rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser210374

Guest
Jak będę na kompie wbiję na sp i strzelę z kimś sparing, wszystkie boty od losera dostałem za darmo, mam nawet na wygrywanie rund.

Zamiast pisać takie bzdury może pomyślał byś o jakimś pojedynku na udostępnione ekrany 1vs1, osoba która będzie sędziowała ten pojedynek musi być obustronna taki mój warunek :) ten który wygra przelewa kasę na konto wygranego :) ja jestem honorowy i jeśli wygrasz to przeleję Ci ten hajs. A cenę taką możemy dogadać, mnie stać akurat bo wróciłem z zagranicy po 5 miesiącach więc trochę się zarobiło. Ale narazie muszę pograć z 2 tyg żeby dojść do wprawy :) wkońcu jest to dział na temat rozmów o szybkich rundach :) to nie gadajmy od rzeczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-Mr.President

Miecznik
Wynik reakcji
741
buahahhahahahahhahahahahha <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> bojeeee sieeee
napisz do Ducka neich ustawi runde i gramy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser210374

Guest
buahahhahahahahhahahahahha <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol>
napisz do Ducka neich ustawi runde i gramy
Spoko napisze :) tylko żeby nie było jak dojdzie co do czego, że wymiękasz, przyznaj się, że jesteś gołodupcem, co nie ma siana i nie ma z czego wypłacić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser210374

Guest
Ktoś chętny na rundę o 12 dla funu ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-Mr.President

Miecznik
Wynik reakcji
741
ssssss dark.jpg
Dark Pedziulec , pocwicz troche bo z tel baty dostales bez wysilku. 1vs1 z toba nie ma sensu , by mnie to ponizylo .
Za chwile pewnie napiszesz ze nie grales albo twoj stary gral ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-Mr.President

Miecznik
Wynik reakcji
741
uciekales wojskiem i byles off line , stary twoj wbil
buahahahha zjechales sam siebie <lol><lol><lol><lol><lol><lol>
przybij pione z mieczykiem , on tez zawsze nie gra jak go przejmuja .<cisza><cisza><cisza><cisza><cisza><lol><lol><lol><lol><lol>
Idz do starego to zrobi ci przekladanca przy sobocie<cisza><cisza><cisza><cisza><cisza><cisza>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry