Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
3.001
W bELLUM nic się nie dzieje przez przypadek.
Oni kosowanie wyssali z mlekiem Jutra.
Nie bez przyczyny mają Jutrzaków w składzie.
To jest świadoma strategia, byli wtedy tak pewnie siebie, że zrobili o jedną kosę za dużo.


--



Żarty sobie robisz?
Na świecie 200 nawet nie masz po co startować.
Tam startuje ja z moim kumplem @BNK KRUL, więc zapowiada się totalna dominacja.
Pierwszym celem będzie parówa @Kanarinios.
Drugi Ty
Dla mnie mogą padać. Ważne byle ani MS ani Fine nie zrekrutowalo tego osobnika po upadku bellum. Już zaczyna swoje 'zniwa' XD
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-03-07-13-07-22-71_d1eb588b552b2427918a006d128b0e11.jpg
    Screenshot_2023-03-07-13-07-22-71_d1eb588b552b2427918a006d128b0e11.jpg
    533,6 KB · Wyświetlenia: 84

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Pewnie gdyby notorycznie nas ichni dyplomata nie zlewał, to by się zakończyło na rozmowie, ale w momencie, kiedy na każdą odpowiedź czekamy tydzień, a ktoś w nas wjeżdża i rekrutuje coraz więcej diód OD AKTUALNIE BITEGO PRZEZ NAS WROGA, to mamy prawo uważać, że to właśnie my jesteśmy stroną skosowaną.

Jak już to mogliście uważać, że PoN jest nieważny, a nie wjeżdżać bez wypowiedzenia. Jeszcze, żebyście coś tym zyskali. Wbijacie tu i piszecie jakby bellum już padło, waląc akcję w nieprzygotowany front bez obstaw, wyszliście w okolicach zera. Żałosne. I jeszcze te wszystkie wypowiedzi w takim wywyższającym się tonie. Każdy wie, że w tym wjeździe waszym maczało palce Witam i to oni rzucili kośćmi. Nawet nikt was serio nie traktuje i wątpię by ktokolwiek śledzący politykę świata, uwierzył, że to ruch z waszej strony xD 1 na 1 nie wytrzymalibyście nawet tygodnia. A podejrzewam, 6vs1 i tak nie wytrzymacie dwóch akcji. Więc nie wiem skąd to zdziwienie, że pochwalamy postawę rebbels, gdy mamy do kontrastu takich nieudaczników. Co jak co rebbels nie jednemu z nas zaimponowało zaciętością. Nawet bym powiedział, że sami sobie życzymy tej sławnej już rebbelsowej wytrwałości, bo będzie nam potrzebna. I wątpię też, by te pochwały miały jakiś ukryty cel, bo już dawno nasze drogi się rozeszły i raczej nikt nie liczy już na zawieszenie broni.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.057
Tak od tego jest wypowiedzenie pona :) poto zostało właśnie to ustalone. Jeśli ktoś nie przestrzega punktów lub zwyczajnie trzeba się dalej rozwijać. A tutaj raczej popadamy że skrajności w skrajności z tym łamaniem WSZYSTKICH PUNKTÓW bo raczej jednym z nim był chociaż atak na drugą stronę :)
Jeśli ktoś uważa inaczej to robienie okresu wypowiedzenia dla tego osobnika jest i tak bez sensu. Bo zawsze znajdzie się powód do wjazdu bez wypowiedzenia czyt. Kosy
A jak jest różnica w łamaniu wszystkich pkt lub 2 czy 3, kompletnie żadnego
Czemu jedno plemię może łamać założenia ponu, a drugie ma się go trzymać do końca ( czyli musi się trzymać między innymi wypowiedzenia) ?
Na podstawie czego to ma robić?
Tego ponu który 1 strona nagminnie łamie a dyplomata całkowicie zlewa pw?
 

DeletedUser209423

Guest
Jak już to mogliście uważać, że PoN jest nieważny, a nie wjeżdżać bez wypowiedzenia. Jeszcze, żebyście coś tym zyskali. Wbijacie tu i piszecie jakby bellum już padło, waląc akcję w nieprzygotowany front bez obstaw, wyszliście w okolicach zera. Żałosne. I jeszcze te wszystkie wypowiedzi w takim wywyższającym się tonie. Każdy wie, że w tym wjeździe waszym maczało palce Witam i to oni rzucili kośćmi. Nawet nikt was serio nie traktuje i wątpię by ktokolwiek śledzący politykę świata, uwierzył, że to ruch z waszej strony xD 1 na 1 nie wytrzymalibyście nawet tygodnia. A podejrzewam, 6vs1 i tak nie wytrzymacie dwóch akcji. Więc nie wiem skąd to zdziwienie, że pochwalamy postawę rebbels, gdy mamy do kontrastu takich nieudaczników. Co jak co rebbels nie jednemu z nas zaimponowało zaciętością. Nawet bym powiedział, że sami sobie życzymy tej sławnej już rebbelsowej wytrwałości, bo będzie nam potrzebna. I wątpię też, by te pochwały miały jakiś ukryty cel, bo już dawno nasze drogi się rozeszły i raczej nikt nie liczy już na zawieszenie broni.

O to bezczelny zgred.
Co za niepojęta bezczelność.

Chłop z bELLUM zarzuca innym wywyższanie się. Idź mędrcu swojego kreta Sylwana pouczaj, albo wodza na którego tu smarowałeś. A potem wróć i przeproś. Nie ma bardziej aroganckiego plemienia na tym świecie, niż bELLUM.

Znowu próba zmanipulowania roli Witam i wtłoczenia do głowy MS, że są wykorzystywani. Co za żenada, łapią się już każdego obrzydliwego zachowania, byle odwrócić swój los. Taniec na trumnach normalnie, zero skrupułów. Idźcie do polityki, tam się sprawdzicie lepiej.

I znowu klasyka gatunku, włażenie w dupsko Rebels.
@Buczek ten od płytek jak pozwolisz, żeby Ci cynicy wpłynęli na wasze plany, będziesz największym przegranym tego świata. Nikt tak na Ciebie nie pluł jak bELLUM, które teraz próbuje was zmanipulować albo skłócić z Rebelsami.
 
Wynik reakcji
3.001
A jak jest różnica w łamaniu wszystkich pkt lub 2 czy 3, kompletnie żadnego
Czemu jedno plemię może łamać założenia ponu, a drugie ma się go trzymać do końca ( czyli musi się trzymać między innymi wypowiedzenia) ?
Na podstawie czego to ma robić?
Tego ponu który 1 strona nagminnie łamie a dyplomata całkowicie zlewa pw?
Próbujesz kolorować XD Jeśli druga strona łamie jakiś punkt to idziesz na rozmowy. Nie dogadujesz się wypowiadasz pona i rozmawiasz dalej offami. To jedyne racjonalne podejście do sprawy. Sorry możesz masz inne. xD mnie przestały bawić blaszki i dobijanie dominacji :')
Pamiętasz Miski na 162 i sojusz do końca świata? XD Też łamali wszystko co można było i mimo braku okresu wypowiedzenia dałem im tydzień na ogarnięcie wszystkiego Dla mnie to jest fair i nic innego nie będzie :)
 

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
No dokładnie słabi jesteśmy wszyscy na akcje się składają gdzie tu nabić RA

To zrekrutujcie 6 człon to sobie nabijecie wtedy <rotfl> Wpierw wojna z zamkniętą Tajemnicą bez obrzeży a teraz wypowiadacie Pon Nazwie i pewnie po 2 miesiącach walki z Fine sobie za darmo od 2 strony darmy weźmiecie no naprawdę szacun jak na plemię TOP1 z tyloma członami
Chapeau bas
 

DeletedUser209423

Guest
Próbujesz kolorować XD Jeśli druga strona łamie jakiś punkt to idziesz na rozmowy. Nie dogadujesz się wypowiadasz pona i rozmawiasz dalej offami. To jedyne racjonalne podejście do sprawy. Sorry możesz masz inne. xD mnie przestały bawić blaszki i dobijanie dominacji :')

Aha jeśli nagminnie łamie też idziesz rozmawiać?
A jak ta druga strona przez tydzień nie odczytuje wiadomości i nadal łamie, to nadal czekasz?

Dzięki koniu za info
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.057
Próbujesz kolorować XD Jeśli druga strona łamie jakiś punkt to idziesz na rozmowy. Nie dogadujesz się wypowiadasz pona i rozmawiasz dalej offami. To jedyne racjonalne podejście do sprawy. Sorry możesz masz inne. xD mnie przestały bawić blaszki i dobijanie dominacji :')
Dobra idziemy dalej
Idziecie na rozmowę, dyplomata nie odpowiada, więc nawet nie ma jak wypowiedzieć pona by radny przeczytał i nie ma jak wytłumaczyć pewnych spraw.
Również nie ma jak wytłumaczyć złamań pona, bo radni odsyłają do dyplomaty, który nie czyta wiadomości.
( Nie gram tu, zwyczajnie ciekawi mnie podejście graczy tego świata)
+
Nie koloruje, jeśli jedno plemię łamie x postanowień umowy, czemu drugie plemię ma się trzymać go? Czemu warunki wypowiedzenia są ponad innymi warunkami
 

DeletedUser209423

Guest
Cały świat przeżywa kosę MS w Bellum bez wypowiedzenia, więc przynajmniej nikt nie mówi, jak Buczki w czasie wypowiedzenia wychodzili z plemienia, wysyłali ataki, wracali do plemienia i się cieszyli, że nie wsadzili kosy :D

Bezczelna i perfidna próba ataku na Buczki.
Przy jednoczesnym zachwalaniu Rebels.

Przejrzałem was bELLUMY, nie ze mną te numery. Obnażyliście się, zbyt brawurowo wykonywaliście swój plan.

Nie wierzę, że uda wam się skłócić Buczki z Rebel, albo przekonać do przejścia na swoją stronę.
Rachunek krzywd jest długi, a nic by na tym nie skorzystali, wręcz przeciwnie
 
Wynik reakcji
3.001
Dobra idziemy dalej
Idziecie na rozmowę, dyplomata nie odpowiada, więc nawet nie ma jak wypowiedzieć pona by radny przeczytał i nie ma jak wytłumaczyć pewnych spraw.
Również nie ma jak wytłumaczyć złamań pona, bo radni odsyłają do dyplomaty, który nie czyta wiadomości.
( Nie gram tu, zwyczajnie ciekawi mnie podejście graczy tego świata)
+
Nie koloruje, jeśli jedno plemię łamie x postanowień umowy, czemu drugie plemię ma się trzymać go? Czemu warunki wypowiedzenia są ponad innymi warunkami
Okej tylko pytanie czy cały czas rozmawiamy o jednostkowym przypadku na linii ms i bellum czy chcesz poznać ogólna opinie? Wiesz doskonale że dyplomata to nie jedyna osoba w radzie. Jasne do rozmów z drugą stroną powinna być pierwsza ale są jezvzze inne odpowiedzialne za ten projekt głowy. Nie chcą rozmawiać? Okej wtedy sytuacja się trochę zmienia (lecz dla mnie i tak byłoby tu normalne złożenie wypowiedzenia) ale nie mówmy o tym że skoro jedna osoba na pewnie 15 w radzie nie odpisywała to od razu Hur dur wjazd bo się nie dogadamy.

Każdy będzie miał tutaj swoją rację. Jedni poprą ciebie drudzy mnie. Ja tylko chciałem aby inni zrozumieli że można zrobić coś z klasą (pokonać większych od siebie) i przy tym zachować jakakolwiek godność. A taka partyzantka okej może i skuteczna ale na krótką metę gdyby doszło do dłuższego starcia 1vs1. Tutaj znowu jest to przykład średnio trafiony bo fine równiez wypowiedziało pona więc to tylko kwestia czasu aż bellum padnie. Bo niestety w tej konfiguracji stron są bezsilni. Nie namówią AK na wjazd w fine bo AK ma swoje duże podwórko do przejmowania. Fieście pchanie się tam jest wgl niepotrzebne bo musieliby 'kuc' przesmyk wioska po wiosce.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.057
Pamiętasz Miski na 162 i sojusz do końca świata? XD Też łamali wszystko co można było i mimo braku okresu wypowiedzenia dałem im tydzień na ogarnięcie wszystkiego Dla mnie to jest fair i nic innego nie będzie :)
To jest takie "fair" jakbys pojechał do Radomia i nocujesz w hotelu i budzisz się w nocy i ktoś Ciebie rucha w dupę, ty się odwracasz i mówisz, ale kolego ja jestem hetero, typ nie odpowiada, a ty no dobrze to już skończ jak zacząłeś i poczekamy do końca i się rozejdziemy w zgodzie.
Czemu jak ktoś Ciebie rucha w dupę ty masz być fair wobec niego?
Ty może nie grasz już dla wygranej, ale większość imo ma motywację by tu dalej klikać albo dla ludzi albo dla wygranej.( Na moim forum nie ma pilnowania, ciekawe czy tu dostanę warna)
 
Do góry