Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
3.028
Chłop co nazywa mnie kłamcą i namawia abym używał kretów do wyciągania informacji zamiast wykorzystywać powszechne środki do zbierania informacji xD Nie dość, że na postawiony zarzut (nie wysłania deffa na front) sam się przyznał, że nic nie wysłał to jeszcze wkleja screeny, wywody pisze i w ogóle, aby to udowodnić. A żeby było jeszcze mało to dalej pogrążą Overa. No hit xd
Nazwałem Cię kłamcą, zgadza się. Namawiam do skorzystania z kreta? No nie wiem, czy można to nazwać namawianiem, ale jak wolisz. Sam poniekąd się przyznałes do tego, że masz kreta. Skąd niby wiesz, że nic nie wysłałem? W śnie to zobaczyłeś? Czy może wczorajszy układ gwiazd Ci to powiedział? Oczywiście, że nie wysłałem deffa na front z fiesta i od początku się do tego przyznałem. Problem dotyczył tego, że próbowałeś wmówić, że miałem taką możliwość a jak udowodniłem, takiej możliwości nie miałem. Wiec słusznie nazwałem Cię kłamcą. Prawda była taka jaka przedstawiłem, a Ty bezczelnie próbowałeś to przedstawić, że nie wysłałem bo mi się nie chciało. Te wywody pisze, żeby pokazać, jakim próbujesz być kłamcą, co zresztą pokazałem. Osmieszyles siebie i swoje plemię.
Chlopie, o co Ci chodzi z overem? Sprawa dotyczy twojego kłamstwa a nie rozwiązania plemienia. nie mieszaj faktów, przestań już kłamać i weź się w garść.
 

Lucas4w

Łucznik
Wynik reakcji
883
Zaraz wjedzie kmic i napisze "Dobra potwierdzone konto Itachi i Witam overa - to jeden użytkownik"
A Over i tak napisze, że hacker włamał mu się na chatę i mieszka w szafce nad lodówką i wbija na kompa jak ten idzie układać obronę fiesty przez pół nocy w drugim pokoju xD
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.412
nie musze bo na swoim nie mam nawet konta na forum ogólnym
także odpuść, to jest moja słodycz że nie dowiesz się kim jestem
chyba że kogoś popytasz, nawet nie wiesz jak dużo osób wie że to ja
a każdy tutaj pisze że to ty
bo na ciebie szkoda nawet pluć

Jak ty sam się gubisz w zeznaniach. Nie potrafisz dać dowodów. Piszesz że robiłeś to z komputera służbowego itp Rozmawiałeś niby z pietrkiem o tym, rozmowy nie widać też... ja chcę zwyczajnie żebyś jakoś to udowodnił. Podobno masz screeny robione. Nie wydajesz się na tyle mądry, żebyś był do tego zdolny. Pajacujesz tylko i tyle.

Na priv nawet wyślij mi. Nikomu nie powiem.
 
Wynik reakcji
3.028
Mi chodzi? o prawdę, po co i dlaczego <cfaniak>

Nie musisz mnie znać, wystarczy że ja znam was wszystkich Szumixiu, Twoja teczka też jest gruba ]:->
Raczej nikogo nie interesuje jakimi Pietrek, Mefisto czy Ohtar są kłamcami, oszustami czy dobrymi mężami, jedyne kogo co obchodzi to dlaczego wbiliście kose w członków fiesty i zostawiliście część z nich na pastwę losu wiedząc że macie już pograne? =)

Wierz mi na słowo, gdybym miał zacząć się wypowiadać to byłbym gorszy niż Black <szampan>
Proszę bardzo, czekam na tą twoją teczkę. No dalej, wstawiaj. Czy też tylko potrafisz kłapać jęzorem na lewo i prawo, nie mając kompletnie żadnych dowodów.
Właśnie mylisz w ogóle sytuację. Ja się odnosiłem do tego, że Pietrek z swoim przydupasem mefisto próbował bezczelnie pomówić. Ja w tym udowodniłem prawde i pokazałem kto kłamie.

Kolego, ja tobie o jakiejkolwiek "kosie" pisać nie będę, z bardzo prostego powodu - nie pełnie żadnej decyzyjnej funkcji w plemieniu, wiec nie wiem o pewnych sprawach, kto z kim się dogadał i jak było. Takie pytania raczej powinieneś stawiać władzom plemienia a nie zwykłym jego członkom.

Fascynujące jest to, że z tematu o kłamstwie pewnych wITACZY przeszedłeś nagle do tematu dlaczego wbiliśmy kosę.
 

Deleted User - 8687748

Guest
Odpisałem Szumixowi, ale pewnie mało kogo to interesuje to wrzucam to w spoiler
Namawiam do skorzystania z kreta? No nie wiem
Jako alternatywę twstats nazwałeś kreta. Nie chce mi się szukać już tych wpisów,
Skąd niby wiesz, że nic nie wysłałem? W śnie to zobaczyłeś? Czy może wczorajszy układ gwiazd Ci to powiedział?
Zarzucałeś mi brak znajomości mechaniki gry, a sam chyba nie wiesz, iż istnieje takie coś jak ranking RW, który można sprawdzić w chwilę. Jeżeli przez kilka dni RW nie wzrosło, które można nawet na fejkach nabić to już coś sugeruje.
Oczywiście, że nie wysłałem deffa na front z fiesta i od początku się do tego przyznałem.
Ja tylko napisałem, żebyś zaczął wysyłać deffa a potem krzyczał na FO.
Hej @Bl-ack Sno-w, jesteś przygotowany na upadek koalicji FINE-WITAM-MS-RA?

Ja jestem gotowy, ale deffa najpierw wyślij, bo ciągle tutaj krzyczysz a nawet 100 ck nie wysłałeś by wspomóc front z AK/Fiesta-Witam

Witam na ten moment +84 wsie, odbitki latają jak i dobicia.

Polecam zaznajomić się z TW-STATS oraz ustawieniami świata. Potem tutaj wróć.

Na szczęście zrobiłem to zanim napisałem i dalej podtrzymuje swoje zdanie xd

No to analizuj dokładniej. Możesz ewentualnie tutaj wrzucić graczy, którzy do nas przeszli po deffa i którzy nie dostali go ode mnie, bo żaden z fiesty do nas przed rozwiązaniem nie przeszedł. A w momencie, gdy miałem iść (czwartek) w momencie wysłania zaproszenia plemię zostało rozwiązane kilka minut później, wiec od czwartku (powrotu do plemienia) do dzisiaj są 2dni, wiec logiczne, że jeszcze nie mogę tego deffa wysłać. Research masz dobry jak twoje plemie.

Świat ma już 74 dni a ty dalej jego ustawień nie znasz. Gratuluje.
Problem dotyczył tego, że próbowałeś wmówić, że miałem taką możliwość a jak udowodniłem, takiej możliwości nie miałem.
To już sobie sam wmówiłeś. To ty najpierw kazałeś sprawdzić twstats.
Wiec słusznie nazwałem Cię kłamcą
Bo nie wysłałeś deffa, o którym na start napisałem.
Prawda była taka jaka przedstawiłem, a Ty bezczelnie próbowałeś to przedstawić,
Prawda jest taka, że deffa nie wysłałeś, przyznajesz się do tego i próbujesz mi kij wie co wmówić, by już nie wychodzić na większego barana i usilnie przyznać ci racje na cokolwiek, byleby odtrąbić "sukces".
Chlopie, o co Ci chodzi z overem?
Over rykoszetem dostał przez twój genialny pomysł obrócenia sytuacji na swoją korzyść. Swoim geniuszem właśnie wbijasz kolejne torpedy we własne plemię
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.429
Zapomniałeś przelogować konto na FO...
oof-disappointed.gif
 
Wynik reakcji
3.028
Odpisałem Szumixowi, ale pewnie mało kogo to interesuje to wrzucam to w spoiler
Jako alternatywę twstats nazwałeś kreta. Nie chce mi się szukać już tych wpisów,

Zarzucałeś mi brak znajomości mechaniki gry, a sam chyba nie wiesz, iż istnieje takie coś jak ranking RW, który można sprawdzić w chwilę. Jeżeli przez kilka dni RW nie wzrosło, które można nawet na fejkach nabić to już coś sugeruje.

Ja tylko napisałem, żebyś zaczął wysyłać deffa a potem krzyczał na FO.

To już sobie sam wmówiłeś. To ty najpierw kazałeś sprawdzić twstats.

Bo nie wysłałeś deffa, o którym na start napisałem.

Prawda jest taka, że deffa nie wysłałeś, przyznajesz się do tego i próbujesz mi kij wie co wmówić, by już nie wychodzić na większego barana i usilnie przyznać ci racje na cokolwiek, byleby odtrąbić "sukces".

Over rykoszetem dostał przez twój genialny pomysł obrócenia sytuacji na swoją korzyść. Swoim geniuszem właśnie wbijasz kolejne torpedy we własne plemię
Do Pietrka

Ty chyba dalej nie rozumiesz. Nie wysłałem deffa i pisałem to od początku, napisałem, że nie miałem takiej możliwości że względu na blokadę, po czym zacząłeś wypisywać, że tak nie jest. Udowodniłem Ci, że nie masz racji. I racja jest po mojej stronie jak widać.
Nawet ohtar to potwierdził, bo pisał podobnie do Ciebie.

Czy over dostał rykoszetem, lata mi to. Ja się odnosiłem do sprawy związanej ze mną. Ty dalej nie masz dowodu konkretnego, że to on zrobił i takiego dowodu nie będziesz mieć. To, że byl na koncie w tym momencie o niczym nie świadczy. Nie lubię overa i wiem, że jest zdolny do skasowania plemienia, jednak nie lubię oskarżania kogoś bo tak mi się wydaje, a ty taka taktykę stosujesz, chociażby we mnie bo wydawało Ci się, że plemienia nie opuściłem i deffa mogłem wysłać. Tego sprawa głównie dotyczyła.
 
Do góry