Dzień Dobry Misiaki

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Przed zerwaniem PONa jeszcze dawaliście grupówke do PW oczerniając nas i nastepne dni chcieliście sie na DC dogadywac z momo. Nic was nie argumentuje do zaatakowania bez czasu wypowiedzenia.
Rozumiałbym zamknięcie mordy z waszej strony, jak to mowi klasyk "jebłem to jebłem, po co drążyć temat", ale chcecie sie wytłumaczyć niczym chłop bijący żone w domu "bo mnie sprowokowała".
 

DeletedUser209423

Guest
Lecę na obiad, więc podsumuje i powtórzę dla tej części forum, która ma problemy z logiką.

PON zobowiązuje do uniknięcia jakichkolwiek agresywnych działań wobec plemienia z którym jest podpisany.
Dogadywanie koalicji, namawianie innych, to agresja, która uprawnia do unieważnienia umowy.

Załganiec jeden miał pona dla bezpieczeństwa a za plecami rył.

Jeśli Momo coś tam chciał dogadać koalicję, to najpierw miał obowiązek zlikwidować relacje dyplomatyczne z Fiestą. Zaczął od dupy strony, więc nie dziwne, że i Fiesta olała umowy.

EM wbiło kosę we Fiestę i żadne wasze krzyki nie zmienią rzeczywistości.

Jesteście jak wspominałem kopią Tajemnicy, pierdzicie w tą samą trąbkę.

Dość tego! Koniec z promowaniem patologicznych postaw!
EM będzie tak samo piętnowane jak Bellumy i Tajemnica!
Wszyscy kosownicy poniosą odpowiedzialność za swe haniebne czyny i znikną z mapy tego świata!
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Lecę na obiad, więc podsumuje i powtórzę dla tej części forum, która ma problemy z logiką.

PON zobowiązuje do uniknięcia jakichkolwiek agresywnych działań wobec plemienia z którym jest podpisany.
Dogadywanie koalicji, to agresja, która uprawnia do unieważnienia umowy.

Załganiec jeden miał pona dla bezpieczeństwa a za plecami rył.

Jeśli Momo coś tam chciał dogadać koalicję, to najpierw miał obowiązek zlikwidować relacje dyplomatyczne z Fiestą. Zaczął od dupy strony, więc nie dziwne, że i Fiesta olała umowy.

EM wbiło kosę we Fiestę i żadne wasze krzyki nie zmienią rzeczywistości.

Jesteście jak wspominałem kopią Tajemnicy, pierdzicie w tą samą trąbkę.

Dość tego! Koniec z promowaniem patologicznych postaw!
EM będzie tak samo piętnowane jak Bellumy i Tajemnica!
Wszyscy kosownicy poniosą odpowiedzialność za swe haniebne czyny i znikną z mapy tego świata!
No i mamy konflikt black. Chyba koniec sztamy, nasza relacja zanotowała własnie spadek o kilka poziomów. Na obiad rodzinny cie juz nie zaprosze, ale ręke na ulicy podam.
 

ŁukMajster

Chłop
Wynik reakcji
16
Nasz Wielki wodzu Bellumów. Jako szarak jakże wspaniałe plemienia jakim jest Bellum, proszę aby w przyszłości nie wiązać się żadnymi stosunkami dyplomatycznymi z tAJEMNICA oraz fIESTA. Kosownika mówimy NIE!

DZIEKUJE
wspaniałe plemie bellum ? zwykła masówka, daleko wam do wspaniałego plemienia. Kosownikom mówicie nie ? To dlaczego rekrutujecie ich do swojego plemienia ?
 
Ostatnia edycja:

Kijoszi

Miecznik
Wynik reakcji
463
Lecę na obiad, więc podsumuje i powtórzę dla tej części forum, która ma problemy z logiką.

PON zobowiązuje do uniknięcia jakichkolwiek agresywnych działań wobec plemienia z którym jest podpisany.
Dogadywanie koalicji, namawianie innych, to agresja, która uprawnia do unieważnienia umowy.

Załganiec jeden miał pona dla bezpieczeństwa a za plecami rył.

Jeśli Momo coś tam chciał dogadać koalicję, to najpierw miał obowiązek zlikwidować relacje dyplomatyczne z Fiestą. Zaczął od dupy strony, więc nie dziwne, że i Fiesta olała umowy.

EM wbiło kosę we Fiestę i żadne wasze krzyki nie zmienią rzeczywistości.

Jesteście jak wspominałem kopią Tajemnicy, pierdzicie w tą samą trąbkę.

Dość tego! Koniec z promowaniem patologicznych postaw!
EM będzie tak samo piętnowane jak Bellumy i Tajemnica!
Wszyscy kosownicy poniosą odpowiedzialność za swe haniebne czyny i znikną z mapy tego świata!
a to znalazly sie w koncu te slynne dowody na obrabianie dupy za plecami fiesty? nieironiczne pytanie, nie chce mi sie czytac poprzednich 20 stron
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Bardzo mi przykro, bo lubię Cię i cenię.

Niemniej oczekujesz ode mnie, że sprzeniewierze się wyznawanym zasadom. A to oznacza, że nie jesteś prawdziwym przyjacielem.
Bardziej wydałeś wyrok na rzecz fiesty bez dowodów z ich strony. Z całości wynika, że uwierzyłeś im na słowo jak było (bo momu cos tam osobiście nie lubisz i masz już o nim swoje zdanie). Bo sam jestem ciekawy tych rozmów i namawiania innych plemion (oprócz PW), screen z Witam jest mało informacyjny w tej sprawie. Opierając się na dowodach, które nie są wystarczające sprawę wygrywa oskarżony czyli EM.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
jest w ogóle tu jakieś plemię które kosy jeszcze nie wbiło ?
Pytam z ciekawości - nie szukam podtekstów

Kreski chyba. Witam wbiło kosę w swoje wartości bo porekrutowali szrot. Marek codziennie wbija kosę swoim Belkom. Rebels na początku wbiło kosę przyzwoitości( PON Z BELL). Tajemnica nie trzeba chyba tłumaczyć. Fine to Pewniaczkow, za samą nazwę się należy, fiesta wbiła Miskom, Miski klaskali na kosę Tajemnicy więc też kosiarze, Jutro, wiadomo to jutro. AK spoko ziomki. 100/PW/obóz wspierali kosę fiesty wiec śmietnik się wydarzył. Pominąłem jakieś plemię tzn, że spoko ziomale na tym serwerze.
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Kreski chyba. Witam wbiło kosę w swoje wartości bo porekrutowali szrot. Marek codziennie wbija kosę swoim Belkom. Rebels na początku wbiło kosę przyzwoitości( PON Z BELL). Tajemnica nie trzeba chyba tłumaczyć. Fine to Pewniaczkow, za samą nazwę się należy, fiesta wbiła Miskom, Miski klaskali na kosę Tajemnicy więc też kosiarze, Jutro, wiadomo to jutro. AK spoko ziomki. 100/PW/obóz wspierali kosę fiesty wiec śmietnik się wydarzył. Pominąłem jakieś plemię tzn, że spoko ziomale na tym serwerze.
niby czemu za samą nazwę? część poszła do innych plemion i Pewniaczków nie ma, raptem kilka osób grało z nami wcześniej bo reszta to mix osób. Rozumiem jakbyś miał coś do nas za coś co zrobiliśmy na tym świecie ale takiego podejścia to ja nie rozumiem do nas :p
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Kreski chyba. Witam wbiło kosę w swoje wartości bo porekrutowali szrot. Marek codziennie wbija kosę swoim Belkom. Rebels na początku wbiło kosę przyzwoitości( PON Z BELL). Tajemnica nie trzeba chyba tłumaczyć. Fine to Pewniaczkow, za samą nazwę się należy, fiesta wbiła Miskom, Miski klaskali na kosę Tajemnicy więc też kosiarze, Jutro, wiadomo to jutro. AK spoko ziomki. 100/PW/obóz wspierali kosę fiesty wiec śmietnik się wydarzył. Pominąłem jakieś plemię tzn, że spoko ziomale na tym serwerze.
wszystko w jednym poście
Fajnie - przynajmniej nie trzeba czytać po 20 stron nad każdą kosą
 
Do góry