Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Jak dojemy Rebels (celowo z dużej) to pewnie jak taran lecimy dalej na wschod <3

Ta ra ra ram

No cóż tak to bywa jak deffa na 4 fronty trzeba rozlozyc a pod fine leci ci 30mln RO do obrony i drugie tyle przechodzace, kazdy gruby z conajmniej pol offem :). Fine pierwsze plemie ktore umie zaatakowac w gratuluje, pierwsze plemie ktore nie nazwe miernym jak RA, kosownicy z MS, czy buczki


80a3f19a-6ea0-4589-8d80-211bd1d352d2_i-stroj-klaun-klauna-kolorowy-clown-116.jpg
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
kiedy wrzuciłeś zasta? XDDD wtedy kiedy były juz zagrody mobila poubijane w większości niedomyle
rzuciłeś kontem? rzuciłeś. Bo w momencie kiedy wleciała na Ciebie akcja, już się nie logowałeś XD :**

Zasta dostałem niestety za pózno, zdecydowanie o 4/5h.
Gdybym go dostał o 5/6 nad ranem, było by git xD
Ale jak go dostałem o 11:33 a od 8-11:33 offy od ti robiły sobie tam rozpierdol i burzenie. No to ustało tylko na 88 wiosek 6 bunkrów, a 82 wioski skasowane z wojska/zagrody itd.
Te rzucenie konta + jeszcze jednego, zdemotywało resztę. Bo jedynie dwa konta padły w akcji, a taki Sayyid czy Kaspin jeden był ledwo -2 a drugi +1 czy +2 na akcji ti.


Było minęło, ale dobrze wspominam to chociaż. Pobroniłem cały dzień, odbijając 33 wsie. Na tych oparach i tak wyczyn. Wiadomo dzień/dwa później się straciło, bo w końcu się skończyło te 5 offów i ck z mobila na odbitki xD .
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
Zasta dostałem niestety za pózno, zdecydowanie o 4/5h.
Gdybym go dostał o 5/6 nad ranem, było by git xD
Ale jak go dostałem o 11:33 a od 8-11:33 offy od ti robiły sobie tam rozpierdol i burzenie. No to ustało tylko na 88 wiosek 6 bunkrów, a 82 wioski skasowane z wojska/zagrody itd.
Te rzucenie konta + jeszcze jednego, zdemotywało resztę. Bo jedynie dwa konta padły w akcji, a taki Sayyid czy Kaspin jeden był ledwo -2 a drugi +1 czy +2 na akcji ti.


Było minęło, ale dobrze wspominam to chociaż. Pobroniłem cały dzień, odbijając 33 wsie. Na tych oparach i tak wyczyn. Wiadomo dzień/dwa później się straciło, bo w końcu się skończyło te 5 offów i ck z mobila na odbitki xD .
@Kurumii i w tym momencie zostałeś podsumowany po raz ostatni już. Zamilcz. Dziękuję :D
 

Deleted User - 8687748

Guest
To nieoczywiste było aż do dziś, ale ten tekst z profilu adresowany jest do współplemieńców, a nie wrogów.
Do dziś gracze ze 174 cisną beke, że go na II linie wpuściłem a i tak nam zdążył problemów tam narobić, bo 15 wsi i 13 offowych, 2 mobile. Finalnie rzut kontem, konto bez wojsk i pilnuj typa 24/7 xd
 
Do góry