S200

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.959
Hehe chwilę mnie nie było ale odpowiem.
KAMILU.
Nie zmienisz faktu, że tam byliście, świadomie wzięliście udział w projekcie grubego mixa przynajmniej na papierku, nikt was do tego przecież nie zmusił.
Przegrana to przegrana, to nie wstyd przegrać przecież, to tak jak ja czy ktokolwiek by się tłumaczył, że przegrał na tych czy na tamtych bo coś tam.
Czysta wymówka.
Nie ma w tej grze ludzi, którzy tylko wygrywają, każdy przewalił więcej lub mniej.
Dobrze wiesz, że dana osoba może być największym zabijaką w tej grze a przez lamerkę, kłótnię nawet między "ziomkami z gry", lub najczęściej przez gruby wałek w połączeniu z kosami wypadasz z karuzeli na danym świecie i jako jednostka nie masz na to wpływu, bo gra na wynik sporo osób po obu stronach, możesz siedzieć i pół roku nonstop a wydarzy się nieszczęśliwa lamerka kogoś obok I ci padnie front nawet jak byś się gimnastykował nie wiem jak.
Ale do meritum nie wstyd przegrać w walce ale raczej wstyd z nie podjęcia nawet próby walki, bo nie wierzę(odnosząc się do 150), że nie mogliście się dogadać na sojka i podzielić się na osobne dwa człony, po to, żeby nie wchodzić sobie w paradę na każdym kroku co do wizji gry.
I nie wyjeżdżaj mi tu że miał byś tylko połowę możliwości stanu wojsk bo, chyba nie ma tu osoby, która nie słyszała o twojej legendarnej hejce.

A odnosząc się do tego czy was nie lubię i, że to przez to, że napewno dostałem od Speed oklep wcześniej.
Nie mam nic ani do Ciebie ani do Speed, dla mnie jesteście neutralni, nie grałem nigdy razem z wami, ale definitywnie nie należycie do grona plemion, których nie lubię(zazwyczaj w tych przypadkach to są ekipy które polegają tylko na wałkach i to cała ich gra, wiem, że wiesz o kogo chodzi hehe. Wy poza jakimiś hejkami to dyplomacznie gracie czysto, a to, że jeden czy drugi ciśnie na bocie to już, mój żal do danej osoby, bo śmieszne dla mnie jest zabijanie kwintesencji tej gry, kiedy w przegladarkowa gre zamiast klikać to coś klika za ciebie- po co wtedy w ogóle grac?)

Spotkałem speed na dwóch światach z czego 133 który wygraliście to był mój trzeci świat w tą gre i odpadłem sobie na paru wsiach, więc nawet nie wy mnie tam skasowaliście hehe.
No i ten świat 184 gracie coś tam, ja osobiście zdążyłem odpaść dzięki wdziecznemu "kOLEDZE z gry", który se postanowił, że zrobi bunt i walnie z jakimiś swoimi ziomkami kosę w nas gdzie froncik liczbowo już był zacny bo do okola wróg w szachownicy w sporej przewadze.
I czy to ma oznaczać, że mam usprawiedliwienie, że w 10 osób w takich warunkach nie udało się nam ugrać na 150 czy tam 200 typa do okola?
Nie, bo swój opór postawiliśmy, na tyle co było możliwe, ale wpiernicz to wpiernicz hehe. Ważniejsza była dobra zabawa i przekonanie się, kto woli być żmiją a nie człowiekiem.

Nie powiem liczyłem, że powalczę w końcu z "legendarnym" speed na froncie, ale nie było mi dane.
Miałem kilka propozycji, żeby grać tam potem na was, ale nie bawi mnie osobiście bicie kogoś będąc w przewadze, nawet jak potenvjalnie jest mocny. Zero przyjemności z wygranej a tylko wstyd wtedy przegrać, co się czkawką odbiło nie którym ekipom na s150.

Boli mnie ten trend, że każdy świat to z góry ustalone koalicje przed wstępnym, a potem tylko szybko się namawia kogoś od wroga do kosy, resztę załatwią hejkami i jest podnietka, że się wygrało turbo mocno osadzony świat numer x czy y. Ale niestety, ludzie coraz starsi i zależy im jak najmniejszym zmarnowaniu czasu na grę, więc walą po najmniejszej linii oporu, byle potem sobie sfleksować do pixelka w profilu.
Może się miło zaskoczę w styczniu, że tym razem po 2 tyg od pałaców nie skończy się na 2 max 3 koalicjach ale raczej to tylko utopijną wizja.

Może gdyby 200 ogłosili jako międzynarodówek mistrzostwa świata to przynajmniej na początku jako substytut była by polska kontra wszyscy a potem, już wyjaśnić między sobą na frontach, ale to też nie realne.
Bawcie się, widzimy się w styczniu;)
Ale zrozum że my ruszyliśmy w 40 spedow i 40 z p! , Połowa już zdążyła skończyć grę przez atmosferę a więc speedow grających zostało 20 osób max :p to jak mieliśmy zostać i grać w tyle osób , wymieszani z playersami . A przecież by się nie zgodzili żebyśmy np wzięli połowę osób które wspólnie zrekrutowalismy , w tym momencie mieliśmy otwarty 147 a więc mieliśmy co robić :) już nic nie zostało z przewagi wrogiej koalicji na 184 :)
 

Pichuu

Miecznik
Wynik reakcji
59
Witam.

Jeżeli s200 ma być światem jubileuszowym, niezaleznie kiedy zostanie on otwarty to proponuje żeby trwał on równy rok. 365 dni. Bez zadnej farmy, zbieraka i innych udziwnień z rycerzami i szlachtą.
Zbadane niezbadane, wybite podbite. Niech składy będą po 100 graczy na plemie. Prędkość dostosowana do naszych balkonikow czyli 1x. Bonus do naszych tabletek nasennych 23-9.
I żeby nie wbijaly składy tylko światy.
Żeby zamiast apk, speed, p! czy innych nazw wbijali liderzy ktorzy zrobią plemie np s50, s91, s131.
Niech gracze sami wybierają z jakim światem się utożsamiają bardziej. Jeden świat - jedno plemie.
Niech też gracze grają swoimi nickami o ile to możliwe żeby ten świat był wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bez mrozenia składów. Rowne 365 dni i koniec. W 200 dniu mrozenie tylko nowego logowania, ale zmartwychwastania nie. Wygrywa ten kto jest top1 i ma blaszkę za wygranie ale żeby też inni nie byli pokrzywdzeni niech reszta świata ma blaszke za uczestnictwo w s200.
Niech to będzie takie symboliczne przekazanie plemion graczy z epoki ctrl-enter dla graczy skrypt. Niech to będzie świat ponad podziałami. My pomału odchodzimy, zastępują nas młodsi gracze, bieglejsi w tych skryptach, w tych internetach.
Przekażemy im tym światem nasze doswiadczenie, umiejętności i naszą pokorę że pomimo wieku, życia jakie nas dopadło w ciągu lat spedzonych na plemionach potrafimy się bawić.
@kmic - sam jesteś wiekowy, wiem bo na swojego pierwszego mamuta wolaleś Pimpuś. Pomyśl nad tym i też pomyśl żeby cały modteam też tu zagrał. Ciebie też ktoś kiedyś zastąpi jak nas graczy.
Zagrajmy świat 200 typowo dla zabawy w plemiona jak kiedyś.
Nie chce dawać ręki pod topór ale gdyby s200 zrobić taki 4fun z oldstylem i taki jak opisałem wyżej że bez ekip tylko światami to pewnie kilku starych graczy by wróciło na ten rok.
Świat otwarty do 200 dnia. Nicki z gry, nicki z forum - czysta walka.
Świat gdzie na wstępie każdy wie że trwa 365 dni i po 200 dniu tylko zmartwychwastanie i że każdy otrzyma blaszkę. Pytanie tylko jaką? Za wygranie czy za uczestnictwo.
A jeżeli jest możliwość to nawet mieszany świat, skoro są eventy to mieszajmy. Miesiąc farmy, miesiąc zbieraka, miesiąc monet, miesiąc paczek, miesiąc szlachty na 100 pol, miesiąc szlachty na 50 pol.
Miesiąc z rycerzem, miesiąc z wieżami.
12 miesiecy różnych.

Po piwie czlowiek ma takie fantazje.
Nieszczęście marzenia nic nie kosztują
W miarę dobrze myślisz tylko supportowi się jakoś nie chcę w to bawić..Ja to marzę o takim oldschoolowym świecie już od 100 światów..Pozdro ferajna
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Ale zrozum że my ruszyliśmy w 40 spedow i 40 z p! , Połowa już zdążyła skończyć grę przez atmosferę a więc speedow grających zostało 20 osób max :p to jak mieliśmy zostać i grać w tyle osób , wymieszani z playersami . A przecież by się nie zgodzili żebyśmy np wzięli połowę osób które wspólnie zrekrutowalismy , w tym momencie mieliśmy otwarty 147 a więc mieliśmy co robić :) już nic nie zostało z przewagi wrogiej koalicji na 184 :)

Potwierdzam, na 147 był zapierdol jak siemano! :d
Do zobaczenia Kamilku na 200 :*
 
Wynik reakcji
374
Legenda głosi, że do wygrania mega trudnego świata numer 147 nie wymagała gry na botach do dogrywania z strony potężnego sPid.
Oh wait No tak to tylko legenda, bo z całej stawki, chyba tylko wielce czcigodny @Keymil LoveOrHate nie grał tam na Andrzeju, przynajmniej na to nie było w swoim czasie dowodów
No i chyba też nie musieli rozwiązać żadnego członu wariatów jak ta druga pseudo top ekipa, którą zowią akceleratorami nożnymi czy jakoś tak:)
Ale kończąc śmieszki z tego co było, pytanie bardzo poważne:
Czy speed będzie miało psyche wystawić na styczeń nawet rezerwowy skład z wujków i kuzynów czy ich psycha zrobiła oro jak tego legendarnego p! I nie mam co liczyć na "dobrze obsadzony świat" bo nie powiem, zobaczyl bym w końcu czy coś gracie czy to tylko taka forumowa mitomania was dopadła?
@BulwaZaglady może mnie zaskoczy i wystartują też?
Pozdro i elo.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.091
Legenda głosi, że do wygrania mega trudnego świata numer 147 nie wymagała gry na botach do dogrywania z strony potężnego sPid.
Oh wait No tak to tylko legenda, bo z całej stawki, chyba tylko wielce czcigodny @Keymil LoveOrHate nie grał tam na Andrzeju, przynajmniej na to nie było w swoim czasie dowodów
No i chyba też nie musieli rozwiązać żadnego członu wariatów jak ta druga pseudo top ekipa, którą zowią akceleratorami nożnymi czy jakoś tak:)
Ale kończąc śmieszki z tego co było, pytanie bardzo poważne:
Czy speed będzie miało psyche wystawić na styczeń nawet rezerwowy skład z wujków i kuzynów czy ich psycha zrobiła oro jak tego legendarnego p! I nie mam co liczyć na "dobrze obsadzony świat" bo nie powiem, zobaczyl bym w końcu czy coś gracie czy to tylko taka forumowa mitomania was dopadła?
@BulwaZaglady może mnie zaskoczy i wystartują też?
Pozdro i elo.
A jak tam Twoja smuteczkowa ekipa?
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Przecież 5 członów speed plus dwa ukrytych darm vs wróg, który zamiast się zgadać przeciwko nim to jeszcze ułatwił im gre bijąc siebie to brzmi jak mega trudny świat do wygrania xd.

Jakie 5 członów wariacie XD
Tam dwa człony były działające na koalicje całego świata :DDDD
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Legenda głosi, że do wygrania mega trudnego świata numer 147 nie wymagała gry na botach do dogrywania z strony potężnego sPid.
Oh wait No tak to tylko legenda, bo z całej stawki, chyba tylko wielce czcigodny @Keymil LoveOrHate nie grał tam na Andrzeju, przynajmniej na to nie było w swoim czasie dowodów
No i chyba też nie musieli rozwiązać żadnego członu wariatów jak ta druga pseudo top ekipa, którą zowią akceleratorami nożnymi czy jakoś tak:)
Ale kończąc śmieszki z tego co było, pytanie bardzo poważne:
Czy speed będzie miało psyche wystawić na styczeń nawet rezerwowy skład z wujków i kuzynów czy ich psycha zrobiła oro jak tego legendarnego p! I nie mam co liczyć na "dobrze obsadzony świat" bo nie powiem, zobaczyl bym w końcu czy coś gracie czy to tylko taka forumowa mitomania was dopadła?
@BulwaZaglady może mnie zaskoczy i wystartują też?
Pozdro i elo.

Mnie podejrzewano o boty, tak mi wróg pisał ale Ja jestem czyściutki i bana nie było :DDD <3
 
Do góry