Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
83
Skoro temat usłużnie wywołany to można podsumować pierwszy tydzień istnienia koalicji anty - Bellum

Jedno plemię dogaduje się za plecami z drugim plemieniem, mimo zapisu w regulaminie o całkowitej jawności dyplomacji.
Plemie dostaje wypowiedzenie od Bellum i wpada w panike dogadując się z wrogiem.
Gracze plemienia wychodzą, wysyłają ataki, wracają po atakach i są dumne ze swojej przebiegłości, że nie złamali wcale wypowiedzenia.
Kolejne plemie wbija kose robiąc akcję na nieprzygotowane wioski w czasie wypowiedzenia, ale nic nie mogą przejąć.
Drugie plemie jest wpuszczane na obrzeża, ale marzy im się dużo więcej obrzeży.
W międzyczasie okazuje, że wódz pierwszego plemienia jest nie tylko kosownikiem, ale też oszustem co gra na 5 kontach na vpnie i dostaje bana na froncie xD
Dwa plemiona się zwyzywały na kanale głosowym o to kto będzie mógł zrekrutować obrzeża, zanim zrobią to tamci drudzy.
Pierwszę plemie chce skasować konta w cholerę, bo ich oszukało to drugie, trzecie się przygląda, a koalicja traci wioski.

Kocham ich normalnie <3
Najbardziej zabawny jest sam początek tej wypowiedzi

Teraz spytaj Marko komu proponował wjazd w nas i podzieleniu między siebie
Uwaga, w zapisie PONu również jest "jawna Dyplomacja"

Czy ja naprawdę muszę przedstawiać kolejne 5 argumentów, że to wy notorycznie łamaliście PONa?

Po tym jak czytam tutaj wasze wypociny i widzę jakimi hipokrytami jesteście to można dojść do wniosku, że wy sobie sami kose wsadziliscie xD

Tacy byliście przebiegli xD
 

DeletedUser209423

Guest
Kłamstwo wypowiedziane raz pozostaje kłamstwem, ale kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą.
I dlatego właśnie twoje prorocze słowa działają na różnych światach :)

Mam dziękować?

--

W lola grałem bo uznałem, że potrzebuje przerwy chwile od czytania tego szajsu, z każdym kolejnym słowem zaskakujesz mnie @Bl-ack Sno-w już myślalem, że nie przeczytam nic bardziej debilnego, a tu co wpis to głupszy.

No toż pisałem, że psycha wam siada. Dzięki, że sam to przyznajesz.

Nie czytaj nie czytaj, też uważam, że to co wypisuje @markozyraf666, to szajs
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.602
W bELLUM nic się nie dzieje przez przypadek.
Oni kosowanie wyssali z mlekiem Jutra.
Nie bez przyczyny mają Jutrzaków w składzie.
To jest świadoma strategia, byli wtedy tak pewnie siebie, że zrobili o jedną kosę za dużo.


--



Żarty sobie robisz?
Na świecie 200 nawet nie masz po co startować.
Tam startuje ja z moim kumplem @BNK KRUL, więc zapowiada się totalna dominacja.
Pierwszym celem będzie parówa @Kanarinios.
Drugi Ty
Przeciez Ty poza 1 wioske nie wyjdziesz, dalej za klauna tu robisz?
 

DeletedUser209423

Guest

Deleted User - 8687748

Guest
Rebells, Myside (Ktorym steruje witam wiec witam tez xd), RA, Buczki i dzisiaj wypowiedzenie od fine, a i jeszcze plemie 1 czlon Nofear, przynajmniej nikt nie narzeka na brak rozwoju XD

Zapomniałeś jeszcze dopisać, że RA to nasze darmy. A RA ma też bliskiego sojusznika No Fear na południu. Więc w zasadzie cały zachód oprócz Rebels i Buczków to Witamy
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Najbardziej zabawny jest sam początek tej wypowiedzi

Teraz spytaj Marko komu proponował wjazd w nas i podzieleniu między siebie
Uwaga, w zapisie PONu również jest "jawna Dyplomacja"

Czy ja naprawdę muszę przedstawiać kolejne 5 argumentów, że to wy notorycznie łamaliście PONa?

Po tym jak czytam tutaj wasze wypociny i widzę jakimi hipokrytami jesteście to można dojść do wniosku, że wy sobie sami kose wsadziliscie xD

Tacy byliście przebiegli xD
Dobrze wiedzieć że z Pietrkiem nie mogę rozmawiać już jak kumple bo chodzi opowiadać :<

Propozycje miały np Buczki nt fuzji, Pietrka pytałem czy myślał by ewentualnie w przyszłości Was podzielić. Nie myl pojęć propozycja, a zadanie pytania.
 
Do góry