Dyskusja o sytuacji na świecie 185

rzeznik23

Pikinier
Wynik reakcji
14
Moja wina ze macie reputacje później najniższego poziomu?
Przecież terror takir mocne gotowe na walkę na 4 frontach. Takie mocne ze wasi gracze już kombinują jak uciec z tonącego statku i piszą do nas. Może sprawdź statystyki wojenne i może zmienisz zdanie kto z wami tak naprawdę walczy a kto tylko sobie podbiera darmowe wioseczki ;)
Obiecywali wam zmiany o 90 stopni, potężne sojusze, zostaliście wydymani ale nie martw się u nas miejsca dla Ciebie nie ma
Puste słowa, kolejna propaganda jak te wiadomości od was, nie interesują mnie chorągiewki ja się szanuje jest coś takiego jak honor, kiedyś dałem ciała i do tej pory sobie tego nie mogę wybaczyć, ale co ty możesz o tym wiedzieć
 

Musi12

Chłop
Wynik reakcji
5
Puste słowa, kolejna propaganda jak te wiadomości od was, nie interesują mnie chorągiewki ja się szanuje jest coś takiego jak honor, kiedyś dałem ciała i do tej pory sobie tego nie mogę wybaczyć, ale co ty możesz o tym wiedzieć
Jak raz byłeś chorągiewą to Ci już dawno pewnie w krew weszło i nawet nie jesteś tego świadom :D
Możesz być jednak spokojny. Tak jak pisał @LordGeorg, nie pozwolimy Ci zhańbić się ponownie i tym razem wymażemy Cię z mapy jak Twojego plemiennego krzykacza @falat030 ;)
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Co to jakieś feromony w powietrzu ze wszyscy chcą tutaj dojść z wrażenia?
Door za dużo dodatkowych chromosomów, za dużo spędzasz czasu z dorkiem
 

M4ss1ve

Miecznik
Wynik reakcji
172
Generalnie wszyscy ci nasi sąsiedzi są tak obsrani, ze w tej koalicji jest każdy kto chce miłe widziany.
 

fr4nki

Chłop
Wynik reakcji
0
Zachód zaczął się sypać, a z każdej strony czerwono to niestety tylko na prawdę wytrawni gracze dali by radę... Sporo randomowych graczy między dobrymi i niestety zaczęli dawać sobie spokój. Zobaczymy co to będzie :)
 

Tyson 23

Chłop
Wynik reakcji
3
Jolka chciała szybciej przeskoczyć do SKI bo według niej już przed startem wygrała świat.
 
Do góry