Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
chociaż chłopaki tam offy stracili już, na jednej wiosce i jej nie odbili ;/ A tyle pp władowali bo giełda ciągle nisko tam stała <beczy>
 
Wynik reakcji
2.113
@Kirea Champion to moj ulubieniec, co swiat przegrana xD 161 Lose 173 Lose, a teraz dopiero co z 183 wylot dostal zaraz na 185 dostanie
 
Ostatnia edycja:

Emenems

Pikinier
Wynik reakcji
29
Słuchaj, dociskani z każdej strony? Północ była bita, jedynie na froncie SKI - wielka akcja, która gówno pokazała, bo jak na taką skale na - mało wiosek, a od strony ligi za dużo się nie dzieje, nawet byliśmy na 0 praktycznie i w sumie byśmy byli może na + , gdyby graczy nie wyrzucali jak ich przejmowaliśmy :), także cóż, wiadomo, na każdym froncie walka to nie da się wygrać, dlatego dyplomacja dużo zmienia, a nie moja już wina, że ty nie umiesz rozmawiać z innymi ewidentnie, skoro tak to wszystko się toczy i wygląda. Reszta to już renoma SKI, która sprawia, że ludzie sami z ligi uciekają :). Inna rzecz, że SKI zakłada akademie na k24 i wyciąga graczy RTI tylko po to, by ich przejąć, bo same bambiki przechodzą :). Ja spytałem jednego gracza kiedyś, nie przeszedł, ale jak pogadał z kimś od was, że on idzie, to przekonał go i napisał do mnie, i zaproponował graczy, którzy przyjdą, a po nich kolejni zaczęli pisać. :) Tłumacząc "że w lidze nic się nie dzieje" etc, także pierw patrz na swoje zarządzanie plemieniem, bo ludzie uciekają, bo nie oferujesz im, żadnej przyszłości i nic ciekawego :).

Ale z czego Ty się tłumaczysz? Nic się nie dzieje? Masz info sprzed miesiąca chyba, kiedy niektórzy tak pisali na każde fronty. Co nazywasz dyplomacją? Pisanie za plecami do Graczy z różnych plemion, obiecywanie "złotych gór" bez pokrycia?
Ja rozumiem, że brakuje Wam frontowców, bo macie z każdej strony front ale bez przesady. Brać na mięso armatnie? :) Bierzecie chorągiewki a to nic dobrego nie wróży. Wyczują "interes" to znów zmienią Plemię :)

Nie umiem rozmawiać, mówisz? Ja rozmawiam o rzeczach realnych, nie obiecuje rzeczy, których nie da się spełnić, czyli nie okłamuję nikogo.
Na szczęście nie muszę uciekać się do błagania ludzi na pw, żeby doszli do mojego plemienia. Wolę mieć mniej osób, które są lojalne niż pierdyliard członów, gdzie w połowie to darmy.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
407
@Karuzelaa

Niezłe te wojny wypowiadacie. Śmiechłem xD
Jedyne Plemię, które wygrywa pod stołem i ma więcej przedstawicieli handlowych niż frontowców :D

Boicie się? View attachment 47347
Nie udało się nikogo zrekrutować mordeczko? Szkoda :(
Musicie zmienić nazwę na "Masówka"

W sumie to wy się sami wyjaśniacie:
View attachment 47346

<bitch slap sound>

View attachment 47344

Jeszcze jeden przedstawiciel handlowy z DCS:

View attachment 47348

Normalna rzecz
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
407
Waszym też się rączki pocą, by werbować naszych ;) Jesteście dociskani z każdej strony więc to jedyne wasze wyjście - werbowanie.
Uczycie się od DCS? Czy jak?
Tylko patrz, kogo werbujesz :D
Od ski się uczymy chwalisz się paroma PW a nie wiesz nawet ilu chętnych jest.

Co do twojego wysrywu o obietnicach bez pokryc i braku frontowcow to sobie możesz w dupę wsadzić bo żadne plemię na tym świecie nie wytrzymuje tyle co my.

Latasz z tymi PW po forum jak zjeb bo tylko zjeby pokazują prywatne wiadomości na forum

A ciebie dupa piecze że nikt nie chciał ciebie czy jak ?.
Tak jakbym ja latał z każdym PW kto do nas napisał z ligi lub ski a uwierz mi tych propozycji było jeszcze więcej.


I nie nie bierzemy nikogo na mięso armatnie zapytaj się graczy ex ligi czy którego kolwiek nie wsparliśmy deffem ani nie okazaliśmy pomocy.
 
Ostatnia edycja:

Emenems

Pikinier
Wynik reakcji
29
Od ski się uczymy chwalisz się paroma PW a nie wiesz nawet ilu chętnych jest.

Co do twojego wysrywu o obietnicach bez pokryc i braku frontowcow to sobie możesz w dupę wsadzić bo żadne plemię na tym świecie nie wytrzymuje tyle co my.

Latasz z tymi PW po forum jak zjeb bo tylko zjeby pokazują prywatne wiadomości na forum

A ciebie dupa piecze że nikt nie chciał ciebie czy jak ?.
Tak jakbym ja latał z każdym PW kto do nas napisał z ligi lub ski a uwierz mi tych propozycji było jeszcze więcej.


I nie nie bierzemy nikogo na mięso armatnie zapytaj się graczy ex ligi czy którego kolwiek nie wsparliśmy deffem ani nie okazaliśmy pomocy.

Ojoj, zabolało Cię? Smuteg.

Boli, że pokazałem 2 PW dla przykładu? :D Mam więcej przykładów, ale aż żal podawać. Masz się czym chwalić, serio - Plemieniem, które składa się z większości podjebanych graczy chorągiewek :D Myślisz, że nie mogłem wziąć Twoich Graczy? Mogłem, tylko tego nie zrobiłem :)

Od dłuższego czasu błagaliście ludzi o przejście, coś tam w końcu się udało. Gratuluję. :D
 
Ostatnia edycja:

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
407
Ojoj, zabolało Cię? Smuteg.

Boli, że pokazałem 2 PW dla przykładu? :D Mam więcej przykładów, ale aż żal podawać. Masz się czym chwalić, serio - Plemieniem, które składa się z większości podjebanych graczy chorągiewek :D Myślisz, że nie mogłem wziąć Twoich Graczy? Mogłem, tylko tego nie zrobiłem :)

Od dłuższego czasu błagaliście ludzi o przejście, coś tam w końcu się udało. Gratuluję. :D
Mnie nic nie zabolo uważam to za element strategi przejścia graczy .

Nie latałem z PW po forum jak ski brało od nas graczy lub chciało więc nie jestem takim zjebem jak ty który musi tam krzyczeć żeby zostać zauważonym.
Wy stoicie do pierwszej akcji na was bo po prostu nikt się na was nie skupia.
A że są gracze od was brani to tylko z uwagi na to że nikomu się nie chce na was akcji robić tylko po prostu sami się sypniecie

Dawaj więcej tych przykładów.


No nie wiem czy z chorogiewek skoro gracze twardo stoją za mną.

Tak tak każdy by chciał grać z Novum xdd
 

Emenems

Pikinier
Wynik reakcji
29
Mnie nic nie zabolo uważam to za element strategi przejścia graczy .

Nie latałem z PW po forum jak ski brało od nas graczy lub chciało więc nie jestem takim zjebem jak ty który musi tam krzyczeć żeby zostać zauważonym.
Wy stoicie do pierwszej akcji na was bo po prostu nikt się na was nie skupia.
A że są gracze od was brani to tylko z uwagi na to że nikomu się nie chce na was akcji robić tylko po prostu sami się sypniecie

Dawaj więcej tych przykładów.


No nie wiem czy z chorogiewek skoro gracze twardo stoją za mną.

Tak tak każdy by chciał grać z Novum xdd

Przecież to Ty cały czas urządzasz tu jakieś wysrywy, żeby zostać zauważonym, obrażając każdego jak leci.
Jakie Ty akcje chłopaku chcesz urządzać. xD Jak wy nie macie pojęcia co robić aktualnie na 185. Pewnie jakby Wam się "chciało" to wygralibyście świat. xD
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Dziś do mnie pisał gość nawet, że jak potrzebuje scrn PW to mi podesle, bo aż miło się to czyta :), a to, że masz jakieś PW i wyciągasz, na FO to bardzo mądry z ciebie grajek, bo pokażesz 5 PW, a my pokażemy 20 i chcesz się tak przepychać jak jakiś jełop, nie wiem ziomek, zaczeła ci się palić dupa, to przyszedłeś się popłakać, a jak wszystko dobrze, to HAHA POTENŻNY JESTEM PAN I WŁATCA LIGO LEGO, naprawdę, przestań już płakać, bo nikogo to nie interesuje. Prawda jest taka, że byłem przy rozmowie pewnej, i było wprost mówione, co i jak, że nic nie gwarantujemy, etc, żadnych obietnic nie było, jedynie, że wesprzemy deffem niech podadza wsie gdzie potrzeba, i deff dostali - spytaj każdego kto chciał przejść, i prosił o deff, czy porzuciliśmy ich samych sobie. A za ich przykładem więcej osób zaczeło pisać, aż nam miejsc brakowało i trzeba było roszady robić. I też wszystkich nie weźmiemy niestety, a więcej było próśb. I nie mówię, że to Ligi problem, a głównie chodziło o sojusznika, z którym nie chcą grać. A reszta poszła za przykładem.. Także potęzny panie i władco TAJNEGO PROJEKTU LIGI XD Skończ pierdolić, usiądź weź krzesło. I utkaj już ten puzon. Bo wstawianie PW na FO to jak walenie do Raportów, jedynie beke każdy z ciebie mieć będzie :), Chociaż już wystarczająco się ośmieszasz. Pozdrawiam Cieplutko <3 Ave Kirea
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Przecież to Ty cały czas urządzasz tu jakieś wysrywy, żeby zostać zauważonym, obrażając każdego jak leci.
Jakie Ty akcje chłopaku chcesz urządzać. xD Jak wy nie macie pojęcia co robić aktualnie na 185. Pewnie jakby Wam się "chciało" to wygralibyście świat.
O KURWA XD Trzymaj, bo już nieźle ci się odkleiło. ;]
 

Załączniki

  • kropelka.png
    kropelka.png
    103 KB · Wyświetlenia: 6

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
407
Przecież to Ty cały czas urządzasz tu jakieś wysrywy, żeby zostać zauważonym, obrażając każdego jak leci.
Jakie Ty akcje chłopaku chcesz urządzać. xD Jak wy nie macie pojęcia co robić aktualnie na 185. Pewnie jakby Wam się "chciało" to wygralibyście świat. xD
XDDDD CHLOP SIE ZESRAL.


Za to ty masz pojęcie rozwijać wioski innym ;)
Szans żadnych nie macie.
Ale masz to jest twoje pięć minut.

A co mamy robić na tym świecie to doskonale wiemy ;)

Pokaż te PW jeszcze inne jakie były bo żebyś się nie zdziwił że za jakiś czas nie będziesz miał z kim grać.
 
Ostatnia edycja:

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
@War.Dogs Daj chłopkowi spokój, on dalej żyje w swojej bajce, myśląc jaki to mają potężny sojusz, bo widzi punkty plemienia z Topki.
Ale nie zwraca uwagi, na to, że Te liczby nie grają, a ludzie, a aktualnie gdyby liczyć, to zdecydowana większość świata, bo tak myślę 3/4 jest przeciwko Tej jego koalicji :D, Ale to my nie wiemy co robić na 185 :), Wcale nie koordynujemy akcji z innymi etc, gość przywodzi jakiemuś BackUpowi Ligi, i jak na niego nie lecą 2x to uważa, że nie robimy nic, a patrząc na mapkę zaciera ręce, i uważa, że dostajemy w pizdę. A prawda jest taka, że po prostu wycofujemy się pomału(oczywiście pod naporem wroga, to trzeba przyznać, że SKI nas bije, bo może i grają na PP, ale to nie zmienia faktu, że też mają dobrych grajków u siebie, aczkolwiek są i ludzie do rozbiórki u nich, ale już pewnie wiedzą, kto jest u nich miernotą na froncie), znacząco spowalniając natarcie wroga :). Nie potrafi pojąć tego, że ciężko się bronić na każdym froncie, a jednak nie ponosimy dużych strat. Ta gra polega na tym, że jak masz już gdzieś dostawać, to zrób to z klasą.
Zostaje mi powiedzieć, CHŁOPIE WSTAWAJ ZESRAŁEŚ SIĘ. <cfaniak>
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
407
Wszyscy obsrani przed potężnym plemieniem ayellow xd

Pokonani przeciwnicy:2.506.590 (67.)
Tej siły już nikt nie zatrzyma.

Bez rekru tego nie przelamiesz nie ma bata.
Nasz były trzeci człon ma akutalnie więcej pokonanych mimo że jest pusty
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
A może pójdę? Dziś raczej do roboty nic nie mam, chłopaki sami dadzą radę, ja potem wskoczę na gotowe tak najlepiej ;))
 

Muciol31

Miecznik
Wynik reakcji
42
Dziś do mnie pisał gość nawet, że jak potrzebuje scrn PW to mi podesle, bo aż miło się to czyta :), a to, że masz jakieś PW i wyciągasz, na FO to bardzo mądry z ciebie grajek, bo pokażesz 5 PW, a my pokażemy 20 i chcesz się tak przepychać jak jakiś jełop, nie wiem ziomek, zaczeła ci się palić dupa, to przyszedłeś się popłakać, a jak wszystko dobrze, to HAHA POTENŻNY JESTEM PAN I WŁATCA LIGO LEGO, naprawdę, przestań już płakać, bo nikogo to nie interesuje. Prawda jest taka, że byłem przy rozmowie pewnej, i było wprost mówione, co i jak, że nic nie gwarantujemy, etc, żadnych obietnic nie było, jedynie, że wesprzemy deffem niech podadza wsie gdzie potrzeba, i deff dostali - spytaj każdego kto chciał przejść, i prosił o deff, czy porzuciliśmy ich samych sobie. A za ich przykładem więcej osób zaczeło pisać, aż nam miejsc brakowało i trzeba było roszady robić. I też wszystkich nie weźmiemy niestety, a więcej było próśb. I nie mówię, że to Ligi problem, a głównie chodziło o sojusznika, z którym nie chcą grać. A reszta poszła za przykładem.. Także potęzny panie i władco TAJNEGO PROJEKTU LIGI XD Skończ pierdolić, usiądź weź krzesło. I utkaj już ten puzon. Bo wstawianie PW na FO to jak walenie do Raportów, jedynie beke każdy z ciebie mieć będzie :), Chociaż już wystarczająco się ośmieszasz. Pozdrawiam Cieplutko <3 Ave Kirea
A Ty kiedy zacząłeś się wypowiadać na FO? Jakoś na pierwszych stronach cię nie było a teraz jak zaczęliście ściągać deff od DCS to zacząłeś kozaczyć, idź się schowaj tam gdzie byłeś zanim wyszedłeś na powietrze
 
Do góry