrać. Z góry dziękuje za info.
 
Do góry