Dzień Dobry Misiaki

GramNocki

Miecznik
Wynik reakcji
262
Daremne żale - próżny trud,
Bezsilne złorzeczenia!
Przeżytych kształtów żaden cud
Nie wróci do istnienia.
Świat wam nie odda, idąc wstecz,
Znikomych mar szeregu -
Nie zdoła ogień ani miecz
Powstrzymać myśli w biegu.
Trzeba z żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe...
A nie w uwiędłych laurów liść.
Z uporem stroić głowę.
Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą.
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą.

<szampan>
 

Lucas4w

Łucznik
Wynik reakcji
883
Dupa go boli bo z nieba z powodu wczorajszego wypowiedzenia Ak dla Fine spadł znowu do piekła bo z taka gra jaka fiesta prezentuje to my szybciej dojdziemy do AK niż AK przez fine żeby oswobodzić bellum. Proroctwo blacka się spełni

To bardziej niż pewnie, że fiesta Was na długo nie zatrzyma. Sam jestem ciekawy jak Fine w wojnie się pokaże, bo chyba jeszcze nie miało okazji się specjalnie bronić podobnie jak my (jedna akcja od tajemnicy chyba).
Swoją drogą wojna AK vs Witam to i tak było do przewidzenia i nie dało się tego uniknąć. Jako, że nie mamy PONa to nie będzie trzeba okresów dotrzymywać :D po prostu będzie walenie się na łeb i tyle ^^

Nie sądzę, że będziemy prosić Fine o pokój, bo ja wiem, że @Bl-ack Sno-w i wielu innym ciężko to zrozumieć, ale jako AK wiemy, że to tylko gra i ktoś musi przegrać, żeby inni wygrali. Akurat z Witamami wojna powinna być ciekawa i zdecydowanie dyplo będzie w niej odgrywało znaczącą rolę.
Dodatkowo zaskoczę Cię Blacku, ale są gracze i plemiona, które potrafią napisać po przegranej wojnie "Dzięki, dobra walka, widzimy się na kolejnym świecie" :)
 

DeletedUser209423

Guest
Nie sądzę, że będziemy prosić Fine o pokój, bo ja wiem, że @Bl-ack Sno-w i wielu innym ciężko to zrozumieć, ale jako AK wiemy, że to tylko gra i ktoś musi przegrać, żeby inni wygrali. Akurat z Witamami wojna powinna być ciekawa i zdecydowanie dyplo będzie w niej odgrywało znaczącą rolę.
Dodatkowo zaskoczę Cię Blacku, ale są gracze i plemiona, które potrafią napisać po przegranej wojnie "Dzięki, dobra walka, widzimy się na kolejnym świecie" :)

Oho
Już widzę ten poddańczy ton.
Dobrze, że masz świadomość jak to się skończy i w jakie gówno władował was dyplomata.
Jak nic chłop zaraz napisze do Otumanionego, że pomylił daty i myślał, że to 1 kwietnia
 

Lucas4w

Łucznik
Wynik reakcji
883
Oho
Już widzę ten poddańczy ton.
Dobrze, że masz świadomość jak to się skończy i w jakie gówno władował was dyplomata.
Jak nic chłop zaraz napisze do Otumanionego, że pomylił daty i myślał, że to 1 kwietnia
"Poddańczy ton" to Twoje ulubione stwierdzenie na to, że ktoś nie robi trashtalk'u tylko zwyczajnie chce grać :D nigdzie nie napisałem, że dostaniemy na dziurę od Witam. Ba uważam, że mamy spokojnie możliwość bić Fine i trzymać Witam jednocześnie. Mimo to mam szacunek do wielu graczy z Witamów, bo są to znane nicki z innych światów i będzie to najtrudniejsza wojna jaką na 186 mieliśmy.

To, że ktoś ma szacunek do przeciwnika nie oznacza, że się go obawia, ale tutaj muszę przyznać rację pozostałym, że możesz tego nie rozumieć, ponieważ zwykle za szybko kończysz rozgrywkę, aby zrozumieć mechanikę dalszego etapu gry i poczuć przynajmniej czym jest prawdziwa wojna w tej gierce.

Tak czy inaczej zobaczymy co przyniosą najbliższe dni.
 

DeletedUser209423

Guest
Dziękuje za wyróżnienie, zaszczyt przyjacielu. Mam nadzieje ze orasz jak zawsze?

Oram to zbyt delikatne określenie. Leżą na deskach jeden po drugim, nie nadążam.

--

Prawda jest taka, że WITAM nie mogło być gorsze od swojego członu czyli MS więc też skosowali..

Black już to pewnie dawno przewidział

Nie mogłem przewidzieć kosy, gdyż takie zjawisko tu nie występuje
Natomiast tak, wczoraj pisałem o tym, że relacje Witam-Fine mogą ulec pogorszeniu.
I się nie pomyliłem.
Cóż za nowość
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Oram to zbyt delikatne określenie. Leżą na deskach jeden po drugim, nie nadążam.

--



Nie mogłem przewidzieć kosy, gdyż takie zjawisko tu nie występuje
Natomiast tak, wczoraj pisałem o tym, że relacje Witam-Fine mogą ulec pogorszeniu.
I się nie pomyliłem.
Cóż za nowość
Relacje Witam-Fine pogorszeniu? Czemu? Nic takiego z tego co mi wiadomo nie było miejsca.
@mefisto75 x Rokush dalej kumple co nie?
 
Do góry