Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
25
Chłop kreujący się na szeryfa, jednocześnie będąc ewidentnie stronniczym i mając uprzedzenia do poszczególnych osób.
Albo robisz z siebie znawcę w temacie analizy kos, kretów i innych gówien i jesteś w tym obiektywny, albo skończ pierdolić, bo się upokarzasz, a poziom Twoich prymitywnie obraźliwych wypowiedzi jest grubo poniżej dna. Dziwię się, że ktokolwiek z Tobą prowadzi dyskusję.
 

DeletedUser209423

Guest
Chłop kreujący się na szeryfa, jednocześnie będąc ewidentnie stronniczym i mając uprzedzenia do poszczególnych osób.
Albo robisz z siebie znawcę w temacie analizy kos, kretów i innych gówien i jesteś w tym obiektywny, albo skończ pierdolić, bo się upokarzasz, a poziom Twoich prymitywnie obraźliwych wypowiedzi jest grubo poniżej dna. Dziwię się, że ktokolwiek z Tobą prowadzi dyskusję.

O proszę prymitywne wypowiedzi Ci przeszkadzają. To idź poucz kumpla @Sylwan23 albo Marko z pola.

Co, nagle mordą nie dziamiesz? No, dalej wygłoś do nich swoją moralizatorską przemowę.

Będę obiektywny i rzetelny tak jak jestem zawsze i Twoje wycie niczego w tym temacie nie zmieni
 
Wynik reakcji
25
O proszę prymitywne wypowiedzi Ci przeszkadzają. To idź poucz kumpla @Sylwan23 albo Marko z pola.

Co, nagle mordą nie dziamiesz? No, dalej wygłoś do nich swoją moralizatorską przemowę.

Będę obiektywny i rzetelny tak jak jestem zawsze i Twoje wycie niczego w tym temacie nie zmieni
Żadni to moi kumple. Oni przynajmniej nie kreują się na szeryfów.

Widzę, że sam sobie odpisujesz. Spoko. Takie rzeczy również leczy się u specjalisty.

No właśnie nie jesteś obiektywny. Ani trochę. Rzetelny tym bardziej.
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Odczep się ode mnie krecie, albo wyceń swoje usługi, może Cię wynajmę.

--

@MotoKomando tak widzę ze wszystkim się zgadzasz. To nie unikaj odpowiedzi. Zadałem Ci pytanie i nadal nie doczekałem się zwrotnej.
Gdzie byłeś gdy @Paka X Barca X Rafcio, Twój kumpel dopuścil się dużo bardziej perfidnej zagrywki. Gdzie byłeś?
Wtedy Ci to nie przeszkadzało, dziś non stop piszesz o Fieście.

Kolejna sprawa - od 4 godzin nikt z was kosy nie udowodnił, ani nie zdementował.
Nie wiem, jakaś miałkość intelektualna czy co?

--

@Kocham Lolitki próżno się trudzisz, toć Bellumy czy część ludzi z EM, to intelektualne kaleki.
Nie zrozumie taki jeden cep z drugim, że przyklad musi być wyważony, żeby miał jakikolwiek sens. I że ten użyty tu, to głupota w najczystszej postaci i totalny idiotyzm.
Dla nich normal, jak na rodzinnym świątecznym obiedzie używają przykładów związanych z siedzeniem na kiblu i soczystą sraczką. Bo przecież okoliczności bez znaczenia, ważne żeby każdy zrozumiał o co biega.
W takim razie według ciebie atak bez wypowiedzenia jest słuszny, skoro nie została udowodniona kosa? Paka nie jest moim kumplem, ani mojego plemienia. Może paka z momo maja po prostu dobre relacje miedzy sobą, ale tutaj nie gramy razem ani nie mamy wspólnego celu (stefany to po prostu stefany, nikt ich zazwyczaj nie lubi albo kocha. Trafili miedzy tych, którzy ich nie lubia i tak wyszlo xd). Prywatnie uważam to co zagrali za kose, ja ich nie jechałem ani nie broniłem chaosu, dlatego też nie oczekuje ze przyjdą chłopy z tajemnicy czy chaosu i będą nas bronic/obwiniać. Wyjaśniłeś sytuacje, tajemncia sie nie broniła nawet(no paka próbował XD) bo wiedziała co odwaliła i zastosowali słynny chwyt z kapitana bomby "mordy w dupe i nie bulgotać", a fiesta ma zabawe z tego i są dumni, ze wyprzedzili nasze ruchy wbijając bez wypowiedzenia, podpierając sie przy tym argumentami co najwyzej na zerwanie pona i naginają wersje wydarzeń jak było przy przejmowaniu wiosek i rekrutacji.
 

DeletedUser209423

Guest
W takim razie według ciebie atak bez wypowiedzenia jest słuszny, skoro nie została udowodniona kosa? Paka nie jest moim kumplem, ani mojego plemienia. Może paka z momo maja po prostu dobre relacje miedzy sobą, ale tutaj nie gramy razem ani nie mamy wspólnego celu (stefany to po prostu stefany, nikt ich zazwyczaj nie lubi albo kocha. Trafili miedzy tych, którzy ich nie lubia i tak wyszlo xd). Prywatnie uważam to co zagrali za kose, ja ich nie jechałem ani nie broniłem chaosu, dlatego też nie oczekuje ze przyjdą chłopy z tajemnicy czy chaosu i będą nas bronic/obwiniać. Wyjaśniłeś sytuacje, tajemncia sie nie broniła nawet(no paka próbował XD) bo wiedziała co odwaliła i zastosowali słynny chwyt z kapitana bomby "mordy w dupe i nie bulgotać", a fiesta ma zabawe z tego i są dumni, ze wyprzedzili nasze ruchy wbijając bez wypowiedzenia, podpierając sie przy tym argumentami co najwyzej na zerwanie pona i naginają wersje wydarzeń jak było przy przejmowaniu wiosek i rekrutacji.


Przestań kłamać.
Przecież Paka wyraźnie się tym tutaj na forum szczycił i jeszcze wyśmiewał, że nie widzi powodu dlaczego miałby Pięknisia wyrzucać, skoro był wobec niego lojalny.
Strasznie wybiórczo czytasz.

Ale ok, skoro Twoim zdaniem można przechodzić obok kos obojętnie i nie trzeba się wypowiadać, to po co przylecieliście z tym na FO?
Ludzie których to nie dotyczy muszą Twoim przykładem pozostać neutralni
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Przestań kłamać.
Przecież Paka wyraźnie się tym tutaj na forum szczycił i jeszcze wyśmiewał, że nie widzi powodu dlaczego miałby Pięknisia wyrzucać, skoro był wobec niego lojalny.
Strasznie wybiórczo czytasz.

Ale ok, skoro Twoim zdaniem można przechodzić obok kos obojętnie i nie trzeba się wypowiadać, to po co przylecieliście z tym na FO?
Ludzie których to nie dotyczy muszą Twoim przykładem pozostać neutralni
No i po tym schował sie w swojej norze, czy sie wychyla i szczyci tym co zrobil? Zaczal cwaniakować ze to dobry piesek w chaosie był i fajnie współpracował, gdzie raczej kazdy to wyśmiał i przestał pajacować na FO? Czy sie myle?
Nie muszę sie udzielać zeby miec jakies zdanie, jest to w formie informacji dla reszty FO i graczy tego świata. Fiesta zagina fakty i chce sie wybielić, jestem tu aby pokazac ze próbują kłamać. Nie oczekuje, ze kazdy bedzie mi przytakiwał.
 

DeletedUser209423

Guest
No i po tym schował sie w swojej norze, czy sie wychyla i szczyci tym co zrobil? Zaczal cwaniakować ze to dobry piesek w chaosie był i fajnie współpracował, gdzie raczej kazdy to wyśmiał i przestał pajacować na FO? Czy sie myle?
Nie muszę sie udzielać zeby miec jakies zdanie, jest to w formie informacji dla reszty FO i graczy tego świata. Fiesta zagina fakty i chce sie wybielić, jestem tu aby pokazac ze próbują kłamać. Nie oczekuje, ze kazdy bedzie mi przytakiwał.

Ej zdaje się, że się schował po 2-3 dniach.
To może poczekaj z tą krytyką 2 dni. Co już wywróżyłeś z kuli, że Fiesta się nie schowa?
A Ty mały żuczku, mam Cię komandosie, złapałem za kolano i nie puszczę.

--

@Przez świat na kwasie widząc szał Bellumów, jak podłączają się pod obronę EM, masz wątpliwości co do planów? Przecież to jasne, że Tajemnica i Bellum miały rąbnąć w was całą siłą, a Fiesta wszystkie plany może rozwalić.


Nie dziwi mnie szaleństwo we wpisach tego z pola czy kreta Sylwana.
Nie mogą zdzierżyć, że pozostaję w tej kwestii neutralny.

tvpis5dd121.jpg




--

Żadni to moi kumple. Oni przynajmniej nie kreują się na szeryfów.

Widzę, że sam sobie odpisujesz. Spoko. Takie rzeczy również leczy się u specjalisty.

No właśnie nie jesteś obiektywny. Ani trochę. Rzetelny tym bardziej.

Jakich szeryfów?
Tobie jakiś dziki zachód się zrodził czy o kij chodzi?
Przestań chlać, bo urojenia już masz.
 

DeletedUser209423

Guest
Poczekam aż osiągniesz przynajmniej 5% procent tego co ja w tej grze, ale chyba zapominam że ty do etapu 5 wiosek nie dochodzisz

Oczywiście kłamiesz po raz kolejny, mógłbym teraz w sekundzie pokazać jak znowu publicznie łgasz, ale zrobiłem to już tyle razy, że chyba nie warto, co?

5% ?
Hmm
Chyba już mi się udało.
Założyłem na tym świecie plemię, byłem w nim sam (nie musiałem zapraszać więcej osób, bo tylko 5% musiałem wykonać) i później paliłem wrota wrzucając kasację.

Ej, my jak bliźniacy.
Ten sam poziom dyletanctwa i nieudacznictwa.

I co Marko teraz? Jakieś kolejne życzenia?
 
Wynik reakcji
25
Ej zdaje się, że się schował po 2-3 dniach.
To może poczekaj z tą krytyką 2 dni. Co już wywróżyłeś z kuli, że Fiesta się nie schowa?
A Ty mały żuczku, mam Cię komandosie, złapałem za kolano i nie puszczę.

--

@Przez świat na kwasie widząc szał Bellumów, jak podłączają się pod obronę EM, masz wątpliwości co do planów? Przecież to jasne, że Tajemnica i Bellum miały rąbnąć w was całą siłą, a Fiesta wszystkie plany może rozwalić.


Nie dziwi mnie szaleństwo we wpisach tego z pola czy kreta Sylwana.
Nie mogą zdzierżyć, że pozostaję w tej kwestii neutralny.

tvpis5dd121.jpg




--



Jakich szeryfów?
Tobie jakiś dziki zachód się zrodził czy o kij chodzi?
Przestań chlać, bo urojenia już masz.
Jakim Ty musisz być malutkim, zakompleksionym człowiekiem, że każdego tak agresywnie atakujesz. Praktycznie w każdej Twojej wiadomości jest agresja skierowana w kierunku co najmniej jednej osoby. Do tego ewidentnie trzymasz jedną stronę, mimo iż zarzekasz się, że jesteś neutralny. Nie rób człowieku kurwy z logiki.. Twoje wpisy tutaj są godne sfrustrowanego nastolatka..
 

DeletedUser209423

Guest
Jakim Ty musisz być malutkim, zakompleksionym człowiekiem, że każdego tak agresywnie atakujesz. Praktycznie w każdej Twojej wiadomości jest agresja skierowana w kierunku co najmniej jednej osoby. Do tego ewidentnie trzymasz jedną stronę, mimo iż zarzekasz się, że jesteś neutralny. Nie rób człowieku wy z logiki.. Twoje wpisy tutaj są godne sfrustrowanego nastolatka..

No proszę.
Ja jestem malutki i zakompleksiony, choć to Ty założyłeś nowe konto, żeby pisać na mój temat. Jedynie na mój temat. Dodajmy, bo to ważny szczegół.
Ty mamejo
Wolę być zakompleksiony, niż być całkowitym wariatem.

Jeśli Ci się wpisy nie podobają, polecam opcje ignoruj i przestań te stęki nikomu niepotrzebne robić.
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w Fiesta wbiła kosę w Miśki i to też jest żałosne, tak samo żałosne jak kosa tajemnicy w Chaos. Ten sam poziom żenady, oczywiście obie kosiarki były do przewidzenia, co nie zmienia faktu, że fiesta reprezentuje ten sam poziom co tajemnica w tym momencie.
Ament,

Absolutnie nie.
Nie znamy tu przyczyn ani powodów decyzji. Jak rozumiem wiesz i ręczysz za tego Momo coś tam, że grał uczciwie wobec Fiesty?
Bo jeśli jesteś pewien a zakładam, że tak, bo piszesz z całkowitym przekonaniem, to może zrobimy jakiś zakład?
Bo ja chętnie poszukam i znajdę dowody przeciwko momo coś tam, bo od dawna pojawiały się wątpliwości na temat jego uczciwej gry.
Tylko ja za nikogo nie ręczę a Ty widzę tak.

A porównywanie niedotrzymania okresu wypowiedzenia co jest powszechną praktyką z przyjęciem do siebie zdrajcy i kosownika wodza Chaosu, to już istny odlot.
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.688
Wyrzucenie z plemienia na etapie 3 wiosek za bycie gównem jest większym?



zostałem wyrzucony za nie pomaganie współplemiencom mimo ze miałem 6 rw w członie :)
to znaczy tak twierdzil owca ruda twierdziła ze skakałem do radnych a ty juz w ogole miałeś jakas odklejke i gadałeś ze komus info sprzedawałem tylko nie wiesz komu do dnia dzisiejszego ;]
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Absolutnie nie.
Nie znamy tu przyczyn ani powodów decyzji. Jak rozumiem wiesz i ręczysz za tego Momo coś tam, że grał uczciwie wobec Fiesty?
Bo jeśli jesteś pewien a zakładam, że tak, bo piszesz z całkowitym przekonaniem, to może zrobimy jakiś zakład?
Bo ja chętnie poszukam i znajdę dowody przeciwko momo coś tam, bo od dawna pojawiały się wątpliwości na temat jego uczciwej gry.
Tylko ja za nikogo nie ręczę a Ty widzę tak.

A porównywanie niedotrzymania okresu wypowiedzenia co jest powszechną praktyką z przyjęciem do siebie zdrajcy i kosownika wodza Chaosu, to już istny odlot.

Nie zgodzę się. Nie ma czegoś takiego jak dobry powód do wbicia kosy. Jeżeli masz wątpliwości to się wypowiada dyplo, czeka aż się skończy termin i się biję. Czy ręczę, że Momo jest bez skazy? Nie, nie sądzę tak. Faktem jednak jest, że to Fiesta wbiła nóż i nie ma co ich wybielać. Druga sprawa, niedotrzymywanie okresy wypowiedzenia jest powszechne, ale czy jest uczciwe? Dyplomata Fiesty to szczur, ktokolwiek się tym zajmuje to o przyzwoitości nie słyszał.
 
Do góry