Dyskusja o sytuacji na świecie 185

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
cofnij wczesniej co wypisywales i skoncz jape otwierac w moja strone juz ci powiedzialem chcesz porozmawiac kontakt do kolezanki i tam sobie podyskutujemy sie do ciebie dostosuje tam mi wyjasnisz co to znaczy frajer i wszystko inne
w dzisiejszym znaczeniu, no to poczytaj wiecej o nie tylko dzisiejszym znaczeniu bo sa ludzie i to bardzo duzo osob ktore slowo frajer traktuje inaczej
Traktuj se słowo frajer jak chcesz, bo ja tez mogę powiedzieć że np nóż znaczy zły banan frajer i w sumie nikogo to nie obchodzi.

Także nie płacz dzidzia, zmień pieluche
 

CZARNY WLADCA

Chłop
Wynik reakcji
17
ja nigdzie nie strasze ale na prawde dowiedz sie o znaczeniu slowa frajer bo nie tu a gdziesindziej to powiesz i tragedia z toba bedzie
nie pisz juz do mnie i mnie nie zaczepiaj w grze mi dokop czekam na to
W kryminale jak się dowiedzą ,że banana jesteś to idąc do więzienia za bycie bananem i frajerem jest knaga od tyłu. Biorąc pod uwagę ,że zły banan to niedługo tam trafisz. Zamiast rozkminiać słowo frajer zacznij nawilżać i rozpychać pewną część ciała ,żeby Ci potem jelito nie wypadło.
 

bedream44

Chłop
Wynik reakcji
5
W kryminale jak się dowiedzą ,że banana jesteś to idąc do więzienia za bycie bananem i frajerem jest knaga od tyłu. Biorąc pod uwagę ,że zły banan to niedługo tam trafisz. Zamiast rozkminiać słowo frajer zacznij nawilżać i rozpychać pewną część ciała ,żeby Ci potem jelito nie wypadło.
Widzę, że tu już na prawdę mroczne klimaty wjeżdząją. Knagi i wypadające przez nie jelita, Frajerzy i wyzywanie rodziców, kryminały i więzienne życie.
Ładnie Wam mózgi pierze FameMMA i słuchanie Bonusa RPK <lol><lol><lol>
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
W kryminale jak się dowiedzą ,że banana jesteś to idąc do więzienia za bycie bananem i frajerem jest knaga od tyłu. Biorąc pod uwagę ,że zły banan to niedługo tam trafisz. Zamiast rozkminiać słowo frajer zacznij nawilżać i rozpychać pewną część ciała ,żeby Ci potem jelito nie wypadło.
czarni póki co tu mają mało do gadania, ale rozumiem ze masz jakies doswiadczenie i mnie ostrzegasz, natomiast mój nick to fun
poza tym znawco i prawilniaczku, banan by nie poszedł siedziec, banan płaci banan jest bezkarny a zasadowiec za pieniązki tez moze zostac wyjasniony wiec nie zabłysnąłeś
 
Ostatnia edycja:

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
rzuciliście sie wszyscy grupowo z kos na jednego, pomylily wam sie akcje, ja nie jestem kreduś,
o dalszej waszej grze będę decydował za jakiś czas tak więc grzecznie na smyczy
 

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
E odklejony frajerze, kto się rzucił w kilku na jednego? Próbowaliście mnie któryś dzień podgryźć, ale wam zęby swoim wielkim brzuchem wybiłem, a czarnego widzę tu pierwszy raz wbił specjalnie by napisać że jesteś frajer i pompka za co go będą wysławiać xDDD
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Ogółem, to już się przejadło jebanie Banana ;/ I kłótnie Kosy z Imperium, zmieńcie płytę :), Jak wasze święta minęły?
 

bedream44

Chłop
Wynik reakcji
5
Ogółem, to już się przejadło jebanie Banana ;/ I kłótnie Kosy z Imperium, zmieńcie płytę :), Jak wasze święta minęły?
Święta jak co roku, za dużo zjadłem i dziś umieram na kaca spożywczego, a lodówka się nie domyka bo tyle zostało. A jak mówisz kobiecie zróbmy 3 dania i wystarczy, to oczywiście wychodzę na skąpca. <shrug><shrug>
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
414
A ile jesteście oficjalnie na + ? Bo nie wiem czy staty na które ja patrzę są takie same jak Wasze
Chodzi mi o całość koalicyjnie a wy w tej wojence nie jesteście z dcs
Tam z wyrzuceniami to pewnie z 100+ będzie my tylko smutne 2 ale muszę pochwalić masterxa ładnie pobronnil bo na niego uderzenie szło ale trudno


Najbardziej to po mapce widać jak to się przesunęło bo liga już obrzeży nie ma a mnie to cieszy bo za niedługo już pierwsze akcje na was będę mógł rozpisywać
 
Do góry