Dzień Dobry Misiaki

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Wy byście miesiąca nie wytrzymali przeciwko APK 1 na 1 nawet nazwy byśmy nie musieli zmieniać
? Pierwsza wojna bezów była własnie 1:1 na apk i jakoś tak kojarze, że wygrywaliśmy a pona podpisaliśmy i zawiesiliśmy broń bo musieliśmy wyjaśnić kosiarzy misiów na północy. Ale możesz spytać bosskiego czy ludzi z tamtego odcinka kto wygrywał i komu tam siadała psycha, husqa podobno do dzisiaj wioski odbudowuje po konkursie burzącym.
 

DeletedUser209423

Guest
Długo wyczekiwana, zaktualizowana lista największych niegodziwców, zdrajców, kosowników, kretów i patologicznych kłamców:

1. markopolo19 / Paka X Barca X Rafcio
3. Pacik / Zakalis
4. Sylwan
5. BulwaŻenady
6. Ruda Tańczy
7. hcxzkjldsa
8. Kanarinios.
9. Choriel
10. Zdrowa Pięta Achillesa


--




Zebys sie nie zdziwil jak dostaniesz niespodziewanego bana na to konto za jakis wpis sprzed miesiaca xD

Grozisz mi?
 
Wynik reakcji
59.447
Długo wyczekiwana, zaktualizowana lista największych niegodziwców, zdrajców, kosowników, kretów i patologicznych kłamców:

1. markopolo19 / Paka X Barca X Rafcio
3. Pacik / Zakalis
4. Sylwan
5. BulwaŻenady
6. Ruda Tańczy
7. hcxzkjldsa
8. Kanarinios.
9. Choriel
10. Zdrowa Pięta Achillesa


--






Grozisz mi?
Musisz zdecydować kto jest gorszym niegodziwcem
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Długo wyczekiwana, zaktualizowana lista największych niegodziwców, zdrajców, kosowników, kretów i patologicznych kłamców:

1. markopolo19 / Paka X Barca X Rafcio
3. Pacik / Zakalis
4. Sylwan
5. BulwaŻenady
6. Ruda Tańczy
7. hcxzkjldsa
8. Kanarinios.
9. Choriel
10. Zdrowa Pięta Achillesa


--






Grozisz mi?
Ze świata na świat spadam w rankingu pamietam czasy jak byłam top 1 potem top 3 teraz nawet jakiś sylwan mnie przegonił…
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Długo wyczekiwana, zaktualizowana lista największych niegodziwców, zdrajców, kosowników, kretów i patologicznych kłamców:

1. markopolo19 / Paka X Barca X Rafcio
3. Pacik / Zakalis
4. Sylwan
5. BulwaŻenady
6. Ruda Tańczy
7. hcxzkjldsa
8. Kanarinios.
9. Choriel
10. Zdrowa Pięta Achillesa


--






Grozisz mi?
Jesteś żałosny naprawdę ;)

To że nie jestem kosownikiem nie znaczy że nie zasługuje na pierwsze miejsce w tym rankingu bez ex aequo.

Nie pozdrawiam
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Długo wyczekiwana, zaktualizowana lista największych niegodziwców, zdrajców, kosowników, kretów i patologicznych kłamców:

1. markopolo19 / Paka X Barca X Rafcio
3. Pacik / Zakalis
4. Sylwan
5. BulwaŻenady
6. Ruda Tańczy
7. hcxzkjldsa
8. Kanarinios.
9. Choriel
10. Zdrowa Pięta Achillesa


--






Grozisz mi?
że ja dożyłem czasów gdzie Ruda dopiero 6 a Otumanionego kwasami nie ma... nosz cholera jutro na rano aż bym zapił z tej okazji.
 
Do góry