rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser210374

Guest
Jak będę na kompie wbiję na sp i strzelę z kimś sparing, wszystkie boty od losera dostałem za darmo, mam nawet na wygrywanie rund.

Zamiast pisać takie bzdury może pomyślał byś o jakimś pojedynku na udostępnione ekrany 1vs1, osoba która będzie sędziowała ten pojedynek musi być obustronna taki mój warunek :) ten który wygra przelewa kasę na konto wygranego :) ja jestem honorowy i jeśli wygrasz to przeleję Ci ten hajs. A cenę taką możemy dogadać, mnie stać akurat bo wróciłem z zagranicy po 5 miesiącach więc trochę się zarobiło. Ale narazie muszę pograć z 2 tyg żeby dojść do wprawy :) wkońcu jest to dział na temat rozmów o szybkich rundach :) to nie gadajmy od rzeczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-Mr.President

Miecznik
Wynik reakcji
713
buahahhahahahahhahahahahha <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> bojeeee sieeee
napisz do Ducka neich ustawi runde i gramy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser210374

Guest
buahahhahahahahhahahahahha <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol>
napisz do Ducka neich ustawi runde i gramy
Spoko napisze :) tylko żeby nie było jak dojdzie co do czego, że wymiękasz, przyznaj się, że jesteś gołodupcem, co nie ma siana i nie ma z czego wypłacić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser210374

Guest
Ktoś chętny na rundę o 12 dla funu ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-Mr.President

Miecznik
Wynik reakcji
713
ssssss dark.jpg
Dark Pedziulec , pocwicz troche bo z tel baty dostales bez wysilku. 1vs1 z toba nie ma sensu , by mnie to ponizylo .
Za chwile pewnie napiszesz ze nie grales albo twoj stary gral ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-Mr.President

Miecznik
Wynik reakcji
713
uciekales wojskiem i byles off line , stary twoj wbil
buahahahha zjechales sam siebie <lol><lol><lol><lol><lol><lol>
przybij pione z mieczykiem , on tez zawsze nie gra jak go przejmuja .<cisza><cisza><cisza><cisza><cisza><lol><lol><lol><lol><lol>
Idz do starego to zrobi ci przekladanca przy sobocie<cisza><cisza><cisza><cisza><cisza><cisza>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Moi Drodzy,

osobiście uważam Wasze personalne uwagi odnośnie @*Gwiazdeczka* za mega obraźliwe i nie na miejscu.
Z racji tego, że nie potraficie docenić Osoby, która wciąż i wciąż- od wielu lat- ustawia Wam Rundy, dba o przyznawanie nagród i moderuje Wasze mierne wypociny na tym FO, postanowiłam wstrzymać Rundy Szybkich póki nie pójdziecie po rozum do głowy.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek posty pod moim, które będą zawierały pejoratywne treści to zamknę ten dział do odwołania.
Kultury Was nie nauczę, to się wynosi z domu, ale nikt nie musi się borykać z takim chamskim hejtem jaki tutaj serwujecie. W sieci każdy kozaczy, bo może pozostać incognito. W realu często i gęsto wygląda to inaczej... Szkoda, że nikt nie docenia czasu, który ktoś tutaj inwestuje, żebyście mogli ponarzekać.
 
Do góry