Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w
Wytłumacz mi logikę w Twoim myśleniu,
Dlaczego kosa tajemnicy najgorsza, a fiesty najlepsza. Argumentami, czym to się różniło.

Co? Tyle razy mnie znieważałeś, obrażałeś i wyśmiewałeś a teraz udajesz, że interesują Cię moje argumenty?
Bo nagle Ci tak wygodnie?
Przecież masz mnie za pajaca, więc po co pytasz.

Odpowiedzieć mogę komuś mądremu bądź inteligentnemu. Ty nie spełniasz żadnego z kryterium
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Nie zerwaliście bo nie mieliście siły przebicia się na mapie, gdybyście otrzymali zgody od większych Plemion to momomisiek od razu by wypowiedział pona i zrobił wjazd bez wypowiedzenia.

Zamiast pisać... Fiesta - kosa?

Zadajcie sobie pytanie po co momomisiek zbierał na Nas koalicje i w desperacji pisał do każdego Plemienia i starał się ustawiać dyplo w innych Plemionach na Nas ;)
 
Wynik reakcji
25
Nie zerwaliście bo nie mieliście siły przebicia się na mapie, gdybyście otrzymali zgody od większych Plemion to momomisiek od razu by wypowiedział pona i zrobił wjazd bez wypowiedzenia.

Zamiast pisać... Fiesta - kosa?

Zadajcie sobie pytanie po co momomisiek zbierał na Nas koalicje i w desperacji pisał do każdego Plemienia i starał się ustawiać dyplo w innych Plemionach na Nas ;)
Gdybać to sobie możesz. Wy za to już pokazaliście gdzie jest Wasz (w zasadzie to wasz*, bo szacunek się nie należy) honor.
 

DeletedUser209423

Guest
To mi odpowiedz

Odpowiadam
Mumo coś tam dogadywał koalicję na plemię z którym miał podpisaną umowę.
Jeśli masz pakt o nieagresji, to nie bierzesz udziału w ŻADNYCH agresywnych/wojennych ruchach wobec plemienia z którym jesteś podpisany.
Skoro namawiał innych i dogadywał wbicie się we Fiestę, to jest to dotrzymanie paktu? Czy nie? Czy jesteście takimi mamejami, że wydaje się wam, że tylko puszczenie ataku jest niedotrzymaniem umowy?
Czy może trzeba wam wszystko jak kozie od A do Z wypisać co można robić a czego nie?

Mając pakt, nie powinien działać w żaden sposób przeciwko Fieście. Nie powinien brać żadnego udziału w tych rozmowach, a on jeszcze sam je inicjował.
W chwili gdy zaczął rozmowy na temat agresji wobec Fiesty, unieważnił umowę jaka była, więc i okres wypowiedzenia nie obowiązuje

Tak, teraz można oficjalnie napisać - EM jest autorem kolejnej kosy na tym świecie wbitej we Fiestę
 
Wynik reakcji
25
Jako że nie łączył nas żaden sojusz ani wspólna dyplomacja to ona plemiona mogły robić co chciały. Ale to Wy nie uszanowaliście postanowień PoNa i wypowiedzieliście sobie go w najbardziej dla Was dogodnym momencie. W dodatku chuja zrobiliście z tym elementem zaskoczenia XD
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Przypuszczam że gdyby nie ruchy wykonywane przez momomiśka, to nasze relacje były by należyte.
Ale jeżeli ktoś chce przekombinować, to zawsze się to skończy źle.
Jak to mówią... "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka", do Was to pasuje idealnie.

Również ciekawa taktykę mieliście z fuzją z Plemieniem Taran. Rekrutować graczy by ich potem wyrzucać i rozbierać, to pokazuje Waszą klasę i jak to określasz "honor", że w ogóle takie słowo jak honor możesz pisać na tym FO gościu, tak samo jak reszta krętaczy :)
 

krul this game

Pikinier
Wynik reakcji
67
Skoro był tylko PON, a nie sojusz to mogli ugadywać na Was kogo chcieli, w tej sytuacji to Wy jesteście zwykłymi śmieciami, kurwami i kosiarzami, że okresu wypowiedzenia nie potraficie dotrzymać. Było po ludzku wypowiedzieć PON i i tak ich bić w dużej przewadze, a nie odwalać takie krzywe akcje. Pózniej inne szanujące się plemiona, nie będą się dogadywały z takim szambem :D
 

DeletedUser209423

Guest
Jako że nie łączył nas żaden sojusz ani wspólna dyplomacja to ona plemiona mogły robić co chciały. Ale to Wy nie uszanowaliście postanowień PoNa i wypowiedzieliście sobie go w najbardziej dla Was dogodnym momencie. W dodatku chuja zrobiliście z tym elementem zaskoczenia XD

Nie, nie mogły robić co chciały.
PON zobowiązuje do uniknięcia jakichkolwiek agresywnych/wojennych działań.
Jeśli zaczynasz rozmowy na temat agresji wobec plemienia z którym jesteś podpisany, łamiesz warunki umowy
 
Wynik reakcji
25
Odpowiadam
Mumo coś tam dogadywał koalicję na plemię z którym miał podpisaną umowę.
Jeśli masz pakt o nieagresji, to nie bierzesz udziału w ŻADNYCH agresywnych/wojennych ruchach wobec plemienia z którym jesteś podpisany.
Skoro namawiał innych i dogadywał wbicie się we Fiestę, to jest to dotrzymanie paktu? Czy nie? Czy jesteście takimi mamejami, że wydaje się wam, że tylko puszczenie ataku jest niedotrzymaniem umowy?
Czy może trzeba wam wszystko jak kozie od A do Z wypisać co można robić a czego nie?

Mając pakt, nie powinien działać w żaden sposób przeciwko Fieście. Nie powinien brać żadnego udziału w tych rozmowach, a on jeszcze sam je inicjował.
W chwili gdy zaczął rozmowy na temat agresji wobec Fiesty, unieważnił umowę jaka była, więc i okres wypowiedzenia nie obowiązuje

Tak, teraz można oficjalnie napisać - EM jest autorem kolejnej kosy na tym świecie wbitej we Fiestę
Idź zrób jeszcze loda Fieście, bo to co wypisujesz już robi się niesmaczne.. Każda postronna osoba powie, że jesteś stronniczym ignorantem.. I jeszcze ten Twój styl pisania, w którym usilnie starasz się pokazać swoją wyższość nad każdym innym użytkownikiem forum.. Mam nadzieję, że nie pełnisz żadnej poważnej funkcji w firmie, a jeśli tak, to współczuję pracownikom takiego kretyna w zespole...
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Nie, nie mogły robić co chciały.
PON zobowiązuje do uniknięcia jakichkolwiek agresywnych/wojennych działań.
Jeśli zaczynasz rozmowy na temat agresji wobec plemienia z którym jesteś podpisany, łamiesz warunki umowy

Oni tego nie rozumieją, to stado baranów.
A mi szkoda palców żeby baranom tłumaczyć zasady dyplomacji.

Miłego dnia @Bl-ack Sno-w
 

DeletedUser209423

Guest
Idź zrób jeszcze loda Fieście, bo to co wypisujesz już robi się niesmaczne.. Każda postronna osoba powie, że jesteś stronniczym ignorantem.. I jeszcze ten Twój styl pisania, w którym usilnie starasz się pokazać swoją wyższość nad każdym innym użytkownikiem forum.. Mam nadzieję, że nie pełnisz żadnej poważnej funkcji w firmie, a jeśli tak, to współczuję pracownikom takiego kretyna w zespole...

Możesz przestać mnie obrażać i skupić się merytoryce?
Jeśli obiłem Cię do tego stopnia, że nie jesteś w stanie nic odpowiedzieć, to po prostu zamknij mordę.
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Hahahaha Przecież chaos robił to samo. Dlatego ponowie pytanie. Czym różni się kosa tajemnicy i fiesty? Niczym. Oba plemiona wbiły kosę wjeżdżając bez wypowiedzenia PoNu. Papier rzecz święta. Jeśli do umów byłby dołączony punkt w umowie paktu, że odkrycie próby dogadania się z innymi plemionami skutkuje natychmiastowym zerwaniem paktu, to mogłoby się tak zdarzyć.
 
Do góry