Dzień Dobry Misiaki

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.975
Jako gracz Fiesty nie mogę się nic dowiedzieć ciekawego. Może tutaj ktoś z rady Fiesty coś powie.

Oficjalnie poszło takie info - w załączniku. (Nie będę mówić kto to pisał)
Wy tak serio tą historię z VPNem rzuciliście? Jak się ktoś troszkę zna to tylko może się roześmiać.

1. Ktoś się włamał na konto... Tą historię już parę razy słyszałem na tym świecie. Jakiś seryjny hacker się włamuje i trolluje gierkę chyba. To nie te czasy kiedy włamanie było jeszcze jakkolwiek osiągalne. W co jedynie mogę uwierzyć to to, że Over podał komuś hasło i poszło dalej.
2. Track z VPN do dokładnej lokalizacji? No niezły ten VPN. Albo niezła ta osoba, która to namierzyła. Jakieś kontakty rządowe ma gość czy coś?

Nie róbcie z nas debili pls...
Sami specjaliście w tej fIEŚCIE. <3 Szkoda tylko, że radnego wielkiej fIESTY nie poinstruowano, żeby nie udostępniać danych logowania innym osobom...
 
Ostatnia edycja:

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
XDD. Jeszcze taki ziomal był z fiesty co śmiał się z tajemnicy, że wytrzymali 1akcje od AK( w sumie wytrzymali 2). Wtedy było gadanie, że się zawiedli, że fiesta to nie tajemnica etc etc. Teraz Witaminy ich zdmuchly w 1 akcję i ewakuacja do AK.

@Jacq czy to nie ty?xD
 

KnifeHunter

Pikinier
Wynik reakcji
128
Jako gracz Fiesty nie mogę się nic dowiedzieć ciekawego. Może tutaj ktoś z rady Fiesty coś powie.

Oficjalnie poszło takie info - w załączniku. (Nie będę mówić kto to pisał)
Wy tak serio tą historię z VPNem rzuciliście? Jak się ktoś troszkę zna to tylko może się roześmiać.

1. Ktoś się włamał na konto... Tą historię już parę razy słyszałem na tym świecie. Jakiś seryjny hacker się włamuje i trolluje gierkę chyba. To nie te czasy kiedy włamanie było jeszcze jakkolwiek osiągalne. W co jedynie mogę uwierzyć to to, że Over podał komuś hasło i poszło dalej.
2. Track z VPN do dokładnej lokalizacji? No niezły ten VPN. Albo niezła ta osoba, która to namierzyła. Jakieś kontakty rządowe ma gość czy coś?

Nie róbcie z nas debili pls...


3 opcja jest z wymuszeniem zaproszeń do AK przedwcześnie przez fieste (manewr z dogadaniem przejscia kilku graczy pewnie gdzies chodził w rozmowach juz nie raz), bo jednak po takim rozwiązaniu plemienia to jedyna opcja minimalnie na plus dla AK, które niweluje przyspieszone przejmowanie przez Witam z racji cofniecia stalek. Coś ala albo zapraszacie teraz jak rozwiazalismy czlon albo witam ma darmy. Jest to tez opcja, ktora mogla byc mniej wiecej zaplanowana, dzięki której gracze, którzy się w ten sposób 'ratują' nie tracą twarzy, bo inaczej przechodząc do AK wystawiliby swoich - bo przecież czlon hackerman rozwiązał z witam... A co do przygotowywania obrony - nic nie jest i nie było tam nigdy przygotowywane poza defowaniem wiosek nonamea po naszej pierwszej akcji (przynajmniej nic widocznego co by nam niwelowalo jakiekolwiek plany atakowania fiesty). Może jakieś przerzuty graczy na front, jak np. Chrystiano, ale i tak efekt w tę sobotę będzie taki sam, czyli około 100 wiosek dla nas w 48h od momentu wejścia offów. Mało tego, rzekłbym, że przejście graczy z fiesty do AK dla nas jest również niewygodne, bardziej bym to rozwiązanie plemienia zrobił w dzień akcyjny mając dostęp do konta. A to, że over siedział tyle czasu 24/7 i obrone kombinował to w to nie uwierzę, bo opisane dzisiaj miał tarany od nas jako zwiad na swoim screenie xD

Osobiście uważam, że to musiałby być geniusz zbrodni już by to w ten sposób wymusić, dlatego bardziej prawdopodobna jest opcja wejścia starego coopa overa na konto, bo np. zmienił w haśle jedną literkę tylko i tu wina może być osoby, która ma urazę do overa lub po prostu odklejka overa z których jest już znany z innych swiatow - coś typu statek tonie, więc mogę odwalić największą akcję na tym świecie by pomóc AK i dowalić witamom, ktorzy mnie cisna na froncie :D Co ciekawe, jeszcze bezczelnie pisze do nas, żeby akcje zastopować na nich przez tydzień, która jest w ruchu i nie atakować, bo ktoś z JEGO KONTA ze względu na JEGO niedopilnowanie hasła rozwiazał im czlon..

Noi nie zapominajmy o tym, że w nocy AK robiło porządki w swoich członach, gdzie po TWstats można jasno popatrzeć, że kilka osób skakało już między fiestą, a AK. Imo, patrząc na to jak gracze z fiesty co nie przeszli do AK z nami piszą, albo to jak over do nich pisze po rozwiązaniu 'co z ich dalszą grą na tym świecie', zamiast probowac uratowac wszystkich swoich graczy to ta opcja z ukrytą mini fuzją kosztem polnocy i kilku wiosek z czlonu rozwiazanego wydaje się najbardziej prawdopodobna. Jesli to rzeczywiscie nie jest to, to zwracam honor :).
 
Do góry