Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Stary, mam depresje jakąś od miesiąca, od kiedy nie spałem 4 tygodnie praktycznie nic, by bronić kont etc xD
Przestałem palić, pić praktycznie, nawet odpuściłem na miesiąc poznawanie lasek xD
Prawie studia zawaliłem nie chodząc xD JEST NA BANI KONGO, ale powoli do przodu już lepiej xD, wleciał Redbull, na sobotę randeczka jakaś, może dziś jakaś inna na nockę wpadnie, jeszcze inna na teraz wyjście ugadywana jest, powoli Kiruś wraca do formy
 

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
Stary, mam depresje jakąś od miesiąca, od kiedy nie spałem 4 tygodnie praktycznie nic, by bronić kont etc xD
Przestałem palić, pić praktycznie, nawet odpuściłem na miesiąc poznawanie lasek xD
Prawie studia zawaliłem nie chodząc xD JEST NA BANI KONGO, ale powoli do przodu już lepiej xD, wleciał Redbull, na sobotę randeczka jakaś, może dziś jakaś inna na nockę wpadnie, jeszcze inna na teraz wyjście ugadywana jest, powoli Kiruś wraca do formy
No takie chwile są najgorsze, ale skoro się poprawia to znaczy że wracasz serio do formy :D

Ja właśnie kebabika na ostro zajadałem, do tego podpiwek i przyjemnie się ogląda upadek złego kondona.
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
@GrUbY już Atakuje Kiruś wrócił do formy jest git, ostatnie 3 dni 3 nowe dziewuchy do rozmów można żyć, jeszcze kradnę dziewczyne naszego wodza, ale on jeszcze nie wie :)
PS. Ona chyba też nie LOL
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Wariacie, czemu już nie krzyczysz jaki jesteś hop siup :D

Zły kondonie wracaj pls

znow atakujecie konto na ktorym nie ma nikogo ;d przeciez w inny sposob nam jeszcze nie zabraliscie wioski
Ty myslisz ze my się po kolejnej krzywej akcji wyłożymy? Juz powiedziałem, nam nie zależy na tym aby wygrać świat, ale zrobimy wszystko żeby to nie było twoje plemie ani knb :) Będę uradowany jak wygra albo DCS albo SKI, a jak nas "pokonacie" to zacznę od nowa po którejś ze stron i dalej będę pomagał jechać was <3 powtórze się raz jeszcze smutny człowieku, zabijemy was zawziętością
<rotfl>
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Ten świat będzie należał do Słodka Patgologiczna Histeria i Sycylijska kontrabanda w postaci Kosy
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Frajer to frajer i jakby ktoś tak w realu powiedział bez okazania dowodów to bym mu w łeb wyjebał
wyjaśnij mu co znaczy frajer, bo chłop wyzywa a nie wie, ja próbowałem, to dzisiejsza "młodzież" wychowana na innych zasadach a wlasciwie bez, kwiat polskiej młodzieży, wychowanie bezstresowe
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Kosy, jak to jest w koncu, tacy słabi jesteśmy, to czemu ściągacie offy z 3 innych plemion? xD To dla mnie zaszczyt, ściągnijcie jeszcze najlepiej od kogoś bo to obawiam się, że nie styknie ;)
 
Do góry