Dyskusja o sytuacji na świecie 185

NatraBoy

Chłop
Wynik reakcji
19
Nie ważne jak zaczynasz - ważne jak kończysz;
Nie będę wymagał od znajomych walenia się do ostatniej wsi w pierwszym tygodniu gry chwile po tym jak skaczą między ich wsie 2 000 pkt gracze suprise z pałacami i pół ofami. Szczególnie jak skład zebrany dla kontaktu w celu dołączenia gdzieś pózniej bez szarpania się w dowodzenie. Normalne, że lepiej było tym co jakieś ppki włożyli polecić pójscie do SKI, bo przecież wielkie Suprise odpaliło więlką rekrutacje co ładnie CBA podsumował z dowodami na końcówce dyskusji s173.

Nigdy takiego startu jak tam nie widziałem gdzie wpada ok 50ciu ludzi bez limitów pp pompują się na obrzeżach i skaczą obok - powodzenia wszystkim w rywalizacji na etapie tygodnia gry wtedy;)
Kwi kwiii.... pokwiczała napięta świnka.

Ty zawsze kończysz marnie. Nie wiem czy to jest powód do dumy być w ekipie, która biła głową w ścianę przez cały świat i jedyne co jej wyszło to odjebanie kulawego numeru.
Żyjemy w dziwnych czasach gdzie kurestwo jest wznoszone na piedestał a ludzkie odruchy wydają się śmieszne.
Zostawie to jednak do przemyślenia każdemu z was i tobie śmieszny wodzu, który nie pierwszy raz zostawia ludzi jak było to opisane wcześniej. Zapomniałeś co zrobiłeś na 153 ? Wystartowales na 4 czy 5 członów rekrutując wszystko co się rusza po czym zawinąłeś wrotki, zostawiając mnie i chłopaków z całym pierdolnikiem. Hipokryzja bije uszami i co do rekrutacji to powinieneś się wypowiadać jako ostatni.

I jeszcze co do wydawania PP to w jaki sposób wygrałeś 132 ? Nie wystartowało tam przypadkiem 50 napompowanych w pp koni? ;)

Bez odbioru.

received_570669944974542.jpeg
 

Legkanisko

Chłop
Wynik reakcji
27
Nie widze w tym screenie nic poza honorowym stwierdzeniem, ze nie da sie walczyc we wszystkich kierunkach i sugeruje sie gracza, ze nie bedzie dla nich ujma odejsc do wroga, bo nie ma potencjalu na walke w tamtym kierunku. Moze moja opinia jest po prostu zbyt subiektywna, ale jak bardzo staram sie doszukac obiektywizmu, tak niczego zlego w niej nie widze.
 

NatraBoy

Chłop
Wynik reakcji
19
Nie widze w tym screenie nic poza honorowym stwierdzeniem, ze nie da sie walczyc we wszystkich kierunkach i sugeruje sie gracza, ze nie bedzie dla nich ujma odejsc do wroga, bo nie ma potencjalu na walke w tamtym kierunku. Moze moja opinia jest po prostu zbyt subiektywna, ale jak bardzo staram sie doszukac obiektywizmu, tak niczego zlego w niej nie widze.
Skąd wiesz, że się nie dało skoro niszczyciele nawet nie podjęli rękawicy? Łatwiej było się zresetować i wskoczyć na obrzeża po drugiej stronie...
AP nie było wymagającym przeciwnikiem, nawet akcji zbytnio nie robili więc o jakich bojach mówisz?:)
My zabraliśmy raptem 6 wiosek w ciągu 2 dni i sie rozpadli. Z czego atakowałem tylko ja i Hipolitek kratka w kratke jakiegos goscia, który też leciał na ppekach. Nie były podjęte żadne działania w naszą stronę. Po prostu szybka kapitulacja :)
Można to zweryfikować na TWS.
W sumie to wszystko co chciałem napisać w tej sprawie, kto grał na świecie wie jak było i chyba nie trzeba tego tłumaczyć.

PS: Screen w celach humorystycznych.
 

Załączniki

  • received_1566785927123034.jpeg
    received_1566785927123034.jpeg
    3,6 KB · Wyświetlenia: 98
Ostatnia edycja:

Musi12

Chłop
Wynik reakcji
5
Daj się chłopakowi nacieszyć, że się wybronili. Niedługo może nie mieć okazji :D
 
Do góry