Dzień Dobry Misiaki

Pitek Tęgi

Łucznik
Wynik reakcji
564
Ale nie pozostaje nic innego jak robić screeny, w życiu to samo, ktoś się z Ciebie śmieje jak chwilowo jest "na szczycie", a potem przyłazi siano pożyczać :D

Tak samo z takim "Hahaha ale upadacie, nikt z wami nie chce grać, już gracze odchodzą" a w zamyśle "dobra napisze tak na forum żeby podkopać morale bo pomimo, że jesteśmy 3x więksi i WITAM robi z nami co chce to słabo nam idzie"

Jak ja bardzo czekam na zamknięcie świata, a wtedy narracja będzie "łeee piksele, ja mam życie a nie gra" zapisuje te wszystkie nicki by sie śmiać w przyszłości.
 
Wynik reakcji
3.001
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ale jeśli ksienciunio stracił 40 wsi i wbił 1,4mln RO tzn że nie miał ani jednej stalki? XD bo to jakieś 18-20 ubitych offow czyli tyle co mobile we wsiach ubiją
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ale jeśli ksienciunio stracił 40 wsi i wbił 1,4mln RO tzn że nie miał ani jednej stalki? XD bo to jakieś 18-20 ubitych offow czyli tyle co mobile we wsiach ubiją
Tak to bywa jak sie robi w wiekszosci w offa myslac, ze za darmo szybciutko bellum bedzie sie bilo w przewadze 4:1 z kazdej strony, a tu dupa uno reverse card i ani deffa ani free terenu.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Widząc kompromitację AK, jest mi aż głupio, że postawiłem Panu Baranowi @Pan Owca taki zaporowy warunek.

Ej Baran, oferta Last Minute. Dziś do godziny 23:59 opublikuj przeprosiny a nie będę kazał Ci się kasować.

Treść przeprosin:
'Przepraszam Wielkie Witam i Wielkie Fine, że się z nich śmiałem, obrażałem i się odgrażałem. Jestem nieudacznikiem.
Przepraszam również gracza Black Snow, za rzeczy które o nim wypisywałem, a który niewątpliwie jest autorytetem w świecie Plemion'


To jedyna taka oferta
Już zbroje obsrałeś? Ja ci dam też ultimatum ale po świętach jak już do ciebie dotrze że przegrasz
 
Do góry